Avatar játék/kérdések

Started by Kargarosz, June 01, 2010, 10:12:05 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Quote from: Cassidy on June 19, 2010, 07:38:11 PM
sziasztok!

Nemrég volt az első budapesti Holdfénycon,ahol Neytirinek öltöztem,és gondoltam,hol máshol találhatnék hozzám hasonló AVATAR mániásokat,mint itt?:)Szóval,esetleg ,ha valaki kedvet érez,keressen meg bátran,mert jó lenne,ha legközelebb egy "mini klánnyi" Na'vi jönne össze:)
a nyelvtanulgatás,meg nem tudom nektek,hogyan megy,de én nagyon nehezen rázódom bele(de imádom^__^)
a ruciról pár kép: http://www.cosplay.com/gallery/183905/
:D
Komolyan ekkorákat bírsz ugrani?!? Nem gyenge!!! És az íjad! Szuper jó!!!

facebook: soaia leNa`vi

Zongyu Atxen

óh. :D Nagyon jó. :D
Ha kell vegyél fel MSN-re és segítek neked.
Üdv:Na_Vi

Kargarosz

Cassidy  msn-címed, ha van akkor cserélhetünk, és én segítek a szerepjátékba.

Pay'itan

Kargaroosz..itt vagy és én meg már írtam előtörténetet!!!
Ellenőrizd!

Kargarosz

Téged is Üdvözöllek elsőnek is csak felnéztem nem volt annyi időm, hogy átolvassam már, ha megbocsájtasz tudod van más dolgom.
Második pedig direkt leírtam az utolsó mondatba kiemelve, hogy csak a háttereket írjuk oda mást ne. Megkérnélek rá, hogy töröld az írásodat amit Na'vi-nak írtál.

Cassidy

köszönöm a felajánlást :D
egyelőre sajnos a munkahely keresés(és a következő jelmezprojectek:) )lekötnek és még sajnos nincs időm elmerülni a szerepjátékozásban,pláne a nyelv tanulásban :(
de amint megoldódott a melódolog,és egy gonddal kevesebb lesz,megkereslek^___^
azért esetleg ha van valaki aki benne lenne abban,hogy "igai 3D-ben" Na'vi legyen,az keressen meg:)
Nyitnék itt ennek topicot,de ezt inkább a moderátorokra bízom.Benne vagytok ,hogy legyen "Avatar cosplay" topic?
és vége az offolásaimnak! bocsibocsibocsi :-X

tìngay mungeyu

Quote from: Cassidy on June 20, 2010, 04:20:20 PM
köszönöm a felajánlást :D
egyelőre sajnos a munkahely keresés(és a következő jelmezprojectek:) )lekötnek és még sajnos nincs időm elmerülni a szerepjátékozásban,pláne a nyelv tanulásban :(
de amint megoldódott a melódolog,és egy gonddal kevesebb lesz,megkereslek^___^
azért esetleg ha van valaki aki benne lenne abban,hogy "igai 3D-ben" Na'vi legyen,az keressen meg:)
Nyitnék itt ennek topicot,de ezt inkább a moderátorokra bízom.Benne vagytok ,hogy legyen "Avatar cosplay" topic?
és vége az offolásaimnak! bocsibocsibocsi :-X

Nyitottam egy ilyen topicot itt.

Kargarosz

Quote from: Cassidy on June 20, 2010, 04:20:20 PM
köszönöm a felajánlást :D
egyelőre sajnos a munkahely keresés(és a következő jelmezprojectek:) )lekötnek és még sajnos nincs időm elmerülni a szerepjátékozásban,pláne a nyelv tanulásban :(
de amint megoldódott a melódolog,és egy gonddal kevesebb lesz,megkereslek^___^
azért esetleg ha van valaki aki benne lenne abban,hogy "igai 3D-ben" Na'vi legyen,az keressen meg:)
Nyitnék itt ennek topicot,de ezt inkább a moderátorokra bízom.Benne vagytok ,hogy legyen "Avatar cosplay" topic?
és vége az offolásaimnak! bocsibocsibocsi :-X

Nem megyek messzire szóval könnyen megtalálsz majd. ;D

Hawnuyu atxen

Egy kis idot kernek... korbe kell neznem az allkapcsom utan...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


Pay'itan

Hawnuyu, én holnap indulok Angliába!
Öltözz be na'vi-nak, vagy hordj maagdnál egy Learnnavi felíratú táblát, hátha összefutunk.  :D

Kargarosz, ezer bocs, akkor törlöm onnan azt a postot.(ha még más nem tette meg)

Kargarosz

''Mivel nem tervezek nagy játékot''

Úgy látom nem nagyon tud összejönni, hogy csak a háttereket írjuk a megfelelő topicba, de már feladom semmi értelme erőltetni a dolgot. Örülök, hogy törölted írásod, de lett helyette egy másik.....amit ide is írhattál volna megjegyzésként. De semmi baj az Előtörténetet pedig elfogadtam. A nem tervezek nagy játékot címszó nem arról szól, hogy nem érdekel majd amit írtok csupán csak a hibákra próbálok rávilágítani. A mostani játékhoz ennyi elég lesz ezért is fogadtam el.

Pay'itan

Rendben!  :)
Hát...szerintem kicsit várj még, vagy nógassuk a népet: Csatlakozzatok és írjátok meg Ti is az előtörténeteteket!!!

Kargarosz

Egyenlőre még várok, de már lassan megfogom nyitni a játszóteres topicocat ahol különböző helyszínek lesznek. Nem kell itt egymásra várni ;D
De ami késik nem múlik. ;D

Pay'itan


Kargarosz

Valószínű az elején majd mesélni fogok egy két karakternek, de lehet az összesnek. Egy idő után találkozni fogtok egymással ami csak pozitívum. Viszont valami érdekes történetet megpróbálok kiötleni.

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on June 21, 2010, 07:21:29 AM
Hawnuyu, én holnap indulok Angliába!
Öltözz be na'vi-nak, vagy hordj maagdnál egy Learnnavi felíratú táblát, hátha összefutunk.  :D

Kargarosz, ezer bocs, akkor törlöm onnan azt a postot.(ha még más nem tette meg)

Ugyan van egy olyan erzesem, hogy ezt mar nem fogod latni, de nem hinnem, hogy te is Plymouth-ba josz... ha megis, akkor lehet, hogy osszefutunk ;)
Amugy meg nem igazan tudnek eleget tenni a kivansagodnak... nincsen na`vi polom, beoltozni meg nem tudok (sac hasonlo okokbol) :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Klatxí!
Visszatértem közétek! Készen állok, hogy segítsek.  :D

Kargarosz

Rendicsek egyenlőre 2 játékosom van az is több mint a semmi. Megcsinálom a helyszín topicocat valószínű holnap, és akkor belekezdünk.

Zongyu Atxen

Itten mikor várható fejlemény? :D