Author Topic: Avatar játék/kérdések  (Read 38286 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« on: June 01, 2010, 10:12:05 am »
Nyárra valószínű terveznék egy Online Avatar Szerepjátékos oldalt végre lemennek a vizsgák, és időm is több lesz. Nem tudom egyenlőre kit érdekelne a dolog akár segítséget is elfogadok.
Ki mennyire ismeri a Szerepjátékokat?
« Last Edit: November 09, 2010, 03:31:05 pm by tìngay mungeyu »

Offline Zongyu Atxen

• 'Eveng
« Reply #1 on: June 01, 2010, 10:30:07 am »
Én mint alapvető támogató lépek fel. :D
Én ismerem valamennyire. Azért volt már szerencsém Pálos szerzetesnek lenni. De nem vagyok még egy Elit szerepjátékos.

Offline Pay'itan

• Ikran Makto
« Reply #2 on: June 01, 2010, 11:16:48 am »
Esetleg PM-be, vagy akár ide, adnál egy kis leírást, hogy milyenfélének tervezed? Persze csak ha vannak már ötleteid. :)

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #3 on: June 01, 2010, 12:13:22 pm »
Egyenlőre még nem terveztem belőle semmit se. Várom már, hogy ezek a rohadt vizsgák meglegyenek, és aztán jól belecsapnék a közepébe. Mivel már a könyvem is megvan valamennyire képbe vaok az élővilággal Na'vik kultúrájával. Elsődlegesen azt kéne eldönteni melyik időbe játsszon. Pontosan nem tudom az RDA hány éve van már Pandorán, de talán a legjobb idő Jake érkezése előtt lenne akár évekkel még egyenlőre nem tudom. Természetesen lehetne jönni bármilyen Kaszttal teszem azt tudós, RDA-zsoldos bármi vagy Na'vival. Egy előtörténetet kéne írni mindenkinek a saját karakteréről, hogyan képzeli el a saját megalkotott hősét. Mikor született, Ki az anyja, Édesapja stb....
Igaz a földről annyi információnk nincs, de az legyen a legnagyobb probléma. Szóval nem muszáj egyből Pandoran kezdeni Isten ments....kezdhetsz a földön és aztán majd valahogy valamiért vagy valakikért eljutsz a Paradicsomba.... Különböző topicocat nyitnék meg ahol lehetne játszani egymással is akár, de egy-két mesélő mindig jó, ha van aki történetet mesél a többieknek...  Nagy potenciál van benne, és várom az érdeklődőket viszont tényleg csak a vizsgák után érek rá ezzel foglalkozni. Remélem egy-két embernek felkeltettem az érdeklődését-

Offline Zongyu Atxen

• 'Eveng
« Reply #4 on: June 01, 2010, 12:32:46 pm »
Én már egyszer megírtam Jake előtörténetét.   ;D ;D ;D Jó pár oldal lett. Nem lesz nehéz másnak sem megcsinálni. :)

Offline Pay'itan

• Ikran Makto
« Reply #5 on: June 01, 2010, 01:43:05 pm »
Hé, mi, ki, hol, mikor???
De most komolyan, engem szerintem érdekelne, ha az előtörténet szabályai nem ilyenek lesznek:
-Ha nem írsz bele minimum 10000000 szót, nem lehetsz tag.
-Ha nem ilyen, meg olyan formában írod meg, nem lehetsz tag.
-Ha...és még ezer ilyen idegfeszítő feltétel.

Nem azt szeretném mondani, hogy elég legyen 5 mondat, de ne kelljen mini regényeket írni, szerintem.
Remélem érted, miről beszélek.

Offline Zongyu Atxen

• 'Eveng
« Reply #6 on: June 01, 2010, 01:49:24 pm »
Ja.. Ez jó ötlet. Nekem is mennyit kellet szenvednem az előtörténettel. :P
Szerk:Mondjuk szerintem egy jól kinéző elötörténet mondjuk legyen olyan 15-20 soros....
« Last Edit: June 01, 2010, 01:52:33 pm by Na_Vi »

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #7 on: June 01, 2010, 01:58:49 pm »
Elméletileg legalább 20 értelmes mondat kéne, de egyáltalán nem kell regényt írni, én se vaok az a típus aki a Háttérsztorin olyan sokat gondolkodik. Persze örülök aki szépen részletesen mutatja be karakterét az csak pozitívum, de nem lennének nagyok az elvárásaim. Olyan oldalt akarok ami a rajongóknak megfeleljen, és jókat tudjunk játszani rajta.
De a főszereplőket belekeverni nem szeretném az ők már kitalált szereplők a történetük már adott. Azt szeretném, ha új mítosz születne kitalált karakterekkel.
« Last Edit: June 01, 2010, 02:03:07 pm by Kargarosz »

Offline Pay'itan

• Ikran Makto
« Reply #8 on: June 01, 2010, 02:12:20 pm »
Ennek örülök és méginkább annak, hogy főszereplőket nem lehet felhasználni. ;)

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #9 on: June 01, 2010, 02:22:16 pm »
Jól érzem akkor te esetlegesen már játszottál más oldalakon. Vagy legalábbis tudod miről van szó. ;D

Offline Pay'itan

• Ikran Makto
« Reply #10 on: June 01, 2010, 02:27:23 pm »
Csak majdnem, mert mindenhol azonféle szabályok fogadtak, amiket mondtunk, h nem jók.
Off:Sajnálom, de ki kell törnöm: UTÁLOM, HOGY LÉTREJÖTTEK A SAMSUNG 3D-S TV-K!!!!! >:( >:( >:(

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #11 on: June 01, 2010, 02:28:07 pm »
És ez miért olyan nagy probléma?

Offline Pay'itan

• Ikran Makto
« Reply #12 on: June 01, 2010, 02:39:08 pm »
Melyik?
Szabályok:azokra a szabályokra gondolok, amik arról szólnak, h minimum ennyi szó, meg ilyen formában...Amik el vannak túlozva. És ilyen szabályok voltak azokon az oldalakon, amik elvették a kedvemet a regisztrációtól, na meg annyir nem is volt kedvem alapból sem.
3D TV:Mert az avatar csak erre jön ki 3D-ben és nem egy olcsó mulatság a TV...egy szemüveg hozzá-ami mellesleg nem jár mellé- 25 ezer forintba fog kerülni.

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #13 on: June 01, 2010, 02:54:51 pm »
A Tv-ét kérdeztem, de köszönöm a választ csak maga a szemüveg ennyi?
Úgy érzem várnom kell még ezzel a 3d-és TV-vel ;D

Offline Zongyu Atxen

• 'Eveng
Re: Avatar játék
« Reply #14 on: June 02, 2010, 02:49:59 am »
Igen, az jó ötlet, hogy a főszereplőket nem lehet "kijátszani". A stílusuk és minden egyéb adott. Így maga a játékos lehetőségei is korlátozódnának.

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #15 on: June 02, 2010, 08:10:10 am »
Pontosan szabadabb vagy amit te megalkotsz magadnak azt játszod el és ez az igazi kihívás.

Offline Hawnuyu atxen

• Palulukan Makto
  • *
  • 'aweyktan OPa'liatanevengä
« Reply #16 on: June 02, 2010, 09:10:06 am »
Világosítsátok fel rutxe leskxawnga tesótokat:
ez a játék egy "forumon leírjuk, hogy mi történik" játék, amilyen valahol angolul van a nemzetközi forumon is?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #17 on: June 02, 2010, 11:14:35 am »
Igen pontosan ilyenre gondolok, ha felmész a www.szerepjatek.lap.hu-ra láthatod mire gondolok.
Viszont melyik ez az angol nemzetközi fórum?

Offline Hawnuyu atxen

• Palulukan Makto
  • *
  • 'aweyktan OPa'liatanevengä
« Reply #18 on: June 02, 2010, 11:34:07 am »
A "nemzetközi forumon" általában (jobbat nem tudok) a Learnnavi.org nem nyelvi (tehát angol) részlegét szoktuk érteni.
Tehát, ha a forum főoldalán vagy, kezdj el lefelé gördülni. Az egyik részleg címe "Fandom", ott az utolsó előtti a Roleplay.

A válaszért pedig irayo, ebben az esetben én is támogatok :D
A filmbeli főkaraktereket pedig, ha nagyon szeretné valaki, szerintem egy másik játékos beleegyezésével lehessen játszatni.
(tehát a mi karaktereink NE legyenek a filmbeliek (éljen a kreatív, aki itt ás), de ne legyenek kizárva szegénykék... ha már ti is így értettétek a dolgot, akkor ezúton is szeretném a kémiatanáromat hibáztatni, akinek ma még dogát kellett iratnia ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Offline Pay'itan

• Ikran Makto
« Reply #19 on: June 03, 2010, 04:07:45 am »
Hát...nemtudom. Én személyszerint semmilyen esetben nem engedném meg a főkarakter választást, hiszen:
-Ha vki Jake akar lenni, ő lesz Toruk Makto
-Ha vki Neytiri lesz, elvileg ő lesz egy tsahik...
Meg amúgy is szerintem az úgy nem lenne jó alapból....De mind1.

Become LearnNavi's friend on Facebook Follow LearnNavi on Twitter! Watch LearnNavi's videos on YouTube

SMF 2.0.18 | SMF © 2021, Simple Machines | XHTML | RSS | WAP2 | Site Rules

LearnNavi is not affiliated with the official Avatar website,
James Cameron, LightStorm Entertainment or The Walt Disney Company.
All trademarks and servicemarks are the properties of their respective owners.
Images in the LearnNavi.org Forums and Gallery may not be used without permission.

LearnNavi Affiliates:
ToS

LearnNavi is the community to learn Na'vi, the Avatar Language
"A place where real friendships are made." -Paul Frommer

AvatarMeet | Learn Na'vi Forum | Learn Na'vi Wiki | Na'viteri

LearnNavi