International / Multilingual > Česky (Czech)

Ahoj / kaltxì

<< < (3/44) > >>

guest2190:
Nejsem proti pokud se s Karyuem dovedeme domluvit tak není problém :-)

Tawtakuk:
Kaltxì ma Theruyen, vítej mezi námi. Začíná mi připadat, že se nárůst českých zájemců o Na'vijštinu spíš zrychluje než aby zpomaloval  :D

Jestli chceš pomoct, tak souhlasím s Yanarim, že by to chtělo parlelně začít se slovníkem. Nejlépe začít přepisovat co nejvěrněji ten, co udělal Taronyu. Zatím třeba jen do forum-postů, dokument z toho můžeme udělat později, ale hlavně tam potřebujeme zachovat info o zdroji slova a o slovním druhu, případně u odvozených slov, z čeho jsou. A když zkopíruješ i IPA výslovnost, na škodu to rozhodně nebude.

A pod tu poslední větu se podepisuju taky ;)

karyu:
domluvit se můžem :), jen co napíši potřebné písemky ve škole vrhnu se na to teď bych to asi časově nezvládal anvíc sportuji takže to mi taky bere čas:(

Tawtakuk-Moc tě nechápu, asi to bude tím že se v tomhle moc nevyznám=) můžeš mi uvést názornou ukázku jak by jsi si to představoval prosím?:)

Tawtakuk:
Ukázka zde

guest2190:
Karyu mysliš, že by to šlo takhle? Založil by sis prázný thread v nově založené sekci a začal by jsi od A já bych su udělal thread hned podtebou a začal bych od Z co ty na to?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version