Ahoj / kaltxì

Started by xsoft, January 15, 2010, 04:31:09 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hemmond

Hmmm... Praha... Tam bývala velká základna CZ sekce Learn Na'vi... :D Ale bohužel tito jsou už celkem neaktivní... :)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Rotobull cz

Bohužel. :( -ale až bude v kinech A2,tak to tu možná trochu ožije.  :D
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Glutexo

#182
Rotobull: Hele, to bydlíš kousek od nás. Kralupy tutaj. :)

Zbytek:
Pořídil jsem si další poměrně zajímavou učebnici do sbírky. Doplněno na Dropbox.

Jsem se na tu na'vijštinu zase maličko mrknul: Na základy, abych viděl, co si (ne)pamatuji a potěšilo mě, že alespoň ty základy v hlavě stále mám. Když vidím třeba nějakou příkladovou větu ve slovníku, nějaká slovíčka zjišťuji, že znám. U těch neznámých většinou dokážu namapovat, které je které, když vidím vedle český překlad; takže mluvnice a syntax je někde v útrobách závitů též uložena. Jen je vyštrachat zase na povrch.
Modří již vědí!

Rotobull cz

V Kralupech jsem několikrát byl. ;)
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Glutexo

Já přes Líbeznici zase občas jezdím na kole z práce domů.
Modří již vědí!

Rotobull cz

Poslední dobou se všude zvyšuje provoz i v Hovorčovicích.  :(
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Tsteututan

Hue hue, padla tu zmínka o Praze?  8)
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Rotobull cz

Jo, přibližná. ;)  Vlastně to bylo moje bývalé bydliště.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

hemmond

Quote from: Tsteututan on November 02, 2013, 08:28:22 AM
Hue hue, padla tu zmínka o Praze?  8)

Wou! Kde ty se tu bereš? :D Tebe jsem tu neviděl už docela dlouho. :) Vítej. :)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

DDumby

Kaltxì... jsem rád, že tady nejsem sám..  ;D

Rotobull cz

Oel ngati kameie ma tsmukan.  :)
Je skvělé, že sem přicházejí noví lidé.  8)
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

DDumby

Oel ngati kameie.
Je to super..  :) denně studuji Na'Vijšitnu.. (dokonce i ve škole). Je to teď má nová úchylka  ;D

Rotobull cz

Já jsem s tím začal relativně nedávno. (cca. 3-4 měsíce).
Nádherná řeč.  :D

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

DDumby

#193
Začátky jsou těžké a co se týče na'vijštiny, tak nemá soupeře  ;D

Rotobull cz

To jo, když jsem já začínal, tak jsem byl tak zapálený, že jsem to ani neřešil.
Kdyby jsi chtěl, můžeme si posílat nějaké věty (případně slova).  ;)
Jestli to není osobní, můžu se zeptat, kde se aktuálně pohybuješ ?   

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

DDumby

Bylo by super se učit společně.. popřípadě na skypu nebo tak... no pohybuju se.. (pokud místo tak Brno :D) pokud si to myslel jinak, třeba co se týče znalosti jazyka tak jsem na začátku :D

Rotobull cz

To společné učení je bezva, i pro mě protože se již učím celé věty a to po samotě moc nejde.   :)
Můžeme se i zkoušet. Hlavně klid, známkování předem zavrhuju.  ;D
Ještě jednu věc k spol. učení- můžeme buď na Skypu nebo v soukromých zprávách.
Stačí, když klikneš třeba na mě (na moje jméno) a měl bys tam (v kolonce ,,další informace") najít možnost ,,Poslat tomuto uživateli soukromou zprávu".  :)
Eywa ngahu set ma DDumby -Eywa s tebou zatím (doslova ,,tobě") DDumby.

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

DDumby

Eywa ngahu ma tsmukan.. :)

Rotobull cz

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

DDumby

Dobře.. já bych radši zvolil cestu učení přes skype.. je to rychlejší a přehlednější.. co na to říkáš ?  :)