International / Multilingual > Česky (Czech)

Ahoj / kaltxì

<< < (44/44)

Blue Elf:
Fkeytok lì'fya a steng lu nìtxan pxel lì'fya leTseski - lìfy'a leSlovakia (do not confuse with Slovenia!). Sute akoak nì'ul tsun tsat tslivam sì pivlltxe, suteru a'ewan lu nìkeftxo sìngäzìk fte tslivam... Ngian 'ewana sutel omum lahea aylìfy'ati taluna ftia sat mì numtseng, natkenong 'ìnglìsì, Franse, Toitsye...

There's language very similar to Czech - it's Slovak language. Older people know it and can speak it, but young people unfortunately have problems to understand. They know different languages, as they study them in the school, like English, France, German...

hemmond:
Zdravíčko. :) Nebojte, stále jsem na vás nezapomněl, ač mi škola a další aktivity nedovoluje tu být zas tak často. Co vy? :) Pamatujete mě ještě? :) A o co jsem za poslední půlrok přišel? :)

Blue Elf:
Buď zdráv! Tys tu nebyl tak dlouho, že bys měl být ze školy už dávno venku, ne? ;D
Až tak moc se tu toho neděje - aktivních lidí moc není, spíš už jen skalní fanatici. Nová slova taky přibývají pomalu, takže máš šanci to dohnat. :)

Rotobull cz:
Ahoj! No jasně, že si tě pamatuji! ;D :)
Ať žije irská hudba !! :D

hemmond:
Jsem rád, že tu jsou stále osoby, které pamatuju. :) No. Já jsem teďkonc na vejšce. :D Takže trochu záhul. :D Docela náročné se na ní udržet. :D

Ano. Ať žije irská hudba. :D

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version