International / Multilingual > Česky (Czech)

Ahoj / kaltxì

<< < (2/44) > >>

Tawtakuk:
Kaltxì ma tsmukan,

vítej na fóru! Jsme rádi, že nadšenců z české kotliny přibývá. A snad přibyde ještě víc, pokud se nám podaří ten překladový projekt dotáhnout do konce :)

Yanari:

--- Quote from: Txep Tawtute on January 16, 2010, 06:48:09 am ---Kaltxi tsmuktu,
je cesi, cau lidi, me Avatar taky tak nejak chytnul  :) Uz tejden nemyslim skoro na nic jinyho. Kdyz jsem narazil na learnnavi.org a pak na tohle forum a jeste nasel ceskou cast, tak ve me srdce poskocilo :) http://masempul.org/

--- End quote ---

Měl jsem obdobný pocit :) Mimochodem, na tom masempul.org jsem to vyplnil, ale nepřišel mi mail, takže to nemůžu potvrdit -.-

Jsem rád, že se naše malá česká komunita rozrůstá, snad nás bude časem ještě více ;)

Tsteututan:
Irayo za uvitani :)
Jestli to pujde, tak bych rad pomohl s necim, abych taky prispel do nasi maly cesky komunity :)

guest2190:
Kaltxí přítelé, když jsem uviděl tuto českou sekci a pročetl jsem co jste tu za velmi krátkou chvíli stihli udělat, srdce mi poskočilo. Tak jako u vás je pro mě film Avatar víc než jen film je to jisté zaostření na svět jinýma očima. Jsem moc rád, že zde pracujete na překladech, sám jsem si skoušel přeložit gramatiku z http://learnnavi.org mám popsané 4 A4 ale zdaleka nejsou tak obsáhlé jako vaše výklady, kterým za to velmi děkuji. Rád bych pomohl ale má úroveň angličtiny je pouze na podprůměrné úrovni FCI takže bych nebyl moc platný. Na'vijštinu jsem se začal nedávno učit a pořád mě překvapuje je to krásný jazyk :-)

Yanari:
Oel ngati kame, ma tsmukan,

vítej u nás na fóru. Překladu zatím moc není - jen tři kapitoly - ale pracujeme na tom. Pokud nám chceš pomoct, domluv se s karyu a můžete se vrhnout na překlad toho slovníku :) S tvou poslední větou nemohu nic než souhlasit :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version