International / Multilingual > Česky (Czech)

Ahoj / kaltxì

(1/44) > >>

xsoft:
** ceska verze uvitaciho topicu **

Ahoj,
jsem rad, ze se i dalsi lidi od nas zapojili do diskuze.
Ve strucnosti c jsem psal uz do anglicke verze, .. Avatar se mi velmi libi (a komu taky ne, kdyz pise sem ;)) Stihl jsem zatim premieru v IMAXu a pak jeste jednu v Teplicich. Premyslim, ze zajdu potreti za tyden.
Anglicka 3D verze s titulky stale nikde, a ani bez nich nikde. Psal jsem do Bontonu, zatim to na to nevypada, ale Avatarek vydelava, takze to snad casem bude.

Na Avataru me dostal - svet a jeho zakony, dale pak i trochu propracovanost, myslenka, 3d technologie (asi ne tolik co ostatni), a i jazyk.

Ze zacatku jsem si psal info z filmu a zdroje na http://avatar.pocitac.com (treba se to nekomu bude hodit).
Btw, jsem v Praze.

Yanari:
Kaltxì,

já sám jsem v to tak tajně doufal, že nejsem jediný čech, kterého tenhle jazyk zaujal :)
Taky už jsem to nakousl v představovací sekci, Avatar je pro mnoho lidí (a zčásti i pro mě) mnohem více než jen film, je to dokonalý náhled na to, kam jsme to jako lidé dopracovali, jak se chováme k sobě samým a k tomu, co vlastně naše ani není. Četl jsem tady na fóru mnoho výborných názorů k této tématice, taky to, jak se lidé přiznávali, že jim Avatar a Pandora učarovali, že se jim díky nim změnil život. Je to pravda.

Viděl jsem pár scén z natáčení - k tomu lze říci jen to, že technika použitá k natáčení je více sci-fi než technika v některých sci-fi filmech :)

Danecki:
Zdravim, popravdě jsem nečekal, že tu je víc čechů :-) Jako vám, se mi Avatar líbil, a Na'vijštinu se neučím jen z počátečního nadšení, nicméně čistě pro zábavu a z toho důvodu, že to je celkem pěkný jazyk. Jinak jsem také z Prahy, takže se někdy můžem sejít a prohodit pár slov. :-)

karyu:
Taky vás zdravím
Tak už nemám jak popsat jak je Avatar skvělej a jak mě uchvátil, Yanari vyjádřil asi úplně moje pocity:)
Jinak já su bohužel z Moravy no takže kousek dál jinak bych ale sraz někdy dal no:)

Tsteututan:
Kaltxi tsmuktu,
je cesi, cau lidi, me Avatar taky tak nejak chytnul  :) Uz tejden nemyslim skoro na nic jinyho. Kdyz jsem narazil na learnnavi.org a pak na tohle forum a jeste nasel ceskou cast, tak ve me srdce poskocilo :) http://masempul.org/

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version