Avatar meetup Europe 2018

Started by Blue Elf, November 27, 2017, 01:06:07 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Blue Elf

Pro případ, že tu není úplně mrtvo - existuje jistá možnost, že by koncem roku 2018 mohl být evropský Avatar meetup, blíže v tomto threadu.
Zatím není nic jisté, nicméně podpora se bude hodit a může změnit nejistotu v jistotu. Takže sledujte, jak budou k dispozici detaily, můžem to řešit.
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Toliman

No, mrtvo tu sice je, ale můžeme doufat...

Pokud by to začalo vypadat opravdu nadějně a vyšlo to nějak finančně "rozumně", tak bych účast velmi vážně zvažoval :toruk:
(touha vidět Toruka mi stále leží v hlavě...)

Tanri

Také jsem si už všiml toho podzimního "Toruk Tour" po Německu.
Snad se nás najde dohromady tolik, aby se to podařilo. Přece jen, lepší příležitost si lze těžko představit (kromě promítání dalšího dílu Avatara, samozřejmě) :D
Tätxawyu akì'ong.

Toliman

No vida, to už bychom předběžně byli tři z ČR. Že by se spolu s tímto i opět po dlouhé době setkala větší část české Na'vi komunity? :)
Doufám, že to nakonec vše vyjde :)

Blue Elf

Tak se zdá, že by mohlo převážit konání srazu v Kolíně (a nemyslím tím ten od Prahy na východ :P). To vidím jako docela problém, protože je to dál, složitější cestování (vlakem do Prahy, pak bus do Norimberka a dál zas vlak, což pro mě znamená 12 hodin v optimálním případě. V Norimberku je 20 minut na přestup, což taky může být potíž) a pak ta cena - musel jsem si dát mokrý hadr na hlavu.  Praha - Berlín se dá pořídit za 760 Kč, Praha - Kolín nad Rýnem: pouhých 4300 Kč !! Přitom Praha - Norimberk je jen za 500 Kč, tak to nevím, co tam jezdí za luxusní vlaky?
Koukám se blbě, nebo někdo našel něco lepšího?
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Toliman

#5
Quote from: Blue Elf on December 03, 2017, 09:09:02 AM
Tak se zdá, že by mohlo p?evážit konání srazu v Kolín? (a nemyslím tím ten od Prahy na východ :P).
Tak tenhle Kolín by byl pro mě fakt dobrý místo ;D ;D

Quote from: Blue Elf on December 03, 2017, 09:09:02 AM
Koukám se blb?, nebo n?kdo našel n?co lepšího?
Hmm ... neuvažoval jsi o cestě autobusem?

https://www.flixbus.cz/autobusove-spoje/autobus-kolin-nad-rynem-praha
nebo
https://jizdenky.regiojet.cz/web/ceniky/praha-nemecko.html?0

Vlak jsem hlouběji dosud nezkoumal, ale 4300 Kč - to už lze za určitých okolností levněji sehnat i letenku ;D




EDIT:
Tak se tu na téma Deutsche Bahn ještě objevilo toto:
https://forum.learnnavi.org/avatarmeet-2018/avatarmeet-europe-germany-2018/msg654914/?topicseen#msg654914
(Reply #45 od Ikxeru)




Blue Elf

Quote from: Toliman on December 03, 2017, 12:32:50 PM
Quote from: Blue Elf on December 03, 2017, 09:09:02 AM
Koukám se blbe, nebo nekdo našel neco lepšího?
Hmm ... neuvažoval jsi o cestě autobusem?
No, já jdu vzhledem ke svým rozměrům vždy po vlaku, taky se tam člověk může projít, když je nuda příliš nebetyčná. Obecně ale nemám problém jet čímkoliv, co stojí rozumné peníze.
O Flixu jsem teda četl různé zkazky, že jezdí se zpožděním nebo někdy vůbec, takže možná bych upřednostnil ten Regiojet, Ale zase Flix jede z Brna bez přestupu, to taky něco váží. Ale ta délka cesty - 17 hodin, Hmmm......

Quote
Vlak jsem hlouběji dosud nezkoumal, ale 4300 Kč - to už lze za určitých okolností levněji sehnat i letenku ;D
No právě. Ale fakt nekecám:
https://www.cd.cz/spojeni-a-jizdenka/
Zadám Prahu a Kolín nad Rýnem, vezmu datum v lednu - a 4306 Kč. Nechápu to.

Quote
Tak se tu na téma Deutsche Bahn ještě objevilo toto:
https://forum.learnnavi.org/avatarmeet-2018/avatarmeet-europe-germany-2018/msg654914/?topicseen#msg654914
(Reply #45 od Ikxeru)
Tohle zní dobře - fakt by mě zajímalo jak ty ČD k té jejich ceně přišli. To jedině že by mě nosiči nesli na rukách, nebo fakt nevím. Každopádně, tyhle ceny by ten výlet vrátily zpět do reality. Počkáme teda, jak se to vyvine.
Jakékoliv novinky / poznatky / nápady / informace postujte sem, ať všichni všechno víme a můžeme to prodiskutovat.
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Toliman

Quote from: Blue Elf on December 04, 2017, 08:17:47 AM
Quote
Tak se tu na téma Deutsche Bahn ještě objevilo toto:
https://forum.learnnavi.org/avatarmeet-2018/avatarmeet-europe-germany-2018/msg654914/?topicseen#msg654914
(Reply #45 od Ikxeru)
Tohle zní dobře - fakt by mě zajímalo jak ty ČD k té jejich ceně přišli. To jedině že by mě nosiči nesli na rukách, nebo fakt nevím. Každopádně, tyhle ceny by ten výlet vrátily zpět do reality. Počkáme teda, jak se to vyvine.
Jakékoliv novinky / poznatky / nápady / informace postujte sem, ať všichni všechno víme a můžeme to prodiskutovat.
To by mě taky zajímalo ;D :-\
Toto (od Ikxeru) opravdu vypadá přijatelně.

Cokoliv nového o tom sem hned dám.


Toliman

Tak, máme tu další anketu - tentokrát již volbu pouze mezi Berlínem a Kolínem:

https://forum.learnnavi.org/avatarmeet-2018/avatarmeet-2018-newsletter-issue-1/

Blue Elf

výborně, podpořil jsem (jak jinak) Berlín. Uvidím, jak se bude situace vyvíjet, čekají mě nějaké extra výdaje, takže momentálně jsem ke své účasti poněkud skeptický. Ale třeba se stane zázrak  :D
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Toliman

Já podpořil také Berlín.

Doufám, že ti to nakonec nějak se vším vyjde a tvá účast bude možná :)

Hahaw[hhvhhvcz]

Kaltxì ma pxenga


Asi bych měl koukat na forum trochu častěji - plány na Euro-Avatarmeetup v Německu sleduju taky, ale zatím jsem spíše skeptický a  upřímně nevím, jak na tom budu s tolar.


Jako místo konání jsem volil pro Berlín, protože je blíže, ale s Kolín asi problém nebude, jen ta cesta, ale snad se to udrží v nějaké rozumné míře.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Kaltxì ma Hahaw

Zatím jsi o moc nepřišel - jen se zúžil výběr místa na Berlín nebo Kolín, ale koukat sem častěji rozhodně můžeš... xD

Jinak ani pro mě ten Kolín není žádný problém, ale jak jsem už psal, jsem jednoznačně pro ten Berlín - je to přeci jen o kus blíže, ale uvidíme co z toho nakonec bude.
Doufám že se tam všichni setkáme, ať už se to bude konat bude kdekoliv.

Blue Elf

po delší době opět nějaké ňůws:
V souboji měst vyhrál Kolín, o jediný hlas  >:( To mě teda pramálo těší, cestování bude náročnější.
Zajímavé jsou taky odpovědi na to, kolik si kdo rezevuje peněz na den. Polovina lidí je v pásmu 100 - 150 Eur. Jestli podle toho postaví program, no tak to tedy nevím. Já mám strop kolem 350 Eur na celou akci :(

Results in More Detail: AvatarMeet - Europe
Q1: Do you have preference for the meet up to be in Berlin or Cologne:

Cologne:     13 (48%)
Berlin:         12 (45%)
Undecided/No preference:   2 (7%)

Q2: If your favorite city does not win, will you still attend?
Yes:    14 (52%)
No:     2 (7%)
Undecided:    11 (41%)

Q3: How many days should the meetup be?
3    4 (15%)
4    7 (27%)
5    1 (4%)
6    6 (23%)
Undecided/the more days, the better/I'll add extra days anyway for travel     8 (31%)

Q4 What is your maximum budget for the meetup per day, excluding travel cost?
<50€       3(11%)
<75€       3(11%)
<100€     6(22%)
<150€     7(26%)
I'd sell a Pa'li and don't care     1(4%)
Undecided yet, depends on event programme   7(26%)

Q5: Do you prefer accommodation in...?
Hotel           15(56%)
Hostel         10(37%)
I am Local     2(7%)

Q6: Do you have any thoughts, suggestions or questions that you think might be of help to the planning team?

-Will there be a environmental volunteering opportunity?
There were a variety of comments covering location choice, volunteering opportunities, US attendees, star gazing and advice for new travellers.
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Toliman

Ano, jen o jeden hlas :(

To s těmi financemi zajímavé opravdu je, uvidíme co bude dál...

Toliman


hemmond

Pěkně s tím chlapci hejbou. :) Pohrávám si s myšlenkou se přidat, ale říjen je momentálně příliš daleko. Možná se budu zrovna stěhovat, někde v okolí toho data mám jednu z akcí, co pořádám a tak... Je toho prostě moc. :D Ale pokud někdo pojede, chci report! Ideálně i s promítáním fotek. :D
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Toliman

Kaltxì ma hemmond

Jo, hejbou s tím opravdu pěkně ;D No, já se přidat chci taky, ale ten říjen je fakt ještě dost daleko...
Ať ti to všechno nějak vyjde :)

Ertew

Sorry for messing here with English. There are only few active topics on forum and I'm so excited about meetup.
Special thanks for gogle translator who allowed me to enter here.


Quote from: hemmond on May 13, 2018, 02:05:50 PM
Ale pokud někdo pojede, chci report! Ideálně i s promítáním fotek. :D
Do You have 3D screen? I have 3D camera (still pictures only) and hope to share my photos after meetup.
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

Toliman

Kaltxì ma Ertew, welcome on Czech board ;D :)

Quote from: Ertew on May 13, 2018, 05:49:51 PM
Quote from: hemmond on May 13, 2018, 02:05:50 PM
Ale pokud někdo pojede, chci report! Ideálně i s promítáním fotek. :D
Do You have 3D screen? I have 3D camera (still pictures only) and hope to share my photos after meetup.
I like hear this idea! 3D images from meetup would be a great documentation :)