International / Multilingual > Česky (Czech)

(1/8) > >>

Blue Elf:
Pro případ, že tu není úplně mrtvo - existuje jistá možnost, že by koncem roku 2018 mohl být evropský Avatar meetup, blíže v tomto threadu.
Zatím není nic jisté, nicméně podpora se bude hodit a může změnit nejistotu v jistotu. Takže sledujte, jak budou k dispozici detaily, můžem to řešit.

Toliman:
No, mrtvo tu sice je, ale můžeme doufat...

Pokud by to začalo vypadat opravdu nadějně a vyšlo to nějak finančně "rozumně", tak bych účast velmi vážně zvažoval :toruk:
(touha vidět Toruka mi stále leží v hlavě...)

Tanri:
Také jsem si už všiml toho podzimního "Toruk Tour" po Německu.
Snad se nás najde dohromady tolik, aby se to podařilo. Přece jen, lepší příležitost si lze těžko představit (kromě promítání dalšího dílu Avatara, samozřejmě) :D

Toliman:
No vida, to už bychom předběžně byli tři z ČR. Že by se spolu s tímto i opět po dlouhé době setkala větší část české Na'vi komunity? :)
Doufám, že to nakonec vše vyjde :)

Blue Elf:
Tak se zdá, že by mohlo převážit konání srazu v Kolíně (a nemyslím tím ten od Prahy na východ :P). To vidím jako docela problém, protože je to dál, složitější cestování (vlakem do Prahy, pak bus do Norimberka a dál zas vlak, což pro mě znamená 12 hodin v optimálním případě. V Norimberku je 20 minut na přestup, což taky může být potíž) a pak ta cena - musel jsem si dát mokrý hadr na hlavu.  Praha - Berlín se dá pořídit za 760 Kč, Praha - Kolín nad Rýnem: pouhých 4300 Kč !! Přitom Praha - Norimberk je jen za 500 Kč, tak to nevím, co tam jezdí za luxusní vlaky?
Koukám se blbě, nebo někdo našel něco lepšího?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version