International / Multilingual > Česky (Czech)

Czech traffic - vysvětlení

(1/2) > >>

Hahaw[hhvhhvcz]:
Kaltxì ma eylan
Projížděl jsem můj seznam videí z Youtobu ,která jsem neviděl a narazil na tohle video (viz spoiler). V tom videu relativně zmámí Youtober odpovídá na otázky a jelikož náplň jeho videí jsou blbosti ,
tak na jednu z nich odpoví "Oel ngati kameie" a k tomu "pokud chcete vědět co to znamená použijte google" a hle důvod proč tu bylo tolik lidí z Čr se ukázal .
V tuhle dobu má video kolem 30 000 zhlédnutí. I kdyby si to vygooglil káždý 10. ,tak to je kolem 3000 lidí. Tuteo nìpxay.
Spoiler V čase 1:30 Důsledek je ,že se relativně mnoho lidí dozvědělo o na'vijštině a jelikož google vyhodí první odkaz na českou sekci fora (konkrétně zde běžně užívané fráze od Yanariho ),tak  jich tu pár třeba zůstane a začne se ji učit.
A když tolik lidí reagovalo na jednoho Youtobera ,tak si představte jáký to tady bude až se začnou objevovat první trailery na sequely a podobné věci kolem Avatara. Je vidět ,že pokud se dá lidem podmět nebo se to jen někde zmíní ,tak se začnou ptát a googlit. Stačil by velký bilbord na veřejném místě s avatarem + něco na'vijsky a popularita by bylo obrovská. I kdyby se přemluvil Cameron ,který by jen dal malí odkaz na LN forum na plakáty ,to by bylo.
No ,myslím ,že jsem se již vykecal dostatečne. .
Txon lefpom ulte hayalovay
ta Hahaw

Edit : Nebyli to boti ,jak si myslel Blue elf a Toruk makto ,ale všechno to byli normální lidé  :D :D :D.

Toliman:
No vida, záhada je vyřešena  ;D

--- Quote ---Důsledek je ,že se relativně mnoho lidí dozvědělo o na'vijštině a jelikož google vyhodí první odkaz na českou sekci fora (konkrétně zde běžně užívané fráze od Yanariho ),tak  jich tu pár třeba zůstane a začne se ji učit.
A když tolik lidí reagovalo na jednoho Youtobera ,tak si představte jáký to tady bude až se začnou objevovat první trailery na sequely a podobné věci kolem Avatara.
--- End quote ---
Kdyby to byť i jen pár lidí k Na'vijštině přitáhlo, tak by to bylo hezké.  :) Že by to tu mohlo i ožít ...

Hahaw[hhvhhvcz]:

--- Quote from: Toliman on May 01, 2015, 06:59:28 pm ---
--- Quote ---Důsledek je ,že se relativně mnoho lidí dozvědělo o na'vijštině a jelikož google vyhodí první odkaz na českou sekci fora (konkrétně zde běžně užívané fráze od Yanariho ),tak  jich tu pár třeba zůstane a začne se ji učit.
A když tolik lidí reagovalo na jednoho Youtobera ,tak si představte jáký to tady bude až se začnou objevovat první trailery na sequely a podobné věci kolem Avatara.
--- End quote ---
Kdyby to byť i jen pár lidí k Na'vijštině přitáhlo, tak by to bylo hezké.  :) Že by to tu mohlo i ožít ...

--- End quote ---
Co to tak od té doby sleduji ,tak to vypadá ,že tu někdo zůstal ,protože se tam začlo objevovat ,že se nškdo dívá do Gramatoky a do ostatních threadů.  :D

Toliman:

--- Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 01, 2015, 07:17:24 pm ---
--- Quote from: Toliman on May 01, 2015, 06:59:28 pm ---
--- End quote ---

--- End quote ---
Co to tak od té doby sleduji ,tak to vypadá ,že tu někdo zůstal ,protože se tam začlo objevovat ,že se nškdo dívá do Gramatoky a do ostatních threadů.  :D

--- End quote ---

Taky jsem to zaregistroval. Musíme doufat  :)

Blue Elf:
Zajímavé vysvětlení, i když ten týpek fakt vypadá jako dobrý ďábel. A některé ty dotazy stojí taky za to -třeba kolem 1:00, jestli být bohatý nebo mýt velkého ptáka ;D ;D Já bych teda žádné ptáky umývat nechtěl ;D
Jestli se tu někdo potlouká, je to fajn, ale nějaké návaly myslím můžeme čekat až při uvedení filmu. Jsem poněkud skeptický, ale třeba přijde překvapení...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version