International / Multilingual > Česky (Czech)

European meetup 2013

(1/3) > >>

Blue Elf:
Koukněte sem: http://forum.learnnavi.org/euroavatar/euroavatar-in-berlin-05112013-05172013-with-pawl/
Nezvažujete někdo účast? Je to ještě daleko, něco to stojí, ale přátelé, vyfotit se s Frommerem - taková příležitost dvakrát za život nepřijde. Budu nad tím hodně přemýšlet, pokud by se někdo přidal, měl bych to o něco snadnější :) Němci jsou fakt borci!

Tanri:
No tohle už stojí minimálně za vážnou úvahu.
Co vyfotit, ale prohodit pár Navijských slov, to by bylo skutečně něco! Berlín je po ruce, takže začnu tím, že s tímto termínem budu počítat v plánu dovolené na příští rok.
Jedeš-li, právě jsi našel druhého do party ;)

Blue Elf:
Na finální rozhodnutí je ještě hodně brzo (ale když se rozmyslíme do února, je jakási sleva), ale silně zvažuju. A jestli nás bude víc, miska vah se nakloní snadněji :) Taky to dávám do plánu dovolených

hemmond:
O dvacet dní později tu koukám a začínám nadávat. :D Docela rád bych jel i s vámi ostatními, ale tak nějak mi to nevyjde. :D Týden před maturitou to přeci jen není nejlepší nápad. :D

Blue Elf:
Malé info: zatím nás bude celkem 19 a asi budeme (kromě Paula a Johna) jediní zahraniční návštěvníci :) Le’eylan se (zatím??) nepřihlásila, to mě poněkud mrzí. Uvidíme, jestli se někdo ještě nepřidá, času je zatím dost.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version