International / Multilingual > Česky (Czech)

Evropský sraz 2010

<< < (4/4)

Yanari:
Abych byl naprosto upřímný, do Německa se mi zrovna nechce, s tamním způsobem "mluvy" nejsem, jak jistě víte, "on the good terms"... Ale jestli bude něco u nás, budu se maximálně snažit se dostavit :)

Tanri:
Kaltxì,
vidím to podobně jako Yanari. Za hranice každopádně nevyrazím na vlastní pěst, to bych si moc nepopovídal - navijština ještě na konverzaci není, angličtina jen o kousek lepší a o němčině vím jen že existují lidé schopní se jí domluvit, zvláště západním a jižním směrem od nás ;D.
Časově jsem schopen ukořistit pro navijštinu den či dva kdykoliv v srpnu (nejlépe v kombinaci s víkendem), více dní v kuse je možných ale nejistých. První polovinu září mám už plnou, na rozdíl od druhé, kdy se můžu do čehokoliv pustit na 100% (něco mi ale říká, že takovou megaakci dohromady nedáme).
Zatím to tedy realisticky vidím na konec srpna (26. a následující víkend), kdy doufám že v IMAXu na rozšířené verzi Avataru oe ke layu nì'awtu takip lì'fyaolo' leNa'vi.

hemmond:
Osobně se do Freiburgu letos taky nedostanu ale napadla mě jiná možnost: "Virtually attend", což znamená zapnout skype, zapnout webkameru a navštívit je přes skype. :) Jde do toho někdo se mnou? :) Samotnýmu se mi moc nechce. :)

Tawtakuk:
Nemám webkameru ani skype, ha kehe.

Je to celkem jasné, do Německa asi nikdo z nás nepojede, Evropský sraz tím umírá, ale v IMAXu bychom se mohli sejít téměř všichni - což je sice dobře a taky se na to těším, ale je to v tomhle vlákně vlastně offtopic :)

hemmond:
Vy se sejdete, ale já se fakt budu na cokoliv moct připojit pouze skrz skype a webkameru. Alespoň zatím... :/

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version