Kdo že to vlastně jsme? :)

Started by Danecki, February 05, 2010, 02:08:07 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Danecki

Tenhle topic jsem založil, protože si myslím, že je dobré, abysme o sobě navzájem něco věděli a aby o nás také něco věděli nově příchozí. ;)


hemmond

#1
Jméno: Tomáš Látal
Město: Brno
Věk: 16 let
Koníčky: Počítače, Klavír, Radio-Orientační Běh, Orientační běh, Stargate, Lyže, Elektrotechnika, Linux, Na'vijština. :)
Škola: BiGy Brno (Nejsem věřící. ;D)
Hudba: Metal. :-D (Nightwish, Rhapsody of Fire, Sonata Arctica, Stratovarius)
A něco o mě: Jsem cvok, (zamiloval jsem se do Eywy,) Upuvídanej, Magor do hvězdný brány (a prej mám svůj svět. :) ). A šlen Anti Facebook Ligy. :) Víte li o nějaké buňce AntiFB Ligy, tak mi okamžitě pošlete PM. :)
Napsal bych toho víc, ale chřipka mě teď dost omezuje.
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Tsteututan

#2
Já se jmenuji XY, bydlím taky kousek od Prahy. Mám taky rád Airsoft a Na'vijštinu a taky rád koukám na dobré filmy (netřeba jmenovat že :) ). Poslouchám Heavy Metal, Power Metal, Melodic Metal (viz co posloucháte) a samozřejmě soundtracky :)
Chodím na Střední Školu Slaboproudé Elektrotechniky v Praze 9 ve Vysočanech, celkem se mi tam líbí, ale řekněme, že je tam hodně učitelů, kteří nejsou oblíbení a taky jsem v né zrovna nejlepší třídě (složení opravdu extra, když po mě celá třída o hodině hází papírky, učitel o tom ví a nic nedělá...).
Většinu času trávím u PC :( nebo někam zajdu se známými (těch ale moc není, jen asi 2), ale to jen příležitostně.
Jsem introvert, nemám rád přítomnost naprosto cizích lidí (v MHD si dobrovolně k nikomu nesednu), ale naopak potřebuji s někým komunikovat (divná kombinace).
Jediné co vyznávám je Eywa :D
Sportuji jenom Airsoftem, fotbal, hokej apod. mě vyloženě nebaví.

Jestli je libo fotka... Lepší není! :D
[smg id=351]

hemmond: SG je cool :) Taky se mi líbí, ale Avatar mě chytnul o dost víc :D

A kdo by nějakou náhodou chtěl kontakt...

edit: A jsem hroznej šnek... Nebejt toho, že jsem nakonec zůstal v Praze, tak bych snad přišel pozdě i na ten sraz... -.-
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Yanari

#3
Yanari, Yanari Youkai jméno mé. Jak už jsem někde uvedl, bydlím v Českém Těšíně a navštěvuji obchodní akademii - jednu z těch lepších :) Za tři dny mi bude 18  ::). Mé hlavní záliby jsou PC (konkrétně WoW a zdejší fórum), fantasy literatura, poslech soundtracků a různých druhů metalu, jakož i got(h)ické umění a celkově tato kultura. Dále si o mě můžete přečíst Tsteututanův post, přesněji jeho část pod školou :D, jen s výjimkou té Eywy - to už jsme tady taky řešili, a nesportuji (skoro.) Fotku upnu zítra, ICQ je tady na fóru (ale skoro tam nechodím), skype je c4ssidy999999999 (pěkně debilní, ale dělal jsem ho když mi bylo asi 12 let :D)
V návaznosti na Daneckiho politickou část postu bych rád napsal, že naše politická scéna je naprostý hnus, ale je s tím třeba něco dělat - jak jsem se tak ptal, tak jsem asi jediný ze třídy, kdo půjde volit - protože jinak to půjde do sraček úplně.
Kdysi dávno jsem se chtěl stát právníkem, protože mě baví hrát si se slovíčky (jeden z důvodů proč mě dost lidí nemá rádo), i přesto že jsem na obchodní akademii s ekonomií nějak pokračovat nechci, spíš bych chtěl začít dělat do jazyků a lingvistiky vůbec.
Zene fko nivume nìtxan.

Bendarevan

Zdravím.

Jmenuji se Jakub Dvořák, je mi 19 let a bydlím v Ústí nad Labem, kde navštěvuji SOŠ a SOU Elektrotechniky a spojů. Mezi mé koníčky patří psaní [básničky (česky a anglicky), povídky (česky a anglicky), momentálně mám rozepsané 2 romány], poslech hudby (v tomto a předchozím měsíci pouze soundtrack Avatara).
Za poslední týden jsem přeložil petici na Ma Sempul a jeden projekt od Prrtona. No, umím vařit, sem tam něco vyfotím, tu a tam udělám retuš v Photoshopu, podílím se na vzniku Evropské filmové databáze... jsem zkrátka člověk mnoha oborů :D
Pokud někdo bude chtít pokecat, najdete tu můj Facebook i ICQ, má tvorba na požádání ;)

xsoft

Kaltxík.
Na internetu a akcích se objevuji jako Xsoft. Aktuálně jsem v Praze a na věku 27. Zájmů je docela dost, nejvíce to teď budou nejspíš hudební hry** (však vy si vygooglíte, co to je ;)), dále pak internet mobily, organizace akcí (cony). Dám znova lukostřelbu. Ze seruálů to bude směska: StarTrek*, StarGate* (SG1,SGu,SGA), Červený trpaslík, .. Lost, SmallVille, Heroes, V, Doctor Who, a i tuna dalších. Z her - (velký) příznivce Zeldy, sérii C&C a dungeonů. Počítače naplňují můj život, takže bych měl znát z nich docela dost. Rád zjičtuji, jak věci fungují (což někdy vypada jako hacking, někdy jako hrabání se v konzolích a arkádách, někdy jako pokusy o LD, zkomání energií a nové filosofie). Přidám ještě Japonsko, anime, mangu a dálší nechám na vás.
Prvním osobním dojmem ze setkaní se mnou se nenechte zaskočit (je to jestě horší  :P). Tot asi vše.

*jop, jsem jak trekista tak stargejták (včetně členství v klubech)
**DDR,ITG,PIU,IIDX,PNM,TNT,SCH5,GH,GF,DM,jubeat...
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä

Yanari

#6
Vidíš, Bendarevane, úplně jsem to zapomněl uvést :) Jak už jste si jistě všimli, docela rád píšu fanficty - lhostejno z čeho (filmy, seriály, knihy), a taky mám rozepsanou knihu (fantasy, pokud budete chtít, mám už začátek přepsán na PC :D)
Zene fko nivume nìtxan.

guest2190

Dobré ráno mé jméno jest Lukáš Holona. 16 letý hošan, který bojuje s introvertitou :-P . Žiji ve Frýdku místku, malebné městečko na východě se zelení a 60 000 obyvateli.
Chodím na Gymnázium Petra Bezruče ohledně učitelů se nebudu vyjadřovat :-D
Po této škole bych chtěl skusit Architekturu ať už v Brně nebo v Ostravě.

Nevyznávám žádného boha tudíž jsem nejspíš ateista, ale věřím v nadpřirozenost a ve spravedlnost. Politickou stranu nevyznávám žádnou, štvou mě jen, že jsou! Platy 100 000 a rozhodnutí, které by dokázal udělat můj pes, a chování POD PSA.
Zájmů bych pár měl uvedu asi jen: gymastika, hraní na kytaru (accoustic), malování portrétů (převážně tužkou), a samozřejmě poslouchání kvalitní hudby a sledování kvalitních filmů.

Tady má fotka:
Pardon chtěl jsem ten spoiler vyzkoušet :-P

To je asi vše, kpokud chcete na mě kontak což jistě nechcete :-D tak si můžete napsat do PMky.

Tawtakuk

#8
Kaltxì ma smukan,

oel pìye'un futa oel oeyä tstxoti pìlyeng kop. Oeru syaw fko Pavel Šrámek (Kdo si tenhle post právě vygooglil a zná mě - ano, můžete se začít smát), lu oeru mevomrra zìsìt, oe mì Příbram kelku si slä oel mì Praha ayeltut lefngap fteria.

Fì'uri oeru prrte' lu:
Jsem tak trochu amatérský fotograf, samozřejmě blázen do počítačů, sporty moc nemusím, ale čestnou výjimkou je sjezdové lyžování, ve kterém se opravdu vyžívám :) Co poslouchám už víte z příslušného threadu, na čtení mi bohužel poslední dobou skoro žádný čas nezbývá. Trochu zvláštní je, že ač jsem technický typ, tak mě dost baví jazyky (bůhví proč mi jejich učení jde podivně snadno), takže kromě češtiny I speak English, je parle français, hablo un poco Español ulte tsun oe nì'it nìNa'vi pivlltxe :) Ještě tedy umím jazyky jako C++, Java atd. ale to tu vyjmenovávat nebudu :P

Proč mě chytla Na'vijština jsem už jsem taky někde psal, takže zkráceně: uhranula mě těma gramatickejma libůstkama. Minimálně zahrnutelnost zájmen a <ei>/<äng> chci i do češtiny! :D

Pokud jde o můj světonázor, tak jsem jako většina vysokoškoláků nakloněn doprava a k volbám půjdu. Jen je škoda, že v tom našem absurdistánu platí, že 18 = 20 - 2 ...  Horší to ale je s náboženstvím. To fakt nemám rád a jsem militantní ateista (Eywa má výjimku, protože se dá vědecky změřit :P) - kam se hrabe atomová puma na to, kolik lidí se pozabíjelo jen a pouze kvůli tomu, v co věřili. Náboženství je podle mě přežitek z doby kamenné a jestli se chceme jako civilizace někam dostat, musíme tenhle balvan zahodit. Jo a ještě jsem militantní nekuřák :)

A když už vylézám z té anonymity, tak doplňuju kontakty do svého profilu. Ale s KnihouKsichtů na mě nechoďte, tu razantně bojkotuju!
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Yanari

QuoteTo fakt nemám rád a jsem militantní ateista.

To já taky, pokud mluvíme o většině rozšířených náboženství, snad s výjimkou buddhismu a konfucionismu, ty mi nevadí.

QuoteJo a ještě jsem militantní nekuřák.

Přesně tak, protože mám astma.

QuoteAle s KnihouKsichtů na mě nechoďte, tu razantně bojkotuju!

Můj člověk!
Zene fko nivume nìtxan.

Danecki

Quote from: Yanari on February 06, 2010, 03:54:57 AM
QuoteTo fakt nemám rád a jsem militantní ateista.

To já taky, pokud mluvíme o většině rozšířených náboženství, snad s výjimkou buddhismu a konfucionismu, ty mi nevadí.

QuoteJo a ještě jsem militantní nekuřák.

Přesně tak, protože mám astma.

QuoteAle s KnihouKsichtů na mě nechoďte, tu razantně bojkotuju!

Můj člověk!

Souhlasím, sice nemám astma, ale kouření mi hodně vadí, souhlasím.

Elrann

Zdravím,

je mi 18 let a momentálně bydlím v Litomyšli. Mezi mé koníčky patří počítačová 2D/3D grafika, tvorba her, internet , filmy a publicistika s herní tématikou.
Rád se přehrabuji v PC, taktuji procesor a zkouším, kde má svou hranici.
Co se týče hudby, tak zde jsem otevřený každému žánru, spíše vybírám podle toho, že mě daná píseň nečím zaujme. Tudiž poslouchám nejčastěji soundtracky a rádio :)

Sporty obecně nemám v lásce, maximálně tak pasivní sportování u PC monitoru či Xboxu 360.

Tawtakuk

Ulte fyape fko syaw ngar, ma Elrann?

C'mon, až na xsofta, ze kterýho to stejně nikdo nevytluče, jsme všichni našli odvahu představit se svým skutečným jménem... :)
01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Elrann


Tawtakuk

01000011 01011010 00100000 01001101 01101111 01100100 01100101 01110010 01100001 01110100 01101111 01110010 00000000

Tsteututan

Quote from: Danecki on February 06, 2010, 04:56:06 AM
Quote from: Yanari on February 06, 2010, 03:54:57 AM
QuoteTo fakt nemám rád a jsem militantní ateista.

To já taky, pokud mluvíme o většině rozšířených náboženství, snad s výjimkou buddhismu a konfucionismu, ty mi nevadí.

QuoteJo a ještě jsem militantní nekuřák.

Přesně tak, protože mám astma.

QuoteAle s KnihouKsichtů na mě nechoďte, tu razantně bojkotuju!

Můj člověk!

Souhlasím, sice nemám astma, ale kouření mi hodně vadí, souhlasím.
Taky souhlasím! Nejhorší je, když přijde člověk po přestávce z kouření a sedne si vedle mě... Těch 45min čuchání toho smradu mě spolehlivě odrovná...
Krrpe ole tayerkup, oe neu ne Pandora.


Elrann

Mě zase nejvíce vadí, když stojím na zastávce a musíš čuchat, jak tam ostatní kouří, zákon nezákon, pokud bych to řekl policii, tak ty se mi akorát vysmějí.

Nayteeri

Quote from: Elrann on February 06, 2010, 11:10:58 AM
Mě zase nejvíce vadí, když stojím na zastávce a musíš čuchat, jak tam ostatní kouří, zákon nezákon, pokud bych to řekl policii, tak ty se mi akorát vysmějí.
Zkus promluvit na tu "osobu"  :o a třeba to přežeň s tím, že mu řekneš, že jsi astmatik, kromě toho, že porušuje zákon a požádej jej, jestli by mohl si stoupnout někam dál...  ;) Věř, že to může pomoci...  :)
Eywa ngahu! :D

Yanari

Quote from: Nayteeri on February 07, 2010, 02:23:32 AM
Zkus promluvit na tu "osobu"  :o a třeba to přežeň s tím, že mu řekneš, že jsi astmatik, kromě toho, že porušuje zákon a požádej jej, jestli by mohl si stoupnout někam dál...  ;) Věř, že to může pomoci...  :)
Mě to nepomohlo. Dotyčný se mi vysmál do xichtu - a pak do něj dostal pěstí, to pomohlo.
Zene fko nivume nìtxan.

xsoft

Neres, nektery lidi jsou proste idioti a hulvati. Jde o to se s nima (nebo vedle nich) naucit zit.
Navi != Na'vi. Deku Tree != Utral Aymokriyä