International / Multilingual > Česky (Czech)

Kdo že to vlastně jsme? :)

(1/19) > >>

Danecki:
Tenhle topic jsem založil, protože si myslím, že je dobré, abysme o sobě navzájem něco věděli a aby o nás také něco věděli nově příchozí. ;)

hemmond:
Jméno: Tomáš Látal
Město: Brno
Věk: 16 let
Koníčky: Počítače, Klavír, Radio-Orientační Běh, Orientační běh, Stargate, Lyže, Elektrotechnika, Linux, Na'vijština. :)
Škola: BiGy Brno (Nejsem věřící. ;D)
Hudba: Metal. :-D (Nightwish, Rhapsody of Fire, Sonata Arctica, Stratovarius)
A něco o mě: Jsem cvok, (zamiloval jsem se do Eywy,) Upuvídanej, Magor do hvězdný brány (a prej mám svůj svět. :) ). A šlen Anti Facebook Ligy. :) Víte li o nějaké buňce AntiFB Ligy, tak mi okamžitě pošlete PM. :)
Napsal bych toho víc, ale chřipka mě teď dost omezuje.

Tsteututan:
Já se jmenuji XY, bydlím taky kousek od Prahy. Mám taky rád Airsoft a Na'vijštinu a taky rád koukám na dobré filmy (netřeba jmenovat že :) ). Poslouchám Heavy Metal, Power Metal, Melodic Metal (viz co posloucháte) a samozřejmě soundtracky :)
Chodím na Střední Školu Slaboproudé Elektrotechniky v Praze 9 ve Vysočanech, celkem se mi tam líbí, ale řekněme, že je tam hodně učitelů, kteří nejsou oblíbení a taky jsem v né zrovna nejlepší třídě (složení opravdu extra, když po mě celá třída o hodině hází papírky, učitel o tom ví a nic nedělá...).
Většinu času trávím u PC :( nebo někam zajdu se známými (těch ale moc není, jen asi 2), ale to jen příležitostně.
Jsem introvert, nemám rád přítomnost naprosto cizích lidí (v MHD si dobrovolně k nikomu nesednu), ale naopak potřebuji s někým komunikovat (divná kombinace).
Jediné co vyznávám je Eywa :D
Sportuji jenom Airsoftem, fotbal, hokej apod. mě vyloženě nebaví.

Jestli je libo fotka... Lepší není! :D
Spoiler[smg id=351]

hemmond: SG je cool :) Taky se mi líbí, ale Avatar mě chytnul o dost víc :D

A kdo by nějakou náhodou chtěl kontakt...
SpoilerICQ: 312 127 765
Skype: usmcfrost
e-mail: [email protected], [email protected]
Facebook: viz jméno
víc nevím...

edit: A jsem hroznej šnek... Nebejt toho, že jsem nakonec zůstal v Praze, tak bych snad přišel pozdě i na ten sraz... -.-

Yanari:
Jakub, Jakub Krucina jméno mé. Jak už jsem někde uvedl, bydlím v Českém Těšíně a navštěvuji obchodní akademii - jednu z těch lepších :) Za tři dny mi bude 18  ::). Mé hlavní záliby jsou PC (konkrétně WoW a zdejší fórum), fantasy literatura, poslech soundtracků a různých druhů metalu, jakož i got(h)ické umění a celkově tato kultura. Dále si o mě můžete přečíst Tsteututanův post, přesněji jeho část pod školou :D, jen s výjimkou té Eywy - to už jsme tady taky řešili, a nesportuji (skoro.) Fotku upnu zítra, ICQ je tady na fóru (ale skoro tam nechodím), skype je c4ssidy999999999 (pěkně debilní, ale dělal jsem ho když mi bylo asi 12 let :D)
V návaznosti na Daneckiho politickou část postu bych rád napsal, že naše politická scéna je naprostý hnus, ale je s tím třeba něco dělat - jak jsem se tak ptal, tak jsem asi jediný ze třídy, kdo půjde volit - protože jinak to půjde do sraček úplně.
Kdysi dávno jsem se chtěl stát právníkem, protože mě baví hrát si se slovíčky (jeden z důvodů proč mě dost lidí nemá rádo), i přesto že jsem na obchodní akademii s ekonomií nějak pokračovat nechci, spíš bych chtěl začít dělat do jazyků a lingvistiky vůbec.

Bendarevan:
Zdravím.

Jmenuji se Jakub Dvořák, je mi 19 let a bydlím v Ústí nad Labem, kde navštěvuji SOŠ a SOU Elektrotechniky a spojů. Mezi mé koníčky patří psaní [básničky (česky a anglicky), povídky (česky a anglicky), momentálně mám rozepsané 2 romány], poslech hudby (v tomto a předchozím měsíci pouze soundtrack Avatara).
Za poslední týden jsem přeložil petici na Ma Sempul a jeden projekt od Prrtona. No, umím vařit, sem tam něco vyfotím, tu a tam udělám retuš v Photoshopu, podílím se na vzniku Evropské filmové databáze... jsem zkrátka člověk mnoha oborů :D
Pokud někdo bude chtít pokecat, najdete tu můj Facebook i ICQ, má tvorba na požádání ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version