Minisraz (05)

Started by Blue Elf, December 23, 2011, 01:46:43 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tanri

Projektor potvrzuji, budu jej mít půjčený přes celé svátky. Je to sice "jen" 1280x800 s blízkou projekcí, ale je zánovní a svítí dobře.
Repro můžu vzít taky, klasické počítačové stereo 60W. Používám je v obýváku a na normální místnost bohatě stačí.
Tätxawyu akì'ong.

Blue Elf

Quote from: Tanri on December 11, 2015, 02:03:06 PM
Projektor potvrzuji, budu jej mít půjčený přes celé svátky. Je to sice "jen" 1280x800 s blízkou projekcí, ale je zánovní a svítí dobře.
Repro můžu vzít taky, klasické počítačové stereo 60W. Používám je v obýváku a na normální místnost bohatě stačí.
Projektor můžu mít k dispozici taky, ale zatím se mi nepodařilo sehnat to plátno, bez něj to bude dost problém. Ještě na tom zapracuju, ale poslední dny jsou poněkud hektické a příští týden to lepší nebude. Pokud se celou akci podaří zorganizovat, kdy by proběhla? Letos mám trochu víc nabitý program a musím teda pečlivě plánovat.
Pokud si chcete užít trochu vánoční atmosféry ve Zlíně:
- 26.12. v 16:00 bude u kostela poblíž náměstí živý betlém
- přímo na náměstí je malé kluzistě, za 30 kaček lze půjčit brusle a za dalších 30 se hodinu vozit
- do 22.12. jsou vánoční trhy - hromady stánků s jídlem i pitivem, od 16-17 hodiny živá muzika
Pokud by případně byly k mání vhodné prostory v Brně nebo okolí, nebráním se ani tomu přijet tam.
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Tanri

Toto píšu z místnosti, kde jsem právě strávil dvě a půl hodiny s malířským válečkem. Z nedávno malované, ale ne zcela bílé zdi, jsem udělal zeď bělejší, aby se projektor nemusel stydět za to co promítá. ;)
(nepočítaje  další čtvrthodinu oživování Linuxu, který jsem včera omylem zneschopnil... ;D)

Jinými slovy, můžu nabídnout téměř kinematografický zážitek i s následným přespáním, pohodlně třem a maximálně čtyřem lidem. Tři lidi můžu přivézt a odvézt do Brna autem, nebudou-li spokojeni s vlakem jezdícím o víkendu po dvou či více hodinách.

Ještě se budu muset v Brně podívat po nějakém nekuřáckém podniku s příjemně klidným prostředím, kde by jsme mohli posedět.
Předběžně počítám s nějakým víkendem po svátcích, začátkem ledna. Tenhle víkend to už nestihneme, já budu mít pilno přípravou na vánoce, a do dalšího víkendu zasahují svátky, během nichž bude dům plný rodinnou sešlostí (ve smyslu množství, nikoli stavu či věku :D).
Tätxawyu akì'ong.

Toliman

Quote from: Tanri on December 16, 2015, 03:12:10 PM
Toto píšu z místnosti, kde jsem právě strávil dvě a půl hodiny s malířským válečkem. Z nedávno malované, ale ne zcela bílé zdi, jsem udělal zeď bělejší, aby se projektor nemusel stydět za to co promítá. ;)

Jinými slovy, můžu nabídnout téměř kinematografický zážitek i s následným přespáním, pohodlně třem a maximálně čtyřem lidem. Tři lidi můžu přivézt a odvézt do Brna autem, nebudou-li spokojeni s vlakem jezdícím o víkendu po dvou či více hodinách.
;D
Txantsan  :D

Quote from: Tanri on December 16, 2015, 03:12:10 PM
Předběžně počítám s nějakým víkendem po svátcích, začátkem ledna. Tenhle víkend to už nestihneme, já budu mít pilno přípravou na vánoce, a do dalšího víkendu zasahují svátky, během nichž bude dům plný rodinnou sešlostí (ve smyslu množství, nikoli stavu či věku :D).
To zní velmi dobře  :D Mě to taky letos přes vánoce asi taky moc nevyjde, takže čas začátkem ledna je ideální  :)

Blue Elf

Správné rozhodnutí, letošní prosinec je tak bohatý na události, že sám bych měl čas nejdřív tak osmadvacátého.
Quote from: Tanri on December 16, 2015, 03:12:10 PM
Toto píšu z místnosti, kde jsem právě strávil dvě a půl hodiny s malířským válečkem. Z nedávno malované, ale ne zcela bílé zdi, jsem udělal zeď bělejší, aby se projektor nemusel stydět za to co promítá. ;)
(nepočítaje  další čtvrthodinu oživování Linuxu, který jsem včera omylem zneschopnil... ;D)
No, tady se jedná spíš o ostudu zdi než projektoru, ne? Podařilo se mi dohledat i to plátno, takže případně můžeme uspořádat soutěž, kdo je bělejší a tedy hoden zobrazovací funkce.
Quote
Jinými slovy, můžu nabídnout téměř kinematografický zážitek i s následným přespáním, pohodlně třem a maximálně čtyřem lidem. Tři lidi můžu přivézt a odvézt do Brna autem, nebudou-li spokojeni s vlakem jezdícím o víkendu po dvou či více hodinách.

Ještě se budu muset v Brně podívat po nějakém nekuřáckém podniku s příjemně klidným prostředím, kde by jsme mohli posedět.
Předběžně počítám s nějakým víkendem po svátcích, začátkem ledna. Tenhle víkend to už nestihneme, já budu mít pilno přípravou na vánoce, a do dalšího víkendu zasahují svátky, během nichž bude dům plný rodinnou sešlostí (ve smyslu množství, nikoli stavu či věku :D).
Já bych asi přijel autem, tj. přes Brno bych vůbec nejel. Nebylo to by tedy případně šikovnější najít něco poblíž tvého bydliště? (i když chápu, že tam asi na výběr moc nebude).
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Tanri

#45
Takhle to nyní vypadá v improvizovaném domácím kině:


Většího obrazu nedosáhnu bez likvidace nábytku, což jaksi nepřipadá v úvahu. :D
Projektor mám zapůjčený dlouhodobě, takže pokoj bude v této konfiguraci až do odvolání. Jediným omezením je denní světlo - respektive jeho přebytek, jak se bude prodlužovat den a krátit noc. Žaluzie nedokáží zcela odstínit jasné denní světlo, a přes den je projektor použitelný jen na texty a prezentace, kde tolik nezáleží na barevném zkreslení.

Posezení navrhuji v čajovně nebo restauraci, obojí v Brně.
Přímo v Újezdě žádný vhodný podnik není, ale 30 minut chůze od domu je Orlovna v Telnici, která je kompletně nekuřácká a otevřena i o víkendu.

PS: omlouvám se za ideologicky nevhodné pozadí plochy, na které je zobrazena pozemská, nikoliv Pandorská krajina. ;)
Tätxawyu akì'ong.

Blue Elf

No a nikdo se zatím nehlásí? To je divné... Já bych pravděpodobně mohl (zatím zcela nezávazně) z 30. na 31.ledna nebo o týden později. Uvidím, jak se situace vyvine. Osobně bych se přiklonil spíš k podniku v Telnici, jelikož přes Brno nepojedu, ale pokud přijedou naši přátelé zdaleka a v Brně to bude lepší, přijel bych i tam (a mohl bych vás pobrat autem). Podle map by přímo v Újezdě měl být penzion/restaurace U kostela - tam o víkendech nefungují?
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Tanri

#47
Quote from: Blue Elf on January 24, 2016, 10:05:24 AM
... Podle map by přímo v Újezdě měl být penzion/restaurace U kostela - tam o víkendech nefungují?
Na tuhle restauraci jsem ani nemyslel, protože při mé minulé návštěvě to byla doslova smrdutá díra.
Ale díky za upozornění, podíval jsem se web a od letoška jsou údajně nekuřáčtí.

Edit: Omrknul jsem to a skutečně jsou kompletně nekuřáčtí. Takže si můžeme dokonce vybírat :)
Tätxawyu akì'ong.

Hahaw[hhvhhvcz]

Ták, já se do toho opět 'mladicky' vložím a asi trochu rozbořím, jelikož jsem školou povinný :P ;D

První věc, nehlásil jsem se ,protože jsem nevědel, jak to budu mít. Každý druhý víkend trochu stěžuje plánování čehokoliv ,ale naštěstí tu jsou prázdniny ,že?

Když to vezmu jednoduše, tak pro mě moc víkendy nepřichází v úvahu.
Do konce školního roku jsou dvoje (troje 'volna'). Pololetní prázd. 29.1. , Jarní prázdu pro Prahu 3 29.2-6.3 a poslední Velikonoční prázd. 24.3-25.3 + 28.3.

Takže pro ježděn ;Dí po republice v rozumných časových mezích je nejlepší čas Velikonoc tj. prodoužený víkend 24.3-28.3. Pokud zohledníme ,že asi chceme být v pondělí s rodinami ,tak nám vypadá pondělí + neděle jako čas odjezdu.

Co se týče mě a cestování, tak už jsem se stal občanem toho cosi co tu máme ,takže s cestováním by už nemusel být moc velký problém. *

To je tak asi vše ,co jsem vám chtěl říct a další zprávu ode mě můžete očekávat asi až po víkendu.

-Hahaw

PS: Kino vypadá dobře a doufám ,že se v té tvé perníkové chaloupce pude dát vyspat. ;D
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on January 26, 2016, 02:29:27 PM
Ták, já se do toho opět 'mladicky' vložím a asi trochu rozbořím, jelikož jsem školou povinný :P ;D
A já ten rozklad částečně dokonám  ;D

Já doposud mlčel ze stejného důvodu jako Hahaw.
Teď mohu říct, že nadcházející dva víkendy u mě možné nebudou, další možná a pak (čili od druhé poloviny února) by to už u mě neměl být žádný problém  :)

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on January 26, 2016, 02:29:27 PM
PS: Kino vypadá dobře a doufám ,že se v té tvé perníkové chaloupce pude dát vyspat. ;D
Perníková chaloupka ;D
Ano, kino vypadá velmi dobře  :)

Blue Elf

No, to se to těžko plánuje, já zatím dál než 14 dní dopředu nevidím a v březnu už bude celkem dlouho světlo. Zatím to vypadá na etapový sraz ;D
Oe lu skxawng skxakep. Slä oe nerume mi.
"Oe tasyätxaw ulte koren za'u oehu" (Limonádový Joe)


Tanri

Nebezpečí velikonoc spočívá v tom, že +- v tu dobu k nám přijíždí na pár dní návštěva z rodiny, a to vyčerpá "ubytovací kapacitu" :) a vynutí si uklizení projektoru. Přesný termín budu znát zhruba měsíc předtím...
Tätxawyu akì'ong.

Toliman

Nějak se nám to plánování komplikuje ... u mě platí co jsem psal včera - čas budu mít od druhé poloviny února.

Pokud jde o světlo, tak až do přelomu února a března se stmívá ještě relativně brzo ...

Jinak s Velikonocemi problém nemám (pokud to ovšem vyjde Tanrimu)

hemmond

Hmmm... že bych to tu začal více sledovat? :) Už jsem vás neviděl dlouho... některé ještě vůbec. :) (řekl hlas ze záhrobí)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Toliman

Quote from: hemmond on February 13, 2016, 05:38:01 PM
Hmmm... že bych to tu začal více sledovat? :) Už jsem vás neviděl dlouho... některé ještě vůbec. :) (řekl hlas ze záhrobí)
;D hlas ze záhrobí

Nechceš se přidat ke srazu (který se tu pokoušíme zorganizovat)?




Jinak já už bych teď mohl (předběžně) teoreticky jakýkoliv víkend ve zbytku února a v březnu.

hemmond

Zní to lákavě, ale teď jsem student, který zítra nastupuje na půl úvazku do práce, takže vážně netuším, jak na tom budu časově. :) Ale rád bych sraz navštívil. :) Proto jsem se taky ozval. :D
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Hahaw[hhvhhvcz]

Tse... abych taky přidal nějakou tu aktualizaci, tak víkend 11-13.3 mám volný. Jinak, jak jsem již psal v předešlém postu, tak mám i celé velikonoce volné. To jsou dva možné  termíný, o kterých zatím vím dopředu. Další jsou možná za Velikonocemi ,ale tam už nedohlédnu.

Quote from: hemmond on February 13, 2016, 05:38:01 PM
Hmmm... že bych to tu začal více sledovat? :) Už jsem vás neviděl dlouho... některé ještě vůbec. :) (řekl hlas ze záhrobí)

;D Jsem rád, že se tu objevují dálší lidé ze staré party. :D (myslím ty, co ty byli do roku 2013~)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

hemmond

Tak... z toho víkendu co jsi napsal mám určitě volnou neděli, sobotu ještě nevím, to se teprve uvidí... Velikonoční víkend mám asi taky volný až na pondělí, kdy předpokládám, že budu (zase) v Brněnské Zoo. :) (Což neznamená, že se nemůžete stavit. :) )
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Toliman

Já mám zatím volný jak ten víkend, tak i velikonoce.

Hmm ... že by se nám to už povedlo dát dohromady? :)

Hahaw[hhvhhvcz]

Quote from: Toliman on February 17, 2016, 07:47:16 AM
Hmm ... že by se nám to už povedlo dát dohromady? :)

Zatím se čeká na ty dva nejstarší a nejmoudřejší, jak se vyjádří  ;D

Budu moc rád, když se to uspořádá, alespoň s můžete provcičit v mezičase Na'vijštinu taluna oe new pivlltxe nìNa'vi ayngahu tokx eo tokx. ;)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h