International / Multilingual > Česky (Czech)

Minisraz (05)

(1/17) > >>

Blue Elf:
Přátelé a krajani, během vánoc až do 4.1. se ve Zlíně promítá Avatart 3D, podrobněji viz www.gacinema.cz. Tanri plánuje přijet 29.12. do Zlína, takže je skvělá příležitost udělat aspoň minisraz se shlédnutím filmu. Ozvěte se kdo má zájem, ať se bloknou lístky, případně můžem pohledat nějaké ubytování za rozumný peníz

Yanari:
Na 29. předběžně ohlašuji účast, i když, upřímně řečeno, nevím co tam budu dělat protože jsem drtivou většinu svého umění zapomněl... :( Aspoň vás poznám a připomenu si film svého života ^^

Blue Elf:
Cože, zapoměl jsi koukat? :) Víc není potřeba, i když ne všude jsou titulky, uznávám. Přihodil jsem rezervaci, místo máš jisté. Rád tě poznám osobně. Pokud jde o nocleh, Tanri už se rozhlížel a něco našel, zkuste se spolu dohodnout. S případným rozvozem pomůžu, auto mám.

Tanri:
Rychle domlouvané akce bývají nejlepší ;D

Ubytování plánuji zde: http://www.hotelduozlin.cz/index.cz.html, posílám dotaz na rezervaci dvoulůžka a celkovou obsazenost, výsledek vložím také do tohoto postu.
Do Zlína přijedu autobusem kolem 17:00.

Edit: odpověď došla bleskurychle, takže ceníky platí, dvoulůžkový pokoj mám jistý a kdyby nás bylo víc, stačí tam zavolat začátkem příštího týdne.
Zdá se mi, jako bych už cítil vůni xenonu, sirovodíku a slyšel máchání velkých blanitých křídel ;)

Yanari:
Tím uměním jsem myslel spíš to na dorozumívání s vámi ^^; Filmu ještě rozumět budu, tomu věřím. Film je tedy plánován na 29., chápu správně? Přes noc se asi nezdržím, mám do konce roku ještě poměrně dost nabitý program, tudíž přijedu, zavzpomínám, pokecám si s vámi a jedu zpět.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version