Prague Film Orchestra - 21.5.2016

Started by Hahaw[hhvhhvcz], April 11, 2016, 01:32:50 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Toliman

Ten čas teda letí rychle ... domluvit bychom to už měli  :)

Nějaké návrhy kde bychom se mohli před tím sejít a chvíli posedět? (jak to tu bylo navrženo)

Hahaw[hhvhhvcz]

Tak já budu zase random házet data a vy něco zkuste taky vymyslet. :P

1. Koncert začíná v 19:00, takže v 18:00 kolem Kongresového centra +/- 20min.

2. Je Sobota, takže máme celý den, ngian, je to Sobota, takže mě nejaké místo moc nenapadá.

3. Jak se tam dostaneme? Tse... je to Kongresové centrum, to znamená hned u stanice metra Vyšehrad. více zde

4. Nic víc mě nenapadá ,jen ma Rotobull, sehnal si nějakého čtvrtého Na'vi nebo tam budu muset vzít my family member, což já moc nechci?
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Já tu sobotu mám volnou celou, takže časově bych přes den mohl kdykoliv ... teď jen najít nějaké to místo na sraz  :) (zatím mě taky nic nenapadá ... )

Rotobull cz

Upřímně řečeno nevím o osobě, které by se Avatar líbil tak jako nám... :-\
Sraz v šest odpoledne by vyhovoval - někde v okolí stanice Vyšehrad... Kongresové centrum totiž není zase tak malé... :)
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Hahaw[hhvhhvcz]

Quote from: Rotobull cz on May 15, 2016, 03:56:36 PM
Upřímně řečeno nevím o osobě, které by se Avatar líbil tak jako nám... :-\
Sraz v šest odpoledne by vyhovoval - někde v okolí stanice Vyšehrad... Kongresové centrum totiž není zase tak malé... :)

Já měl spíš  na mysli, že bychom si někam zašli a sedli třeba na hodinku nebo dvě před koncetrem a pängkxo teri kea sì fra'u. :)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 16, 2016, 02:44:23 PM
Quote from: Rotobull cz on May 15, 2016, 03:56:36 PM
Upřímně řečeno nevím o osobě, které by se Avatar líbil tak jako nám... :-\
Sraz v šest odpoledne by vyhovoval - někde v okolí stanice Vyšehrad... Kongresové centrum totiž není zase tak malé... :)

Já měl spíš  na mysli, že bychom si někam zašli a sedli třeba na hodinku nebo dvě před koncetrem a pängkxo teri kea sì fra'u. :)
To by šlo...
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Hahaw[hhvhhvcz]

Takže nějaké místo, kde bychom mohli posedět tak na hodinku až dvě? Kavárna/čajovna nebo to vezmen do nějakého parku pod stromy? ;D
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 18, 2016, 03:01:04 PM
Takže nějaké místo, kde bychom mohli posedět tak na hodinku až dvě? Kavárna/čajovna nebo to vezmen do nějakého parku pod stromy? ;D

Hm (ne - u mé školy fakt ne ;D)... Mohli bychom se setkat někde venku...Ale někde na trase metra C.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Hahaw[hhvhhvcz]

Quote from: Rotobull cz on May 18, 2016, 03:04:28 PM
Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 18, 2016, 03:01:04 PM
Takže nějaké místo, kde bychom mohli posedět tak na hodinku až dvě? Kavárna/čajovna nebo to vezmen do nějakého parku pod stromy? ;D

Hm (ne - u mé školy fakt ne ;D)... Mohli bychom se setkat někde venku...Ale někde na trase metra C.

Stejně už nevím ,kde je ani jak se jmenuje ;) - No mohly bychom zase na vítkov, je to kousek od hlasního nádraží/Florence ,takže na metro tak 10~15min max.
Nějaké jiné návrhy? (Schvaluju vám použít mapu Prahy ;D)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 18, 2016, 03:27:31 PM
No mohly bychom zase na vítkov, je to kousek od hlasního nádraží/Florence ,takže na metro tak 10~15min max.
Nějaké jiné návrhy?
To není špatný nápad (předpokládám, že myslíš tam, kde jsme byli minule)

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 18, 2016, 03:27:31 PM
(Schvaluju vám použít mapu Prahy ;D)
HRH  ;D

Hahaw[hhvhhvcz]

Quote from: Toliman on May 18, 2016, 03:37:10 PM
Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 18, 2016, 03:27:31 PM
No mohly bychom zase na vítkov, je to kousek od hlasního nádraží/Florence ,takže na metro tak 10~15min max.
Nějaké jiné návrhy?
To není špatný nápad (předpokládám, že myslíš tam, kde jsme byli minule)

Jo jo, na nějakou umělou malinovku. ;D Co jsem koukal na počasí ,tak má být i docela pěkně kolem 18~21°C.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 18, 2016, 03:50:32 PM
Jo jo, na nějakou umělou malinovku. ;D Co jsem koukal na počasí ,tak má být i docela pěkně kolem 18~21°C.
HRH  ;D ano, umělou malinovku  ;D

Počasí by opravdu snad mělo vyjít docela hezky.

Rotobull cz

Nebo k Hájkovi na zmrzlinu (na Florenci). ;) Je to na trase.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Rotobull cz

Teď bychom se ale opravdu měli domluvit. ;) Protože spoje od nás jsou mezi třetí a čtvrtou hodinou opravdu nic moc...

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

To bychom opravdu už měli  :) Také kde přesně se tedy sejdeme.

Já mohu kdykoliv odpoledne a spojení (na ten Florenc, pokud někdo ještě nevymyslí něco jiného) mam dobré.


Hahaw[hhvhhvcz]

Já bych to víděl kolem 15.00~15.30 pod/kolem koně na Vítkově a dál se uvidí a mít dvě a kousek bude stačit na poflakování + nějakou discussi o něčem.
Má být kolem asi 24°C, takže bude venku příjemně,ale počítejte ,že KC bude klimatizované.

Jo a skuste se nějak lépe obléknout, jdeme na koncert, ne do hospody. ;) (Košile stačí)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Dobrá, po třetí budu pod koněm.

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on May 20, 2016, 03:38:31 PM
Jo a skuste se nějak lépe obléknout, jdeme na koncert, ne do hospody. ;)
To je snad jasné  :)

Rotobull cz

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.