Prague Film Orchestra - 21.5.2016

Started by Hahaw[hhvhhvcz], April 11, 2016, 01:32:50 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hahaw[hhvhhvcz]

Dostal jsem echo, že bude 21.května 2016 v Kongresovém centru Praha koncetr filmových soundtracků. Přesněji se to bude věnovat třem autorům, Johnu Williamsovi (Star Wars), Davidu Arnoldovi (Den Nezávislosti) a tomu pro nás nejduležitějšímu, Jamesi Hornerovi - Titanic, Avatar, Braveheart, Apollo 13.

Quote from: popis ze stranek
Vážení diváci,
opět přinášíme koncert zasvěcený tématicky jednomu skladateli a velkému dílu filmové hudby. Na koncertě 21. května 2016 tímto zástupcem bude hudba z Jurského Parku režiséra Stevena Spielberga a nezaměnitelný rukopis Johna Williamse. Dojemné a přesto mohutné. Takové přívlastky nesou melodie filmové adaptace první návštěvy prehistorického parku.
Naproti němu představíme pouť dílem Jamese Hornera, který bohužel tragicky zahynul v červnu loňského roku.
James Horner bezesporu patřil mezi nejpilnější skladatele, co se týče počtu filmů, ke kterým napsal hudbu. Vždy dokázal hudbou dojem z filmu pozvednout a proto si po právu zaslouží, abychom mu část koncertu věnovali. Mezi tituly, které napsal, se řadí například Titanic, Avatar, Braveheart, Star Trek I & II a mnohé další.
Ke velkolepě nastartovanému programu jsme se rozhodli i pro zařazení závěrečných titulků ze Dne Nezávislosti skladatele Davida Arnolda vzhledem k červnové premiéře pokračování. A dalším příjemný bonusem bude jistě skladba Duel of the Fates ze Star Wars: Epizoda I – Skrytá hrozba, kterou jsme uvedli na březnovém koncertě. Tentokrát se opět vrací provedení se sborem Pražských pěvců a Dětského pěveckého sboru Paleček a pod vedením sbormistrů Stanislava Mistra a Šárky Mistrové se představí hned v několika skladbách.


Odkaz na stranky i s rezervaci: http://www.praguefilmorchestra.com/events/james-horner-jurassic-park/
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Hmm...  :-* Někde jsem potkal plakát, ale protože jsem byl neustále něčím zaměstnán, tak jsem tomu věnoval jen poloviční pozornost.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Rotobull cz

Omlouvám se za psaní dvou příspěvků po sobě, ale ještě jsem chtěl říci, že bychom si měli řici, zda bychom měli zájem jít na tento koncert nebo ne. Pokud jsou tedy k dispozici ještě nějaké lístky (pro místa vedle sebe).
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Hahaw[hhvhhvcz]

Tak já už mám rezervované dvě místa. Takže místo někoho z rodiny můžu vzít jedno z vás ,ale upřímě si nepamatuju kde jsou umístěný. :)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Zní to zajímavě  :)

Já ještě nejsem rozhodnut ... (respektive netuším, jak mi to vyjde časově v květnu ... )

Hahaw[hhvhhvcz]

Takže oprava a možná šance pro vás, mám 4 rezervace. Já + family member (je možné ho směnit za jednoho z vás) + dvě volné rezervace pro vás (obviously).  ;)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Ok... Já myslím, že by to u mě mohlo vyjít. :)
Je to tedy sice více než měsíc dopředu, takže se samozřejmě může něco změnit... Ale snad by nemělo...
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Já tedy ještě nevím, ale každopádně na to budu myslet :)

Hahaw[hhvhhvcz]

Tse... víte to měsíc dopředu ,tak na to myslete ,že to je a zbytečně si na pátek 21.5 nic nedomlouvejte. ;)

Jinak, určitě bychom mohli předtím někde chvilku posedět. :)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Já bych na to každopádně rád šel  :)

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on April 17, 2016, 03:38:13 PM
Jinak, určitě bychom mohli předtím někde chvilku posedět. :)
To ano  :)

Rotobull cz

Quote from: Toliman on April 17, 2016, 03:45:25 PM
Já bych na to každopádně rád šel  :)

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on April 17, 2016, 03:38:13 PM
Jinak, určitě bychom mohli předtím někde chvilku posedět. :)
To ano  :)
To je jasná. :P
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Quote from: Rotobull cz on April 17, 2016, 03:46:43 PM
Quote from: Toliman on April 17, 2016, 03:45:25 PM
Já bych na to každopádně rád šel  :)

Quote from: Hahaw[hhvhhvcz] on April 17, 2016, 03:38:13 PM
Jinak, určitě bychom mohli předtím někde chvilku posedět. :)
To ano  :)
To je jasná. :P
A důvod navíc, proč se snažit o účast  :)

Hahaw[hhvhhvcz]

Sìlpey oe tsnì mengal ke tswimva' ultxat pxoengeyä. :)

Už je to za míň než měsíc. :D  Poznámka: Budu zjišťovat ,jak se to má s lístkama.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

Oel ke tswama' tsa'uti  :)

Počítám s tím  :)

Rotobull cz

No, to jsem se právě chtěl zeptat... Jak to vypadá s lístky?
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Hahaw[hhvhhvcz]

Quote from: Rotobull cz on April 28, 2016, 04:08:31 PM
No, to jsem se právě chtěl zeptat... Jak to vypadá s lístky?

No oni jsou a dokonce koupené 8) ,ale musím říct ,že si na nás namastí kapsu, faysatute.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Hahaw[hhvhhvcz]

Rád bych podotknul, že jsme se k tomu dost přiblížili, tak by nebylo na škodu se ějak více domuvit. Už je to tuhle sobotu 21.5.. :)
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Dobrý nápad... Budu čas a místo srazu potřebovat k vyhledání spoje...
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.