International / Multilingual > Česky (Czech)

Průběžný stav :)

(1/2) > >>

DDumby:
Kaltxì..
Po dlouhé době jsem na fórum zavítal, avšak  s úmyslem se zase něco naučit. Proto mne také zajímá, zda li jsem (co se týče České strany) sám, nebo tady najdu ještě ty věrné  :) . Samozřejmě chápu, že má někdo práci, nebo školu. Ale zpět k tématu. Pokud je tady někdo.. kdo začíná znovu s Na'vijštinou, nebo už je ostřílený veterán.. rád bych s ním procvičoval a zlepšoval se v tomto jazyku.
Eywa ngahu. :)

Blue Elf:
Kaltxì ma DDumby,
stav studia na’vijštiny v českých zemí není příliš uspokojivý, ale pár lidí se okolo ní stále točí, i když to navenek možná není vidět. Tanri a já stále udržujeme slovník i gramatiku a sledujeme dění, občas lze zahlédnout Rotobulla..... Takže minimálně do mariáše je nás dost :)
Pokud máš jakýkoliv problém/dotaz týkající se na’vijštiny, klidně postni, co vím, poradím, a Tanri jistě taky. Já jsem tu nejčastěji k zastižení o víkendech, takže případných pomalých reakcí se nelekej.
Eywa ngahu

Rotobull cz:
Já jsem Ti kdykoliv k dispozici na Skype… I tady. ;)

Toliman:
Průběžný stav - vypadá to tu sice jako po velkém vymírání, doufám tedy, že rozšířím řadu těch pár vytrvalců :)  Ještě bych chtěl poděkovat všem, co vložili svou energii do tvorby/překladu gramatiky a slovníku, bude to pro mě dobrý studijní materiál.

Blue Elf:

--- Quote from: Toliman on November 18, 2014, 01:22:35 pm ---Průběžný stav - vypadá to tu sice jako po velkém vymírání, doufám tedy, že rozšířím řadu těch pár vytrvalců :)  Ještě bych chtěl poděkovat všem, co vložili svou energii do tvorby/překladu gramatiky a slovníku, bude to pro mě dobrý studijní materiál.

--- End quote ---
Není zač, aspoň to konečně využije i někdo jiný ;)
Jinak, pokud do jazyků vidíš hloub, stojí za to se prokousat i Horen leNa’vi (ke stažení v Media), ale to je spíš pro lingvisty.
A na učení slovíček je celkem dobrý tenhle kurs. Registrace zdarma.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version