International / Multilingual > Česky (Czech)

Sraz 01

<< < (2/30) > >>

Tawtakuk:

--- Quote from: Tsteututan on February 05, 2010, 08:24:21 am ---nad každou větou musím sedět aspoň 5 minut, než to najdu ve slovníku, než prohledám gramatiku a stejně to je nakonec špatně :D

--- End quote ---

Nepodceňuj se tak! Normální "rozhovor" bychom asi horko těžko dali i já s Yanarim, ale nechat si něco vysvětlit je určitě mnohem lepší než to lovit z dokumentů. Klidně by částečným tématem srazu mohl být "rychlokurz" :D

Tsteututan:

--- Quote from: Tawtakuk on February 05, 2010, 08:27:34 am ---Nepodceňuj se tak! Normální "rozhovor" bychom asi horko těžko dali i já s Yanarim, ale nechat si něco vysvětlit je určitě mnohem lepší než to lovit z dokumentů. Klidně by částečným tématem srazu mohl být "rychlokurz" :D

--- End quote ---
Když by ten "rychlokurz" nezabral celou dobu srazu tak bych byl pro :) Nechat vysvělit jó, ale spíš live, psanou formou to (aspoň u mě) funguje stejně jako lovení z dokumentů.

Btw díky za ty vytisknutý papíry s Na'vijštinou, zítra to vezmu s sebou na airsoft, pár lidí říkalo, že se to chtějí taky naučit, třeba je odradím ;D

Danecki:

--- Quote ---nad každou větou musím sedět aspoň 5 minut, než to najdu ve slovníku, než prohledám gramatiku a stejně to je nakonec špatně
--- End quote ---

Vždyť já taky často vůbec netuším o čem by ta věta mohla být. Třeba včera, když jsem se poprvé setkal s Tawtakukem a on na mě vychrlil *něco* *něco* prrte, tak jsem se jenom tak pousmál :D Smysl věty jsem pochopil, ale z hlavy bych to asi jen tak nesložil. (Oe leprrte lu? :D)

Jinak Tsteututan...hraješ airsoft?

Tsteututan:

--- Quote from: Danecki on February 05, 2010, 08:50:38 am ---
--- Quote ---nad každou větou musím sedět aspoň 5 minut, než to najdu ve slovníku, než prohledám gramatiku a stejně to je nakonec špatně
--- End quote ---

Vždyť já taky často vůbec netuším o čem by ta věta mohla být. Třeba včera, když jsem se poprvé setkal s Tawtakukem a on na mě vychrlil *něco* *něco* prrte, tak jsem se jenom tak pousmál :D Smysl věty jsem pochopil, ale z hlavy bych to asi jen tak nesložil. (Oe leprrte lu? :D)

Jinak Tsteututan...hraješ airsoft?

--- End quote ---
Na mě taky, rozumněl jsem jenom RDA :D

<ot> "Hraju," včera jsme se nějak bavili o čínách, že zavírají továrny... Ale nevím s kým jsem se to bavil, ome! </ot>

Tawtakuk:

--- Quote from: Danecki on February 05, 2010, 08:50:38 am ---*něco* *něco* prrte

--- End quote ---

To mělo být oeyä prrte' jako odpověď "potěšení na mé straně"  ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version