International / Multilingual > Česky (Czech)

Sraz 01

(1/30) > >>

xsoft:
.. volne pokracovani po Do kina
aneb, planujeme prvni sraz ...

Tawtakuk:
No, rozhodně ne dřív než v tom týdnu, co začíná 15.2. - já i Danecki jsme do té doby na horách.

A fakt bych to udělal tak, aby mohli přijet i vzdálenější a bylo to na dýl - sobota?

Tsteututan:

--- Quote from: Tawtakuk on February 04, 2010, 03:44:18 pm ---A fakt bych to udělal tak, aby mohli přijet i vzdálenější a bylo to na dýl - sobota?

--- End quote ---
Jsem pro sobotu, ale chtělo by to i nějaký důvod, nějakou větší událost, než "jen" sraz lidí, co se znaj přes net :D (jinak jdu spát, kievame, mam ten dejak od 7...)

Tawtakuk:

--- Quote from: Tsteututan on February 04, 2010, 03:51:37 pm ---kievame

--- End quote ---

k<ìyev>ame ;)  - je to přání sloučený s budoucností

--- Quote from: Tsteututan on February 04, 2010, 03:51:37 pm ---ale chtělo by to i nějaký důvod, nějakou větší událost, než "jen" sraz lidí, co se znaj přes net :D

--- End quote ---

A proč? Důvod "konečně možnost promluvit si Na'vijsky se stejně postiženejma" ti nestačí? ;D

Tsteututan:

--- Quote from: Tawtakuk on February 05, 2010, 04:54:53 am ---
--- Quote from: Tsteututan on February 04, 2010, 03:51:37 pm ---kievame

--- End quote ---

k<ìyev>ame ;)  - je to přání sloučený s budoucností

--- Quote from: Tsteututan on February 04, 2010, 03:51:37 pm ---ale chtělo by to i nějaký důvod, nějakou větší událost, než "jen" sraz lidí, co se znaj přes net :D

--- End quote ---

A proč? Důvod "konečně možnost promluvit si Na'vijsky se stejně postiženejma" ti nestačí? ;D

--- End quote ---
Jo takhle to je :) Irayo :)

Ne, nestačí, nad každou větou musím sedět aspoň 5 minut, než to najdu ve slovníku, než prohledám gramatiku a stejně to je nakonec špatně :D Takže s promluvením by to moc společnýho nemělo, nemluvě o tom, že jste si stejně povídali o mě neznámých věcech :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version