International / Multilingual > Česky (Czech)

Sraz 03

(1/9) > >>

Tawtakuk:
Sraz 03 / Ultxa apxeyve

Ma eylan! Nastal čas, abychom přesunuli diskusi z offtopicu do normálního vlákna. Už to totiž vypadá podezřele reálně, že bychom se mohli sejít :)

Trrpe? Noc z pátku 26. 11. na sobotu 27. 11.
Krrpe? Večer a přes noc. Začneme asi mezi osmou a devátou, v hospodě si dáme večeři a pár piv/kofol. Pak, dá-li Eywa Xsoft, bychom se mohli odebrat na promítání rozšířené edice.

Tsengpe? Praha, místo setkání hospoda (ještě se dohodnem, která - první návrh je U Regenta, ale já o ní nic nevím - ani kde se nachází)

Kempe? Na programu je tohle:

* Pokec, ať už v hospodě nebo jinde (já jsem pro hospodu, ale nikomu to nechci vnucovat).
* Promítání echt-rozšířené collector's edice (+16 minut) v HD.
Tupe? Zatím pravděpodobní účastníci:

* Hemmond
* Tanri
* Tawtakuk
* Tsteututan
* Xsoft
Každopádně se těším, že by se konečně mohlo něco vydařit :)
'Ivong na'vi!

hemmond:
Tak už jsem psal hlavnímu organizátorovi, kdy přesně budou končit přednášky. :) Hned jak budu mít přesnou odpověď, tak dám vědět. :)

Dern:
Jen si dovolím postřeh k IMAXu - s Avatarem bych nepočítal, protože od 18. 11. tam pojede Hairy Plotter, takže na Pandoru už čas nezbyde. IMHO to teď stále dávají jen proto, že prostě nic jiného normálního k promítání nemají.
Ale stejně je milé vidět, že lidi na to chodí do kina i skoro rok po premiéře  :)

Tawtakuk:
Good point. Takže IMAX velmi pravděpodobně padá, tohle jsem si neuvědomil. Ale stále ještě se můžeme sejít a kouknout na tu collector's edition. A na sraz u piva to taky vliv nemá :)

hemmond:
Na sraz u piva potřebuju hospodu kde čepujou kofolu. :D A jinakpřednášky mají končit někdy mezi osmou a devátou večer. S tím, že v sobotu možná skončí dřív a dají prostor pro konzultace. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version