Sraz 6

Started by Hahaw[hhvhhvcz], July 28, 2015, 07:37:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rotobull cz

Omlouvám se za za dva příspěvky po sobě, ale řekl jsem si, že by neuškodilo s naším plánem trochu hnout. :)
Takže znám minimálně dvě čajovny: https://www.udzoudyho.cz/cajovna/o-cajovne/o-cajovne.html
                                                    http://darumacaj.cz
Netvrdím, že jsou to dvě jediné čajovny v Praze, ale jsou to ty dvě, které znám.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Txantsan  :)  Pohnout bychom s tím opravdu mohli, čas poletí rychle ...
Obě vypadají dobře, jaké s nimi máš zkušenosti?

Rotobull cz

Pokud si pamatuji, doposud velmi dobré. Jenom jsem nikde nebyl s jednotnou početnější skupinou (museli bychom si asi museli objednat více čajů, pro dva-tři lidi termoska stačí, ale pro víc už asi ne.)
Ceny nejsou přemrštěné, resp. když jsem tam byl naposledy, nebyly. ;D
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Protože čas neúprosně letí, měli bychom pokročit s výběrem místa našeho srazu  :)

Máme tu tedy navrženy dvě čajovny, napišme tedy své návrhy. (mě osobně se docela líbí ta Čajovna Daruma)



Rotobull cz

Ovšem nevím jistě, zda je v Darumě místo k sezení pro skupinu, ale řekl bych, že je to pravděpodobné.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Zatím jsme čtyři, to zas tolik není. Ale zjistit bychom si to měli ...

Hahaw[hhvhhvcz]

#26
Bohužel jsem na nic nekoukal ani nic nehledal ,protože jsem na mobilu s netem rychlosti šneka (50-75kb/s) ,ale i tak se pokusím zhodnotit obě nadhozené  ;) .





Edit: Po zhodnocení jsem pro čajovnu Daruma.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Tanri

Počítám s příjezdem do Prahy okolo 17:00, takže před šestou bych mohl být na místě, zpáteční kurs k domovu naberu v sobotu po třetí hodině odpoledne.
To nám dává dostatek času pro hluboké ponoření do tajů Navijštiny ;D
Tätxawyu akì'ong.

Rotobull cz

Zítra odjíždím na dovolenou (jen na víkend) a nevím, zda na místě bude přístup k internetu.
Vypadá to, že se pravděpodobně shodneme na Darumě, teď jen který den přesně a v kolik hodin?
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Tanri

Nechal bych to jako předchozí akce - začátek v pátek mezi pátou a šestou odpolední, konec podle potřeby.
Sobotu jsem si nechal jako rezervu pro mimořádný zájem ;)

Tedy, takto vypadá časový plán můj. Samozřejmě nikomu nebráním v setkání dřívějším nebo pozdějším, toho se ale zůčastnit nemůžu.
Tätxawyu akì'ong.

Toliman

Pátek i sobotu bych měl mít volnou celou, takže přesný čas setkání je na vaší volbě a pokud chce někdo dřívější setkání, může být  :)

Rotobull cz

Dobrá, předběžně (bez oficiálního potvrzení): pátek - začátek mezi pátou a šestou hodinou. :)

Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

hemmond

Nepovedlo se mi tak nějak zjistit, který termín jste si nakonec rozhodli, ale pokud je to ten druhý, tak stejně nemůžu... Ale poprosím, když se něco takového bude páchat, houkněte na mě na skypu. :) Minimálně někteří z vás ho na mě stále mají. ;)

A ještě bych rád doporučil Liliovou čajovnu. :) Na různé srazy různých komunit ji využívám poměrně hojně. :)
old gallery link?id=1849[/img]
old gallery link?id=1890[/img]

http://twitter.com/hemmondssandbox

If it's change in you, then the world is changing too.
--22nd World Scout Jamboree anthem.

Rotobull cz

#33
Sraz se zřejmě (bez potrvzení) uskuteční v pátek 28. srpna mezi pátou a šestou hodinou.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Quote from: Rotobull cz on August 23, 2015, 07:16:57 AM
Sraz se zřejmě (bez potrvzení) uskuteční v pátek 28. srpna mezi pátou a šestou hodinou.

To mi připomíná, že bychom to už měli pomalu, ale jistě definitivně potvrdit, protože čas letí a pátek 28.8. je tu už za pár dní ...  :)

Hahaw[hhvhhvcz]

Quote from: Toliman on August 23, 2015, 02:15:24 PM
Quote from: Rotobull cz on August 23, 2015, 07:16:57 AM
Sraz se zřejmě (bez potrvzení) uskuteční v pátek 28. srpna mezi pátou a šestou hodinou.

To mi připomíná, že bychom to už měli pomalu, ale jistě definitivně potvrdit, protože čas letí a pátek 28.8. je tu už za pár dní ...  :)

Tak já si vám to dovolím upřesnit. :P

* Termín: pátek a sobota

* Místo: Čajovna Daruma

* Čas: v 17:00-18.00

Co se tíče mě ,mám čas celý den ,takže se můžem setkat někde dřív.


Edit: S začátkem by jsme mohli počkat na Tanriho.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Toliman

OK, dobře  :)   I já budu mít čas celý den, takže kdyby někdo jo chtěl dřívější setkání, může být.

Hahaw[hhvhhvcz]

Tak něco bychom mohli spáchat přes týden , aspoň bych neviseděl díru u PC. :P
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $1551 ($396 with sales) (updated 17.3.16)
  • Games owned: 97
  • Games not played: 34 (35%)
  • Hours on record: 1,825.3h

Rotobull cz

Vzhledem k tomu, že jsme pouze čtyři, myslím, že rezervace je zbytečná.
Enjoying chemistry, physics, mathematics, ecotoxicology, environtology, ecology, neurology, physiology, anatomy, Na'vi, Latin, German, French, Biblical Hebrew.

Toliman

Quote from: Rotobull cz on August 25, 2015, 11:41:46 AM
Vzhledem k tomu, že jsme pouze čtyři, myslím, že rezervace je zbytečná.

Pravda, ve čtyřech se snad vejdem kamkoliv ...