International / Multilingual > Česky (Czech)

Sraz 6

<< < (15/15)

Rotobull cz:
Aha…  :( Mrzí mě, že nám to nevyšlo, ale chápu příčiny. :) Můžeme kdyžtak něco zorganizovat i během školního roku… ;)
SpoilerI když mě čeká, řekněme, „nejnáročnější" ročník školy (spousta domácí práce), takže i s mým domácím studiem hrozí, že budu zase unavený. ::)
Jinak - co se týče setkání ve dvou, nejsem vůbec proti, mohli bychom alespoň probrat a vyčerpat některé aspekty kvantové fyziky a Einsteinovy práce a nebudeme tím „otravovat" naše bratry. ;D
(příště budeme moci zvolit témata zajímavá pro všechny)

Toliman:

--- Quote from: Rotobull cz on August 25, 2016, 09:02:05 pm ---Aha…  :( Mrzí mě, že nám to nevyšlo, ale chápu příčiny. :) Můžeme kdyžtak něco zorganizovat i během školního roku… ;)

--- End quote ---

Takže to tedy odkládáme na jindy ... pokud jsem to pochopil

(v průběhu školního roku klidně něco můžeme dát dohromady  :) )

Rotobull cz:
No, ještě jsem to upravil…   (a nestihl to včas poslat   ::))

Klidně bych nějaké kratší setkání uskutečnil, může jít třeba jen o procházku…

Já zatím budu přemýšlet, kam si budeme v Praze moci sednout a pořádně poklábosit, aniž by nás někdo vyháněl. ;)

Toliman:

--- Quote from: Rotobull cz on August 25, 2016, 09:10:19 pm ---Klidně bych nějaké kratší setkání uskutečnil, může jít třeba jen o procházku…

--- End quote ---
To bychom mohli  :) Počítám s tím.

--- Quote from: Rotobull cz on August 25, 2016, 09:02:05 pm ---Jinak - co se týče setkání ve dvou, nejsem vůbec proti, mohli bychom alespoň probrat a vyčerpat některé aspekty kvantové fyziky a Einsteinovy práce a nebudeme tím „otravovat" naše bratry. ;D
(příště budeme moci zvolit témata zajímavá pro všechny)

--- End quote ---
;D ;D

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version