International / Multilingual > Česky (Czech)

Statistika nuda je...

(1/2) > >>

Tawtakuk:
Je to šest dní, co jsem změnil způsob veřejného přístupu na naše googledoky, tak už se díky všemocným Google Analytics můžu podělit o pár zajímavých statistik:

* Celkem 59 návštěv o 104 zobrazeních a průměrně 1,76 stránky na návštěvu. Sledované stránky jsou právě dvě, takže vidím, že většina otvírá slovník i gramatiku současně :)
* 21 absolutních unikátních návštěvníků! Víceméně se počítají prohlížeče, takže já jsem minimálně tři z nich, ale i tak bych řekl, že to museli vidět i "lidi z venku"...
* Mimochodem jen za včerejšek bylo unikátních deset (v rámci toho dne)
* V sobotu a v neděli se návštěvnost propadla asi na půlku hodnot ze čtvrtka, pátku a pondělí
* Linux má 8,47%! Kéž by tohle platilo globálně...
* Prohlížeče: Firefox 49,15%, Opera 23,73%, IE 16,95% (z toho verze 6.0 0%!!!), Chrome 10,17%. Je zřetelně vidět, že jsme vzdělaností v tohmle oboru značně nad průměrem :)
* A to nejlepší nakonec: Jedna extrémně nepřesná mapka (mého příbramského providera evidentně přestěhovali do Budějovic):
Spoiler
btw to největší kolo je Lanškroun, 12 návštěv.

Elrann:
Podle mě to jsou velmi dobré hodnoty :)
Mimochodem - máš zálohované všechny ty věci z googlu někde u sebe na disku?
A vlastně i tak by bylo dobré důležité věci z fóra si zálohovat, přeci kdyby náhodou. (hackeři, vyhoření serverů, lidské zavinění a tak podobně).

Tawtakuk:

--- Quote from: Elrann on February 23, 2010, 01:29:32 pm ---Podle mě to jsou velmi dobré hodnoty :)

--- End quote ---
Podle mě taky, proto to tu vystavuju :D

--- Quote from: Elrann on February 23, 2010, 01:29:32 pm ---Mimochodem - máš zálohované všechny ty věci z googlu někde u sebe na disku?

--- End quote ---
Zálohované to nemám. Není důvod, Google má servery zálohované sám - jeho diskovým polím bych věřil mnohem víc než svému vlastnímu disku, který se může kdykoliv uráčit, že chcípne. O hacknutelnosti a lidské blbosti ani nemluvě, i tady je na tom Google mnohem lépe než já.

Ale když to říkáš, tak to asi přecejen stáhnu - uložit to jako .doc jsou dva kliky :)

Elrann:
No nikdy nevíš. Třeba jako naposled když banka náhodou poslala heslo k účtu na špatný email (náhodou to byl Gmail), tak Google tomu chudákovy, který za to nemohl smazal bez náhrady email.

hemmond:
Poslušně hlásím, že já jsem Firefox, Linux a Brno. :) Kdo je tu ještě linux? :)

btw: oba soubory mám otevřené nonstop. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version