Croatia

Started by Eana Tanhì, March 17, 2010, 05:35:08 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eana Tanhì

is there anyone from croatia? I'm starting to think that I'm the only one here  :(

Dreams die first because people give them up so easily...

sìltsanaIVA

kaltxì moja prijateljice iz Hrvatske..:D (kaltxi znači bok..ili pozdrav..:D:D) ja sam iva..:D:D

Eana Tanhì

kaltxì  ;D
napokon neko iz hrvatske... tu sam već 3 mjeseca i nisam našla nikog odavde, napokon netko :D
od kuda si? i kak to da učiš Na'vi?
sad si mi uljepšala dan  ;D
btw ja sam Nikol  ;)

Dreams die first because people give them up so easily...

sìltsanaIVA

kaltxì  :D
jako mi se svidio film Avatar i sad ću kupit knjigu..a jezik mi je predobar i jaaaako mi se sviđa pa sam ga odlučila naučit..:D 
ja sam iz zagreba..ti? :D:D

Eana Tanhì

kaltxì ma iva, ngaru lu fpom spak?   :D
(bok iva,       jesi li dobro tj. kako si?)

i ja sam iz zg-a
ja sam kupila knjigu već odavno, a jezik učim već dosta dugo al mi baš i nejde jer ne stignem učit zbog škole  ::)

mislim da ti je ime krivo, trebalo bi pisat sìltsanaIVA, a ne sìltsanIVA, jer ako želiš riječ kao pridjev moraš dodat -a na kraju  ;)

za gramatiku ti je najbolje da skineš Na'vi in Nutshell, tam je sve dobro objašnjeno i dosta lako se uči iz toga

Dreams die first because people give them up so easily...

sìltsanaIVA

okej..fala..u koju školu ideš? si srednja ili osnovna? ja sam srednja..btw kakvu si knjigu kupila?baš o avataru..ili neki scrapbook?

Eana Tanhì


Dreams die first because people give them up so easily...

sìltsanaIVA

ja sam ga baš jučer kupila..:D koja si srednja? i koji raz..ja sam ti 4.gimnazija.. 1.raz.. tam u novom zagrebu..jezična.:D
:D:D

Eana Tanhì

8. gimn. na gornjem gradu, 3. raz  :D

Dreams die first because people give them up so easily...

sìltsanaIVA

super :D malo si starija od mene..al oke je..:D i jel ti dobra knjiga? :D

Eana Tanhì

meni je odlična... jedva sam dočekala da je kupim...
kak to da si tek sad došla na forum? (mislim, film je došo ju 12mj   ;))

Dreams die first because people give them up so easily...

sìltsanaIVA

neznam..nisam ni znala za forum..tek sam sad po neznam koji put pogledala film i svidio mi se jezik..pa sam isla i vidim forum..:D i eto me..:D
meni je knjiga preezakon..jedva čekam da završi škola pa ću imat više vremena za proučavanje,a i jedva čekam da James Cameron napiše knjigu ..baš knjigu
Avatar..:D bit će preeezakon..:D

sìltsanaIVA

koju glazbu inače slušaš?:D:D

Eana Tanhì

baš sve... sve mogu slušat, niš mi ne smeta...
ti?

Dreams die first because people give them up so easily...

sìltsanaIVA

pa ja ti većinom slušam Black Eyed Peas..mislim fan sam već 4 godine..pa..ali volim sve vrste glazbe..pa čak i klasičnu..samo ne cajke..jer to ne smatram da je ikakva vrsta glazbe..
mislim..najlijepše pjesme za mene su : Leona Lewis: I SEE YOU  Prince:Purple Rain i Celine Dion:because you loved me , i love you :D:D (mislim onak svih vremena)
:D Jedva čekam da James Cameron napiše knjigu..ne onak da ću je odma ić kupit nego ono..razvalit ću algoritam..pa se možda i sretnemo..:D

Eana Tanhì

ja ću bit tamo u prvom redu  ;D

Dreams die first because people give them up so easily...

OloeyktanMario

Znaci ima nekog tko isto uci Na'Vi....super

kaltxì.......

Eana Tanhì

kaltxì  ;D
wow, jel to još netko iz hrvatske? oO
ova zadnja cura je bila tu par dana i odustala od na'vija očito... nadam se da to neće bit slučaj i kod tebe :)
kak to da i ti učiš Na'vi?

ja idem na more za par sati tak da se neću javljat tjedan dana tak da će ti odg. doć malo kasnije  :P

Dreams die first because people give them up so easily...

Jameso

Kaltxì

i ja sam iz Zagreba

kak ste?

još sam ovdje nov pa ne znam skoro ništa.

Eana Tanhì

kaltxì ma Jameso  ;D

naučit ćeš već, ima vremena...
ako ti treba pomoć, tu sam  ;)

Dreams die first because people give them up so easily...