International / Multilingual > język Na'vi

Szkółka Języka Na'vi!

(1/5) > >>

Eltusiyu:
Kaltxì! Witam!

Mam zamiar PROFESJONALNIE (tzn. artykuły, lekcje, ćwiczenia, NAGRANIA) ruszyć szkółkę Języka Na'vi, a co za tym idzie:
- pomagać w nauce tego pięknego języka
- tłumaczeń (tak tak znowu bd robić za słownik)
- oraz promowanie języka w Polsce

I tu mam pytanko: Czy są jacyś chętni na naukę, udział w takim czymś?
Forma blog :) Zamieszczać bd materiały, lekcje, ćwiczenia, nagrania na YT i inne ciekawe rzeczy..

Tylko potrzeba ludzi w sensie uczestników :) Ktoś chce się pouczyć Na'vi?

Wystarczy potwierdzić np. postem czy Was takie coś interesuje :)

rodrygo:
Ja może trochę nie w temacie, ale zauważyłem że nie ma słownika polsko - navijskiego. Są np estońskie, portugalskie a polskiego nie ma.

Czy mysleliscie o stworzeniu czegos takiego? W szkole kol. Kxrekorikusa by się pewnie przydał taki słownik..

Eltusiyu:
Słownika nie ma, bo nikomu nie chcę się takowego tłumaczyć.
Fakt przydałby się ale nie na starcie. Będę tworzyć własne lekcje. Kompletne tzn. słownictwo też przetłumaczę ;)

Potem można pomyśleć o słowniku i innych materiałach jednak mam zamiar prowadzić wykłady z języka. Oczywiście nie lanie wody i zarzucenie Was ogromną ilością materiałów. Ale opiszę pewne ciekawostki Na'vi trochę lepiej i dokładniej niż angielskie materiały :)

nataliapop:
Ja jestem chętna na naukę. Wydaje mi sie, że gdzieś mam polsko-na'vijski słownik, ale jesli nie, to są na'vijsko-polskie. Jeśli ktos nie umie szukać polskich słów w segregacji na'vijskiej, to wciska się ctrl+f i wyskakuje okno gdzie wpisujesz szukaną frazę.

Atey:
oe new ulte alaksi

pozdr

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version