A fórum szabályai

Started by Ketuwong Kawtu, February 24, 2010, 03:04:03 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ketuwong Kawtu

Szerintem meg kéne határoznunk közösen, mik a fórummal kapcsolatos szabályok jogaink stb.
minden fórumon van ilyen. Igy el lehetne kerűlni a későbbiekben az olyan dolgokat magatartásokat amik nem a na'vi közösségbe valóak!
Mint pl. a politizálás ami megosztotta kis hazánkat, a  kultúrálatlan beszéd stb.

Ketuwong Kawtu

#1
FÓRUMSZABÁLYZAT:

1. A személyeskedés semmilyen formája nem megengedett.
Tilos a fórumon bárkinek - vagy bármely embercsoport tagjának - az emberi méltóságát megsérteni. Kifejezetten tilos a nemzeti, etnikai, vallási, kulturális, nemi és faji alapú előítéleteknek, és megkülönböztetéseknek - akár burkolt formában is - a fórumon hangot adni.
A fenti szabály megszegése akár azonnali kizárást eredményezhet.

2. Tilos bármilyen illegális tevékenységre, illetve a Büntető Törvénykönyv hatálya alá eső cselekedetekre felbújtó, ilyen tevékenységet ismertető, részletesen leíró, illetve ehhez segítséget kérő, továbbá nyílt szexualitást leíró/ábrázoló hozzászólások, képek elküldése. Az ilyen szöveges/képi információt tartalmazó internetes oldalak hivatkozásainak bemutatása is tiltott.


3. Az Interneten fellelhető írások/szövegek/képek zömére a Szerzői Jogi Törvény megfelelő szabályozásai vonatkoznak. Kérjük ezt vedd figyelembe amikor más oldalakról idézel, illetve illesztesz be képeket a fórumba.
A házigazdák -- megfelelve a Magyar Tartalomszolgáltatók Egyesületének ajánlásának -- tartalmilag nem szerkeszthetik hozzászólásaidat. Ez alól kivételt jelent a téma címének és alcímének szerkesztése, a hozzászólás formai módosítása, továbbá a hozzászólásban szereplő linkek javítása (csak külön kérésre).

9. Tilos az obszcén, vulgáris szavak, kifejezések használata. Az ilyen szövegrészeket tartalmazó üzenetek a moderátor belátása szerint végleges törlésre kerülnek.

10. Tilos a fórumon mások személyes adatainak közzététele az illető kifejezett jóváhagyása nélkül. Tipikusan ilyen adat például mások valódi neve, képmása, címe, magán és munkahelyi e-mail címe, telefonszáma.
Ilyen jellegű adatot tartalmazó hozzászólás esetén az felel az adatok pontosságáért és közölhetőségéért, aki azt megjelenítette. Felhívjuk továbbá a figyelmet, hogy magánüzeneteket (pl: e-mail, privát üzenet) részben vagy egészében közzétenni csak a másik fél beleegyezésével lehet.
Annak, aki az elérhetőségeket, vagy a segítségkérő szándékot nem ellenőrizte, illetve jogosulatlanul tett közzé személyes adatokat, magánlevelet, kifejezetten súlyos szankcióval kell számolnia.

Felhívjuk a figyelmet, hogy a fórum mindenkori házigazdái, illetve az adminisztrátor fenntartják maguknak a jogot, hogy azokkal a fórumozókkal szemben eljárjanak, akik a fenti szabályzatot sorozatosan és durván megszegik.

A fórum üzemeltetői fenntartják maguknak a jogot, hogy bármilyen előzetes figyelmeztetés és indoklás nélkül hozzászólásokat, topikokat, vagy felhasználókat távolítsanak el a fórumról.
E szabályzat alól csak a learnnavi.org regisztrált fórumozói élvezhetnek kivételt!

Ketuwong Kawtu

Valami ilyesmire gondoltam...

Hawnuyu atxen

Esetleg hozzátehetnénk, hogy miért van a "modify" gomb ;)

Szerintem nem kellenek igazán ilyenek... ez egy jó társaság és egyébként is ;) ha valaki gonoszkodik, az rövid úton megmoderálásra kerül... (de miért is tennék ???)
Az egyik topic-ba már írtam ilyent:
Az e-mail címeket, ha lehet inkább PM-ben adjátok meg másoknak (nem mintha a profil-lapon nem látszódna, de így legalább nyugodtabban alszom ;))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

#4
Kaltxì ma tsmuktu!!!!!!!!!!
Eggyet értek ezzel teljes mértékben, ja és a politika is legyen tiltó listán  8)
Sziguró szabályok:
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Nyilván... a sértegetést max PM-ben tolerálom (ott nem látom...)...
A politizálást meg hanyagoljuk... jobb lesz az nekünk...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

De a Klán tagjai elég megfontoltak ahoz, hogy meggondolják mit írnak
Eywa ngahu....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

És talán van jobb dolgunk is mint politizálni :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Talán ??? !!!!!!!!!!!!
Mindegy, hogy mennyire meggondoltak... mondtam: ha olyant írnak, amit nem kéne, akkor törlöm az adott post-ot...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

Azért jobb ha elolvassák és tudomásul veszik azok akik majd jönnek utánunk nem mindenki úri ember. Jobb megelőzni az atrocitásokat kellemetlenkedéseket stb.

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 04:48:01 AM
Az e-mail címeket, ha lehet inkább PM-ben adjátok meg másoknak (nem mintha a profil-lapon nem látszódna, de így legalább nyugodtabban alszom ;))

Be lehet állítani, hogy rejtett legyen, és akkor nem látszik. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Próbáltam (elvileg be is van állítva)... na mindegy...

Az újakat meg nem kell rögtön elbizonytalanítani azzal, hogy ez egy nagyon komoly, hivatalos mindenféle... egyszerűbb, ha megy a dolog, ahogyan kell neki ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ejnye-bejnye, ma Ketuwong Kawtu, te már meg is szegted a 2. szabályt az avataroddal! ;) na jó csak vicceltem  ::) ;)

Irayo! :)

Hawnuyu atxen

Húúúúúúúú!!!

Télleg!!! ejnyeeee!!! (na jó, én is ;) meg engem nem szabad komolyan venni egyébként sem :P)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

Szerintem sem kellenek a szabályok azokat mindig felrúgnánk most hogy így belegondolok...
töröljük a topicot!

Hawnuyu atxen

Szerintem csak lock-olom, aztán majd eltűnik pár topic-kal később ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!