a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Hol is van ez testvérem? ::)

Hawnuyu atxen

Oeyä tskxe-topic elejen volt, hogy valaki irt valamit, en pedig a nem-komoly reszet az irasnak hasznaltam ki :)
Valamelyik regebbi topic eleje fele pedig le is irtam, hogy velem vigyazni kell, mert azt hiszem magamrol, hogy viccesfiu vagyok, tehat ha valaki hagy nekem tamadasi feluletet, akkor azt valoszinuleg ki fogom hasznalni.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Hát, Hawnuyu, nem találkoztunk.
Ugyanis megjöttem Londonból és örülök neki. Nem nekem való város, de nagyon jó helyek vannak.
Te emg emgint kifejtetted, hogy szereted direkt komolyan venni a dolgokat.  :D

Hawnuyu atxen

#103
Quote from: Pay'itan on June 25, 2010, 02:55:13 AM
Hát, Hawnuyu, nem találkoztunk.
Ugyanis megjöttem Londonból és örülök neki. Nem nekem való város, de nagyon jó helyek vannak.
Te emg emgint kifejtetted, hogy szereted direkt komolyan venni a dolgokat.  :D

Csak sorrendben, hogy ne lehessen osszekeverni:
Baj. :'(. Baj?              ;D

London meg... vasarnap voltam ott... a repteren... sac 2 oran keresztul... hideg volt...
De ez meg elviselheto... utana vagy 4-5 ora buszozas!!!


Egyebkent ma P.A.'li makto!
Amit a 9-eshez irtal... ezek szerint a lanyod is tanul na'viul? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuoteEgyebkent ma P.A.'li makto!
Amit a 9-eshez irtal... ezek szerint a lanyod is tanul na'viul?
Srane, poel nerumeie lí'fyati!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Hmm valami van a levegőben de még nem tudom mi az...
Itt valami készülődik...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Akkor én most elárulom a válaszokat az igaz/hamisra.
- Igaz; tényleg van képesítésem, de nem használom.
- Igaz; valóban így történt, ő 22 éves volt, én 16.
- Hamis; soha semmim nem tört még el. Eddig...
Sajnos senki nem találta el. Több szerencsét a következő hétre!  :)

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Na nem sokára ki derül ki a következő 7nap Na'vi ja  ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Azta...Én elsőnek Hamis Igaz Hamisra tippeltetem, de ügye írtam, hogy modify-zek.
Egyébként nagyon sajnálom.    :(

na’rìngä hawnuyu

Nos mivel P.A.'li makto nővérem felkért hogy legyek én a háét na'vi ja, ennek természetesen eleget teszek  ;D
És ez szerény személyemnek Hatalmas megtiszteltetés!!!! Irayo  ;D
1. tawtute ként Madar Márk vagyok, Augusztusban töltöm be a 24. élet évemet, Balassagyarmaton élek, amely város a Legbátrabbvárosként ismerhettek(Civitas Fortissima)...Most fejeztem be a rendszergazda!informatikus egyik oldalág képzését mint hállózat építő, .Szeretek zenéthalgatni, aminek 99% Rock  ;D, szeretek sportolni, terepbringázni, Air softozni, meg hasonló unalmas tawtute dolgokal tölteni az időm.....mit is mondhatnék még magamról...Hmmm neem is tudom...
2. Röviden: Megnéztem a filmet teljesen magával ragadott, érdekelt a nyelv rá kerestem, rábukkantam eme fórumra Eywa-nak hála..Így kerültem ide
3. Sokáig gondolkodtam mi legyen az a név ami tényleg rám illikde amit elsőnek választottam Txen Tsamsiyu rossz döntés volt...Ebből a "csapdából" Tìngay nővérem segített kijutni, és neki köszönhetem a megvalósult képet is-->amit még a végén még én is javítottam..főleg a hátteret...
4. Srane, Eywa oeyä karyu...(azt leszámítva hogy az elmúlt hónapban felejtettem és nyelvtanilag is vissza felé fejlődtem
5. kedvenc szó nem is tudom...Kaltxì/ irayo Eywa...és használom is, inkább mondat-->Kame Ngat(ez anyira bensőséges..) Sajnos mivel barátnőm nincs ritkánhasználom...
6. Hát ez jó kérdés: A Na'vi nyelvtanos topic, az <oeyä tskxe> és a folytasd a történetet ( Ha elég pimasz lennék ide írnám hogy klántérkép ;)  ;D )
7. Próbálok hozzá járulni a Klánunk életéhez, mindennapjaihoz, és ebben fontos szerepe van az Általam életre hívott Klántérképnek aminek célja lenne megmutatni ki merre felé leledzik eme kis országban , és így mekora a "klán terület"
8. Azt szeretem meg igazán hogy menyire magával tud ragadni a film/ a történet..Pedig nincs nagyon ilyen film! a Negatívum?! Én nem vettem észre de lehet csukott szemmel járok, vayg vak vagyok, de páran azt vetettékl fel hogy rögtön a film elején tudni lehet mi lesz a vége  :-\
9. Részben megváltoztatta az életem, ugyanis Áthatja minden porcikámat a na'vi lét szellemiség és a nyelv!!
10. íme az én 3 kérdésem:
--> A nyelvet meddig akarja bővíteni?
-->Az avatar 2. részére is enyi erőt fog fordítani hogy ne legyen el rontva??
-->a na'vi nyelv vajon menyire válig "Világ nyelvé"?
11. Szabadidőmben egy keveset ülök a gép elött msn stb. Sokat rajzolok, bringázom edzek, zenét halgatok bámulom a csillagokat Vagyis aktív életet élek, és ehez még tervezném hogy Krav maga edzést is elkezdek
12. kedvenc álatok? Húha...(ha lehetne akkor az EMBER! mert sokat lehet tanulni a viselkedéséből!)
Az oroszlán mert én is oroszlán jegyű vaygok(amit magamon is észreveszek)
mivel a szabadságot szeretem hát valamilyen sólyom vagy sas..
13. nem tudom eldönteni igazából egyik sem illik rám... De legyen kalóz a szabadsága miatt  ;D
14. hát 60 as Faktoró naptely, Iránytű(esetleg térképpel) Víz!!!! Sok víz  ;D
15. térben és időben: Akkor Az Androméda galaxis
16. tudjak utazni térben időben...
17.
it értél el eddig az életedben? és mi az amiért még küzdenedm kell??
18.   A/ Csak egy nővérem van
B/ egymagam élek a saját lakásomban...
C/ 2 hónapja eljegyeztem a barátnőmet
19. a legviccesebb én magam na'vi ként, a legroszabb hogy nem na'vi vaygok valójában
20. kinek a szerepében lennék? nem is tudom..Mindenképen egy na'vi , valószínűleg harcos, Olyan aki az Othon (Erdő) védelméért felelős...
Iayo ma smuktu& Eywa hogy lehetőséget kaptam
íme az én Bónusz kérdésem---> van-e olyan a na'vi élet filozófiában amit átvettél???
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Szerintem:
A/ Igaz.
B/ Hamis.
C/ (Ez biztos valami beugratás!) Igaz.

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

#111
Hahaa!
Tudtam, hogy te leszel az, annyira "kíváncsi voltál"! :D
Szerintem...
Igaz
Igaz
Hamis

tìngay mungeyu

Szerintem igaz, hamis, hamis::) :)

Zongyu Atxen


Hawnuyu atxen

tìngay-jel ertek egyet: IHH.
Ma na'ringä!
Siman beirhatod a Klanterkepet is... amint kesz lesz (goni mosoly)!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

rendben be is írom...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ezek szerint mar kesz is van?
(merthogy csak akkor irhatod am be!)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!


na’rìngä hawnuyu

Na látom van itt minden féle tipp, majdan szombaton elárulom mi a Valós igazság és akkor tudja meg a választottam hogy őt jelöltem következőnek  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Nos eljött az idő hogy eredményt hírdessek az Igaz--Hamis játékban..
Meglepő lehet, de elárultam részben a megefjtéseket a bemutatkozásomban  ;D
Illetve Tìngay már anyira ismer hogy részben ő is kitalálhatta ;D
--Hamis
--Hamis
--Hamis
Irayo mindenkinek, Az hogy kit választok a jövő hét na'vi jának nem soká kiderül..
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,