a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Ez nem ér!!! Simán meg tudom magyarázni!: két hónapja eljegyezted a barátnődet, de kiderült, hogy más irányultságai (is) vannak, ezért szakítottatok, és most már nincs... (Na, milyen?)

facebook: soaia leNa`vi

tsrräfkxätu

Quote from: na'rìngä hawnuyu on July 04, 2010, 09:47:45 AM
Nos eljött az idő hogy eredményt hírdessek az Igaz--Hamis játékban..
Meglepő lehet, de elárultam részben a megefjtéseket a bemutatkozásomban  ;D
Illetve Tìngay már anyira ismer hogy részben ő is kitalálhatta ;D
--Hamis
--Hamis
--Hamis
Irayo mindenkinek, Az hogy kit választok a jövő hét na'vi jának nem soká kiderül..

Héka! Úgy volt, hogy legalább egynek igaznak kell lennie! :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

P.A.'li makto

QuoteHéka! Úgy volt, hogy legalább egynek igaznak kell lennie!
Tényleg? Akkor PLÁNE NEM ÉÉÉÉR!!!!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

neem tudtam hogy van 1 ilyen szabály sorry  ;D  ;D  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

Quote from: na'rìngä hawnuyu on July 04, 2010, 10:03:38 AM
neem tudtam hogy van 1 ilyen szabály sorry  ;D  ;D  ;D
Hát ezt a szabályt jó tudni.
Ezen én is átsiklottam...

Kif.

tsrräfkxätu

Hmm...mert a magyar szabályok közé nem került be. Szerintem érdemes lenne ezzel megtoldani, mert különben meseverseny lesz belőle, nem ismerkedés. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

na’rìngä hawnuyu

lehet, de azért Én személy szerint nagyobb érdeklődést vártam, esetleg pár szeméyles kérdést, vagy bármi hasonlót...ehelyett egész héten csend volt :-\
....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Cassidy

ezen a héten én lettem elkapva pár kérdés erejére :D

1.
Civil életben Vörös Dóra,de amióta aktív fórumozó és chat+egyéb netes felhasználó vagyok,csak Cassidy néven lehet megtalálni:)22 éves vagyok,de pár nap múlva már 23(addig szigorúan csak 22!).Étrendet tekintve:vegetáriánus(de ha nem lennék csokimániás,akkor a tejtermékekről is leállnék)Szeretek olvasni(mangáktól kezvde szinte bármit),filmeket nézni(főleg sci-fi illetve koreai dolgokat).Nagyon sok hobbim van,főleg a jelmezkészítés,de alapvetően festő vagyok,ha pedig van alkalmam,szobrokat is készítek.Van egy kutyám(Brúnó a malac-franciabulldog),aki szinte a gyerekem,és imádom.Rák csillagjegyű vagyok,tehát elég szélsőséges és talán ebből adódóan mindig (egy barátnőm találta ki a nevet)Dóra-bolygón héderelek(mondjuk Avatar óta ez már PanDora bolygó :) ),szóval gyakran nehezen szállok le a talajra,inkább csak úgy el repülgetek a két szint között.
Egyszerűen:őrülötdeviánshipraktívművészlélek :D

2.
Mert nagyon tetszettek az eddig ismert kitalált nyelvek(tünde,klingon),de egyik sem fogott meg annyira,mint a na'vi(és persze az Avatar "feeling":) )

3.
Még a mátrix rajongó korszakomból(mert alapvetően sci-fi mániás vagyok),és szerettem volna valami flash mátrix nevet,ezt meg egy barátnőm találta ki nekem és nagyon megtetszett.A képem pedig az első Avatar cosplayem,amit érthető okokból nagyon szeretek:)

4.
Itt még nem tartok a tanulásban :D

5.
Még nem nagyon van ,mert sajnos szinte nulla időm volt eddig a tanulásra,de úgy tűnik,hamarosan egy gonddal kevesebb = több idő tanulni:)
Sajnos nem tudom,hogyan írják,de amikor Neytiri először találkozik Jake-el,és látja ,hogy milyen keletkótya(pont mielőtt jönnek a Szent fa magjai)mond valami káromkodás féleséget.Na az állandóan előjön,ha valami olyan történik amire korábban mondjuk annyit mondtam volna "a fenébe":)

6.
-tsrräfkxätu (külön gratula a világító pöttyök elnevezéséért!!)
-Hawnuyu atxen
-P.A.'li makto

7.
Talán az már valamiféle hozzájárulás volt amikor a jelmezem leírását belinkeltem,mert így másoknak is lehetőségük van megismerni a technikákat,de ez nem éppen a nyelvtanulást segíti:)

8.
Imádtam a hangulatát,hogy olyan kis kedves könnyed(persze néhol megvan a komoly feszültség,de anélkül ellaposodott volna a sztori),illetve a zenék,a nagy szerelem,a na'vik kultúrája,életmódja,megjelenése is nagyon nagyon tetszettek.Emellett pedig tényleg egy "vizuális orgia" :D
Csak azt utáltam,hogy véget ért(moziban mondjuk kifejezetten örültem,mert a térdeim teljesen elzsibbadtak :) ),nameg a kimaradt jelenetek is megmaradhattak volna,mert nagyon izgalmasnak tűnnek(már amiket eddig olvastam)

9.
Abszolút,mert azóta igyekszem jobban odafigyelni a környezetemre,szelektálom a hulladékot ahogy lehet,illetve valami féle belső zizegő feszültség is végre "elszállt" belőlem és le tudtam kicsit nyugodni :)

10.
Frommernek:Hogyan kell egy teljesen új,saját nyelvet kitalálni úgy,hogy az még működhet is?Megjelenik majd ez is kézzel fogható szótár formában is?
Cameronnak:Mi adta az ihletet?Hogy tudta ezt ennyi éven át titokban tartani?Hogy lehet bejutni a stábba? :D

11.
Jelenleg nonstop melókeresés,azon kívül csakis a jelmezek(azokon jár az eszem még ha nagy ritkán bulizom is,vagy akár utazás,kutyaséta közben,mert állandóan a különböző technikai megoldásokon törpölök )Közben pedig éjjel nappal zenehallgatás(nyári hangulatban főleg goa illetve Orbital,Daft Punk és egyéb chilles elektronikus cuccok,de zeneügyben mindenevő vagyok)

12.
Ló,szarvas,hattyú.Első kettő azért mert kecses,és gyönyörű,az utóbbi pedig,mert repül,és neki vannak a legszebb nagy szárnyai(de ha nem így lenne,akkor utolsónak az összes madárfajt jelölném meg :) ).Nincs olyan amitől kifejezetten félek,de nagyon undorodom a piócáktól,meztelecsigáktól,egyéb hasonló,gusztustalan pici kis élőlényetől,rovaroktól.

13.
Robotzombi ;D De ha már speckó képesség akkor az X-menből Mystic alakváltó képessége vagy repülés,esetleg víz alatt lélegzés.

14.
Korlátlan vízkészlet,a NANA sorozat összes kötete,Festő eszközök(ecset,vászon,festék stb.)

15.
Természetesen csakis és kizárólag Pandorára :)

16.
Fogós kérdés :D Talán azt,hogy én magam legyek a kívánságteljesítő,vagyis azt "varázsolgassak mindenkinek -és persze néha magamnak :D- ami csak jólesik.

17.
De most komolyan?Igen nagyon komolyan:))

18.
-Megyek idén fesztiválozni?(ez most talán nehezebb kérdés,mert ezt én is csak a hét végéig tudom meg :D)
-Lány tesóm is van?
-Számomra az egyik leg esélyesebb "végállomás" Új Zéland?

19.
Furcsa nem volt(maximum én okoztam furcsa dolgokat amikor Neytiri-re sminkelve jelentem meg nyílvánosan:) )Legviccesebbnek meg azt mondanám,amikor egy elég ismert zenészről megtudtam,hogy ő van akkora na'vi-Avatar mániás ,mint én(ráadásul majdnem olyan idős mint apukám,szóval ettől még talán a fura kategóriába is sorolnám:) )

20.
Korán kelés :D na jó viccen kívül,tárgyi dolgoktól való függetlenség(legalábbis szerintem a na'vik nem nagyon csinálnak belőle ügyet:) )és úgy amúgy,nem érzem magam függőnek azoktól a piti dolgoktól,amik eddig hajtottak,tudok a lényegre koncentrálni(nem terhelem magam a nem igazán fontos hülyeségekkel)

+az én 20.Bónusz kérdésem:
Tudtál már másért is annyira rajongani,mint az Avatarért?Mi volt az?(hogy akár olyan dolgokat is csinálj,mint mondjuk egy új nyelv megtanulása)



Most egy picit zsufis hetem lesz,de reszkessetek,lesz kiszemelt jövő héten is  ;D

Hawnuyu atxen

QuoteSzeretek olvasni(mangáktól kezvde szinte bármit)

Ilyet sem hallottam még sokaktól közülünk... de azért jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen :D
(bár én nem NANA-t vinnék, sivatagba meg pláne nem, de ez már betudható annak, hogy fiúból vagyok...)

Quote6.
-tsrräfkxätu (külön gratula a világító pöttyök elnevezéséért!!)
-Hawnuyu atxen
-P.A.'li makto

Bár megtisztelő, meg minden (meg a "tsrräfkxätu" résszel egyetértek), de ide elvileg a tagok által készített dolgokat kellene írni ;)

Quote18.
-Megyek idén fesztiválozni?(ez most talán nehezebb kérdés,mert ezt én is csak a hét végéig tudom meg )
-Lány tesóm is van?
-Számomra az egyik leg esélyesebb "végállomás" Új Zéland?

Szerintem INI (pedig nem is vagyok szomjas...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#129
QuoteSajnos nem tudom,hogyan írják,de amikor Neytiri először találkozik Jake-el,és látja ,hogy milyen keletkótya(pont mielőtt jönnek a Szent fa magjai)mond valami káromkodás féleséget
-Erre gondolsz: "Aysawtute!"
-Ma Cassidy! Ezek a cosplayes alkalmak együtt járnak valamiféle vásárral, ahol meg lehet szerezni mindenféle kreatív cuccot, amihez magunk nem vagyunk elég kreatívak?
-Milyen munkát keresel?

-Az én tippem is igen, nem, igen.

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Nem a skxawng-ra?
(tudtam, hogy elfelejtek valamit ;D)

Bár az nem illik rá a leírásra... Esetleg még "fayvrrtep" lehet :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

A skxawngt sose halljuk közvetlenül Neytiri szájából, a fayvrrtep pedig korábban hangzik el, mielőtt az égő fáklyát a vízbe dobja. Azt hiszem...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Hmmmm... akkor még esetleg a "kehe" szóra tudok gondolni... Neytiri nagyon megpróbálja akkor megértetni Jake-kel, hogy rossz irányba megy... és véglis nem hangzik szépen, ha az ember (na'vi) éppen "durcás"...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Fogadunk, hogy aysawtute lesz?!?

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Hát ma Cassidy én hozzád képest gyakorlatisabb vaygok, legalábbis a sivatagban! Onnan nekem az egyetlen célom lene épségben kijutni  ;D
....--->  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 05, 2010, 03:59:10 PM
Fogadunk, hogy aysawtute lesz?!?

Legyen! Aki veszít, ad egy karma-t a másiknak ;D Tsun tivam srak?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Hé most csak Ti ketten fogadtok vagy ez mindenkire vonatkozik?
Cask mert az "tömeges karmá túl áramlást" fog okozni ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

#137
Quote from: Hawnuyu atxen on July 05, 2010, 04:08:35 PM
Quote from: P.A.'li makto on July 05, 2010, 03:59:10 PM
Fogadunk, hogy aysawtute lesz?!?

Legyen! Aki veszít, ad egy karma-t a másiknak ;D Tsun tivam srak?
Azt szabad? Félek, etikátlan lenne ilyen könnyen karmát szereznem...De te vagy a moderátor... Nekem (vol) nyóc...

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

"Etikátlan lenne ilyen könyen karmáét szerezned??" --> Ej de magabiztos itt valaki! ;D  ;D
Csak nem "tudsz" valamit? :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

DE. Tudom, mi van abban a jelenetben...

facebook: soaia leNa`vi