a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

#160
Bionicle csak egy van, az egész családnak ;D
3 film kékült belőle... amit meg elvileg elkezdtek legutóbb, azt abbahagyták :'(

Quote12. Lehet, hogy ezt nem fogjátok elfogadni, de: 1. Sárkány 2. Sárkány 3. Sárkány Grin
Ha nagyon nem, akkor ankylosaurus, sas és bálna.

Az ankylosaurus azért, mert kisebb koromból megmaradt a dínó-imádatom :D
A sas azért, mert olyasmi, mint a földi toruk (a levegő ura)
A bálna meg azért, mert az a legnagyobb élőlény -amiről tudunk!- a Földön és eléggé lenyűgöző, hogy ezek után nem kardszárnyú delfin méretben képzeli el a reggelit...

A sárkány pedig: tényleg a levegő ura; -sok történetben- a legősibb mágiahasználók, de ha ez nem is lenne így, akkor is átjárja őket a mágia; az előbbiből -is- adódóan jóval intelligensebbek az embereknél és még sorolhatnám...
Sok történet van sárkányokról, de bennem nem a "gonosz, mindent porráégető, gonosz, emberevő-királylányrabló szörnyeteg"-ként raktározódtak el, hanem a tiszteletreméltó, ősi lényekként.
(tulajdonképpen ez a fő oka annak, hogy szeretem az Eragon-t ;))


Hoppá :D
Oe lu Mr.2000 kop :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on July 12, 2010, 08:07:41 AM
Bionicle csak egy van, az egész családnak ;D
Wiya, hogy sosem tudsz egyenes választ adni! Ez akkor a Mask of Light?

Quote
3 film kékült belőle... amit meg elvileg elkezdtek legutóbb, azt abbahagyták :'(
Mesés elírás... :D

QuoteAz ankylosaurus azért, mert kisebb koromból megmaradt a dínó-imádatom :D
Olyan nekem is volt. :D Az ankylo az a buzogányos farkú, igaz?

Quote
Oe lu Mr.2000 kop :D
Seykxel sì nitram! :D


Végezetül lenne egy ötletem. Éspedig, hogy ha csak egyvalaki találja el az aktuális NotW igazságát, az jutalmul kapjon egy karmot az ünnepelttől. A magyar szekció elég kicsiny ahhoz, hogy erre még legyen is valami esélyünk (meg legalább nem ugyanazt fogja mondani mindenki). Mit szóltok?
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Ezt mi már bevezettük, azzal a különbséggel, hogy bárki, aki helyesen tippel, az kap.


Quote from: tsrräfkxätu on July 12, 2010, 08:32:17 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on July 12, 2010, 08:07:41 AM
Bionicle csak egy van, az egész családnak ;D
Wiya, hogy sosem tudsz egyenes választ adni! Ez akkor a Mask of Light?

Quote
3 film kékült belőle... amit meg elvileg elkezdtek legutóbb, azt abbahagyták :'(
Mesés elírás... :D

Na akkor:
A Bionicle eredetileg a LEGO által kiagyalt figurákból állt. Majd később felbérelték Greg Farshtey-t, hogy írjon hozzá sztorit.
Végül született -mára már 4- film is: Mask of Light, Legends of Metru Nui, Web of Shadows, illetve The Legend Reborn címmel.
Elszámoltam, 4 film van.

Ez kérdés a válaszodra?

A "kékül" pedig nem elírás, családilag használjuk (Avatar-előtti kékség).
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Szerintem igaz, igaz, hamis;D

P.A.'li makto

QuoteP.A.'li makto után szabadon: kit kell kinyírnom azért, hogy szerepelhessek a 2./3. részben?
Na, akkor a szerzői jogdíjról is beszéljünk csak egy kicsit! (nagggyon gonosz ;D)

-Sárkányok között van kedvenced, vagy csak úgy általában szereted őket? (Süsü, Fogatlan, Tabaluga,kínai sárkány, magyar mennydörgő,...)

-Szerintem is I,I,H. Olyan őszintének tűnsz, bízom benned, hogy nincs benne csapda. :)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Leginkább a sárkánynak kinéző sárkányok :D ;D
Az egyik legjobb kép, amit eddig láttam az ez.

A szerzői jogdíj pedig... az után, hogy mennyiszer beírtad nem is olyan régen, hogy *köhög* "navi" *köhög* ...perelj be... ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuoteA szerzői jogdíj pedig... az után, hogy mennyiszer beírtad nem is olyan régen, hogy *köhög* "navi" *köhög* ...perelj be...
Hát ennek meg mi köze van bármihez? Hisz' igazam volt, nem?

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Ööööööööö... nem?
Tudod, a tsrräfkxätu-val folytatott eszmecseréimből ki lehet olvasni, hogy én, ha azt hiszem, hogy igazam van, akkor azt minden ésszerűtlenséggel védem :D

Egyébként pedig rendben, legyen, beszéljünk a szerzői jogdíjról.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuoteEgyébként pedig rendben, legyen, beszéljünk a szerzői jogdíjról.
De jó! Akkor... a találkozón mindent te fizetsz, ami a tápcsatornámba rendeltetésszerűen bekerül! Plusz a mozit is!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 12, 2010, 04:49:02 PM
QuoteEgyébként pedig rendben, legyen, beszéljünk a szerzői jogdíjról.
De jó! Akkor... a találkozón mindent te fizetsz, ami a tápcsatornámba rendeltetésszerűen bekerül! Plusz a mozit is!

Ez csak természetes! Része a vegye-meg-a-kedvességet-60-millióért szolgáltatásnak ;D
Ajánlhatom a kiegészítő csomagot, röpke 20 milkáért?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Halljuk a te ajánlatodat!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Te megengeded nekem, hogy használjam a fenti kifejezést, és "három hatalmasat nem kapsz gyönyörű buksira Tas baráttól". ;D
Vagy, ha a kifejezésből nem engedsz, akkor legalább a puskaizét :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ezt láttam!!! Oké, használhatod!  ;D

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Na ugye-ugye, hogy persze!

Akkor 20 millió, plussz az a 60, az összesen 80 millió. (a fizetőeszköz mibenlétéről folytathatunk további tárgyalásokat ;D)
Köszönjük, hogy nálunk vásárolt! ;D


Most jut eszembe: fizetőeszközként a "lecsapött szúnyog" nekem tökéletesen megfelelne...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuoteMost jut eszembe: fizetőeszközként a "lecsapött szúnyog" nekem tökéletesen megfelelne...
Na az van bőven! +2 bogár, az egyik még pattogott is a kezemben, mikor megfogtam... A plafonon hemzsegnek a szúnyogok, nagyon horrorisztikus!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Legalább tudom, hogy nem csak én vagyok célpont... :-\ :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Nálam nincs ilyen nagy invázió.  ::) Biztos elijesztem őket valamivel.

Hawnuyu atxen

Akkor még most mondd el, hogy mivel!!! Én is kérek belőle, bármi legyen is! ;D :-\ ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Mikor lesz hírdetés??

Hawnuyu atxen

Szerintem vasárnap... úgy volt megbeszélve, nem?
(meg akkor jelölöm majdan ki a következő na'vit)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!