a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Csak ez az egy na'vi képed van?

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 19, 2010, 03:58:22 PM
Csak ez az egy na'vi képed van?

Igen...
Egy készült... Nincsenek jó képeim... :)

Hawnuyu atxen

Már mondtam volna, hogy "Nem, csak a többi nem a mobilon van" :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on July 19, 2010, 04:00:39 PM
Quote from: P.A.'li makto on July 19, 2010, 03:58:22 PM
Csak ez az egy na'vi képed van?

Igen...
Egy készült... Nincsenek jó képeim... :)

Hát ez az egy speciel nagyon jó!

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

Quote from: Hawnuyu atxen on July 19, 2010, 03:23:05 PM
Mármint 6284 helyett?... ja, bocs, a helyes kód: **** ;D
Huhh... még 5-en tippeljenek (mindenki mást!) és akkor már tuti lesz győztes ;D
AAAA...Pedig én is arra tippeltem volna/tippelek, hogy igaz, igaz, hamis.

Hawnuyu atxen

Ejnye, most mi lesz??? :-\ ::) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ma Kif, azt szeretném kérdezni tőled, hogy: lu ngaru aysmuktu srak? (Olyanokra gondolok, akiknek ke lu hátul kxetse, és ke tsun mozgatni memikyun.)

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 23, 2010, 02:43:58 AM
Ma Kif, azt szeretném kérdezni tőled, hogy: lu ngaru aysmuktu srak? (Olyanokra gondolok, akiknek ke lu hátul kxetse, és ke tsun mozgatni memikyun.)
ke li aysmuktu (se käpxì lu kxetse se käpxì ke lu kxetse)

(tuti ettől bonyolultabb ezt leírni.)

Hawnuyu atxen

Quoteke li aysmuktu (se käpxì lu kxetse  se käpxì ke lu kxetse)

(tuti ettől bonyolultabb ezt leírni.)

A "li" legyen "lu", a zárójeles rész pedig ööööö... az mit akar egészen pontosan jelenteni? :-[ ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#209
Quote from: Kifkeyä Nari on July 23, 2010, 07:11:56 AM
Quote from: P.A.'li makto on July 23, 2010, 02:43:58 AM
Ma Kif, azt szeretném kérdezni tőled, hogy: lu ngaru aysmuktu srak? (Olyanokra gondolok, akiknek ke lu hátul kxetse, és ke tsun mozgatni memikyun.)
ke li aysmuktu (se käpxì lu kxetse se käpxì ke lu kxetse)

(tuti ettől bonyolultabb ezt leírni.)
:o  :o  :o
Akkor mi kik vagyunk neked?!?    





(Észrevettem a piros betűket... Irayo!)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Akkor a zárójeles arra vonatkozott, hogy "se olyanok, akiknek van farka, se olyanok, akiknek nincs"?
Ma Kif, oel fpìl tengfya Pam. Ayoe 'upe lu ngaru?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

A megfejtés:
Nem
Igen
Nem

Nemsokára a következő hét Na'vija jelentkezik....
Kif.

Hawnuyu atxen

#212
;D Jól látom, hogy nem látom, hogy bárki is nyert volna? :D


Egyébként pedig el kell árulnod, hogy mi volt az a titokzatos fel nem tett 4. I/H tétel!!! ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

#213
Quote from: Hawnuyu atxen on July 25, 2010, 05:06:10 PM
;D Jól látom, hogy nem látom, hogy bárki is nyert volna? :D


Egyébként pedig el kell árulnod, hogy mi volt az a titokzatos fel nem tett 4. I/H tétel!!! ;D
Ha egyre gondolunk, akkor a 3.-ra nem volt a válasz.
Tehát nincs 4., hanem tényleg nem tudtam mit írni a 3.-ra, így lett az a kérdés, hogy ez valóban így van, vagy van kérdés, csak nem írtam le....
:)

Ui.:
Bár te lehet arra gondolsz, hogy rosszúl tettem fel a kérdést, mert kicsit félre is érthető:
-nem nincs több kérdés ( tehát hamis hogy van, csak lusta vagyok)
-igen nem akartam leírni ( tehát igaz, hogy lusta voltam feltenni )

Látszik én a kérdések feltételére is képtelen vagyok... ;)

Pay'itan


Zongyu Atxen

Kaltxí!
Ugyan, megkaptam eme megtisztelő felkérést most én, de egy előre nem látható "probléma" miatt nem tudom elvállalni a Hét Na'vija pozíciót most.
Megértéseteket köszönöm!
Üdv:Na_Vi
UI:Úgy kb 1 hétig nem is leszek, szóval ezért is mondom vissza.

Pay'itan

Akkor most én  ;D

1.A nevem Hajdú Ágoston, Velencén lakok. általános iskolába járok, most megyek nyolcadikba. Miskolcon születtem, kb. 2 éves koromig laktunk Girincsen. Most 13 éves vagyok, januárban leszek 14.

2. Mert egyszer valamikor rátaláltam erre a fórumra és megláttam, mennyien és mennyire foglalkoznak ezzel a nyelvvel, gondoltam én is megpróbálom. (nem nagyon sikerült)

3.A nevem kitalálásában még tsrräfkxätu segített. Én megadtam neki annyit, hogy nagyon szeretek úszni, így jött a Pay'itan. A képemen én lennék na'vi-ként. Saját készítésű rajz.

4. Háát...csak pár szót tudok kinyögni.

5. Kaltxí, msnen köszöngetek így másoknak. : D

6. Első na'vi nyelvkönyvem, szotar.learnnavi.hu, és a klántérkép bizonyára jó lesz.

7.A wikin írtam eddig 3 cikket: viperafarkas, kisdedhordó és a na'vi-k párosodása.

8. Szerettem Pandora élővilágát, az RDA-sok technikáját, meg mindent, egyetlen egy mondattól eltekintve...."Nagyon féltem Jake...Féltem a népért" Ez nekem olyan semmi értelme sinc, de mégis kell, hogy legyen romantika mondat.  : D

9. Többet íjazok, többet mászok fára  ;D és jobban vigyázok a természetre.

10.Cameronnak:-Miért nem teszitek vászonra az avatar teljesen vágatlan változatát? (6 órás)
-Magyarországon mikor lesz az Avatar bővített változata?
-Az Avatar 2-t nem lehene előbbre hozni?

11.Íjazok, strandolok, bringázok, rajzolok, képregényeket olvasok most elkezdtem görkorizni.

12. Kutya: Mert nekem is van és tényleg az ember legjobb barátja.
Axolotl: Kizárólag kicsiben, mert akkor smiley feje van. (nagykorában nagyon csúnya)
Lamantin: Mert nekem nagyon szerény és kedves állatnak tűnik.
Ezenkívül még van vagy 100.
Ééés..mitől félek? Nem tudom..nem mondom, hogy cápa, mert úgysem fogok vele találkozni....nem tudom. : D

13. Szupererőt szeretnék, repülést vagy teleportálást, de bármi más, amitől nem mutálódok el is megtenné.

14.Naptejet, vizet és térképet.

15. Lehet, hogy túl egyértelmű, de Pandorára.

16. Hogy legyen a görkorcsolyámon egy normális fék. XD

17. Mit írjak ide? Fogalmam sincs.

18.
-Azért vagyok szemüveges, mert nem látok jól távolra.
-Nagyobb koromban szeretnék kontaktlencsét.
-A kutyámat Pamacsnak hívják és palotapincsi-csivava keveréke.

19. Kínos: Háát, a klánba történő belépésem elég kínos volt, még1x bocsi mindenkitől.

20.Nem szeretnék bekerülni a következő Avatar-ba....  ;D ;D ;D

És az én bónusz kérdésem: Ha nyernél egy nyaralást Pápua-Új Gíneába, elmennél?? (nem véletlenül választottam ezt a helyet..)  ;D

Kifkeyä Nari

N,I,I

10/b.: Dolgozunk rajta. Már sok helyre írtunk. Még Cameronnék is kaptak már. Sajnos helyben a helyi forgalmazó szerintem nem nagyon akarja ( ez csak saját megérzés).
20.: Ez nem ér.... Azért ettől függetlenül írhatnál valami ötletet amit felhasználhatnánk.

Kif.

Pay'itan

Na jó...Szerintem érvekkel lehetne meggyőzni, pl:-Tudok na'vi-ul
                                                                  -Kitanulmányoztam a na'vi-k mozgását (így én is tudok úgy mozogni)
                                                                  -Nem fogok beleszólni a rendezésébe, amit ön mond, azt én megcsinálom.


Ez megfelel?  :D

Kifkeyä Nari

Igen ;)

Majd alkalaom adtán bevetem, bár jelenleg az első 2 még nem igaz....  ::)
Kif.