a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tìngay mungeyu

Szerintem hamis, igaz, hamis. :)

Hawnuyu atxen

Egyetértünk,, ma tìngay :D, szerintem is NIN

8. ...szóval nem csak én vagyok így ezzel a pillanattal? :D

Quoteképregényeket olvasok

"Csak" képregényeket, vagy mangákat is? :D


19... erre emlékeznem kellene? :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#222
Nem, a mangákat nem nagyon bírom...
Azt hiszem, leginkább tíngay és tsrräfkxätu emlékezhet.

Hawnuyu atxen

Pedig mangából is van jó :D
Pedig én is szoktam vala emlékezni...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Kaltxí, ma frapo!
Kalandos módon visszatértem, és szeretném hallani a sztorit, amire Pay'itan utalt. És ha van egyéb hasonlóság is köztünk (a szülővárosunkon kívül), akkor : igaz, igaz, hamis.

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Ahhha! Mostmár tudom ;D
De szerintem nem csak én felejtettem el, hanem minden érintett (OFF: a szúnyog pedig legalább ne az arcom előtt körözne...), tehát no para! :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Amúgy mangákkal kapcsolatban:
Eddig egyet olvastam, mivel csodálattal néztem a képeket, hogy hogyan lehet ilyen borzasztó rajzokat készíteni, és ilyen rossz párbeszédeket belerakni, csak a végére eszméltem fel, hogy a kötet egy yaoi sztorit tartalmazot...madnem elhánytam magam.
Bizonyára vannak jók is, de ebből okulva többször nem szeretnék próbálkozni. : D

Hawnuyu atxen

Mindent értek :P
Szerintem próbálkozz pl. egy Liar Game-mel, Death Note-tal... aztán pedig nézz meg egy olyan oldalt, ahol múfajt lehet választani :D
Szóval nem kell félni, max elolvasni, hogy miről szól, mielőtt belekezdenél az olvasásba. Amúgy pedig én sem olvasok annyira sokat :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Osztálykirándulásra mentünk, hosszú buszos út állt előttünk, így elkértem az osztálytásamtól. :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on July 30, 2010, 02:14:16 PM
Osztálykirándulásra mentünk, hosszú buszos út állt előttünk, így elkértem az osztálytásamtól. :D

Azt már meg sem kérdezem, hogy ő miért ilyeneket olvas...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Leányzó, de igazából ő is csak unatkozott, ezért ő is csak kölcsönkérte...a tulajdonos nekem furcsa..de mind1. Amúgy kössz a tippeket, azzal a Death Note-tal lehet megpróbálkozom. :D

Hawnuyu atxen

Azt nagyon tudom ajánlani :D
Meg akár az anime-verziót is ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Na akkor...
-Hamis...A szemüvegem azért van, mert nélküle kancsal vagyok.  ;D
-Hamis...Valahogy olyan..nem..nem akarok.
-Igaz...Így van, Pamacs egy Palotapincsi-csivava keverék. (pincsivava  :D)
Most sem nyert senki.
Szóltam a következőnek, remélem észreveszi majd.

Hawnuyu atxen

Hihetetlen, hogy megint senki... ennyire nem ismernénk egymást??? :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Részemről: tökkkéletes mellétrafálás!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

De biztos csak azért, mert tudtad a megoldást, csak nem akartál feltűnően jól tippelni ;D ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Nem tudom mi van. Pedig az utóbbi napokban feljött a kijelöltem...

Kargarosz

Leírná nekem valaki miről is kéne írni egy Hét Na'vi akarom mondani a hét RDA-ának?

Hawnuyu atxen

A 3. oldal 1. hsz-ében leírnám, de már ott van ;D :P :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on August 05, 2010, 06:07:34 AM
A 3. oldal 1. hsz-ében leírnám, de már ott van ;D :P :D
Olo'eyktanom, azt te nem tudhatod, hogy neki hanyadik oldalon van! (Nekem például a 14.-en...)
Egyszerűbb azt mondani, hogy a topic 30. hozzászólása.
:)

facebook: soaia leNa`vi