a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Oeru txoa livu...
Be kell vallanom, abba bele sem gondoltam, hogy másnak máshogy lehet... :-[
De akkor így egyszerűbb:

Quote1 Ki vagy? (általános bemutatkozás)
2 Miért vagy itt? (miért tanulsz na'viul)
3 Honnan ered a forum-neved és képed?
4 Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?
5 Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
6 Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
7 Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
8 Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
9 Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
10 Ha feltehetnél Frommer-nek, vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
11 Mit csinálsz még a szabadidődben?
12 Melyik a három kedvenc -földi- állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
13 Kalóz, nindzsa, zombi, vagy robot?
14 Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért? (megszökni nem szabad ;))
15 Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
16 Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az? (szerintem ide adagoljuk azt is, hogy nem lehet több kívánságot kívánni)
17 Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
18 Igaz, vagy hamis? (ide 3 állítást kell írni, majd -miután tippelgettek a többiek, a HN-hét végén megmondani, hogy melyik igaz és melyik nem)
19 Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vi-s, vagy Avatar-os dolog, ami eddig történt veled?
20 Bónuszkérdés (az előző HN teszi fel)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ez a beszéd, ma tsmukan! Látod, tudsz te, ha akarsz!
(És máris NEM 666!)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Köszönöm nagylelkűségeteket. Mára vagy holnapra felkerül egy firkantás ami valószínű írás lesz tőlem Kargarosztól.
Addig is igyunk barátaim hej hó. ;D

Kargarosz

#244
1. Elsőnek Üdvözlök mindenkit aki fiatalabb annak szia aki idősebb nálam annak kezét csókolom. Mivel én személy szerint az RDA-at képviselem így az információim titkosak, de már régóta vaok itt a fórumon így hát úgy döntöttem legyen gyerek nap írok valamit magamról. 1990. 12.19-én láttam meg elsőnek a napvilágot. Jelenleg 19 éves vaok, és Egerbe lakom. 3 éves Ápolói szakmát próbálok elsajátítani amiből már 1 lement már csak 2 van. Szeretnék a kórházba dolgozni, és segíteni a beteg embereken. Szüleim vállalkozók akik emellett Vendégházakat vezetnek. Mondhatni a nyári meló meg van számomra itthon besegítek szüleimnek mivel ilyenkor ugye nagy a forgalom. Na nagyjából bemutatkozásnak akkor ennyi. :D
2. Hm......annyi szent, hogy nem a nyelv miatt mint sokan mások. Igazából rajongói fórumot kerestem az Avatarról, és úgy gondoltam itt jó helyem lesz mivel olvasva a kommenteket elég barátságosnak tűnt a környezet. Magyarán mondva én első sorba nem a nyelv miatt vaok itt, hanem a közösség miatt.
3. A nevem egy volt szerepjátékos oldalról ered, és azóta a fejembe maradt. Persze valahogy valamiért ez ugrott be passz piros, hogy miért.....képem sajna nincsen mert bevallom nektek gőzöm sincs, hogy kell betenni nem találtam rá megoldást. ;D
4. ÖÖÖÖ.....fingom sincs miről van itt szó én RDA-s vaok nem Na'vi....rátok hagyom. ;D
5. Bevallom nekem nincs kedvenc szavam legalábbis egyenlőre, de kitudja mit hoz a jövő....
6. Nem sorolok fel hármat minden ami felkerült ide az csak jó.
7. Sok dolgot nem tettem még az oldalért egy-két dolgot leegyszerűsítve, de megpróbálok belehúzni.
8. Végtére is 9- szer néztem meg a filmet moziba szóval nem tagadom a kedvenc lett. Minden amit a filmbe láttam tetszett, és semmi negatívumot nem tudok írni.
9. Amit eddig is tudtam, hogy az emberek gonoszak, és bármit elkövetnek, hogy nekik jó legyen. Viszont a film erről szólt, és szépen felvázolta az eseményeket. Leginkább a természet védelmét tartom fontosnak főleg a film miatt. Ami egy ajándék számunkra, és semmiképp nem szabad elpusztítanunk.
10. Camerontól megkérdezném mi a rákért hagyta ott a Terminatort  a 2. rész után....de ha nem is akarta folytatni miért adta át másnak a projectet. A másik 2 kérdés pedig az Avatarról szólna, de az több lenne mint 2.....
11. Nagyon szeretek úszni régebben jártam is intenzíven sőt még vízilabdás is voltam, de az már elmúlt. Szeretek még kosarazni, és zenét hallgatni. A számítógépet legtöbbször film nézésre használom játszani csak ritkán szoktam. Ami a legfontosabb este haverokkal kocsmába eljárni kihagyhatatlan. ;D
12. A fekete párduc az egyik régebben szerettem a Maugli mesét, és abból tetszett meg igazán.  Több állat ami kedvencem lenne nincs, de szeretem még az oroszlánt,medvét. Őszintén bevallom félek az állatoktól nem tudom miért....már a kutyák se szimpatikusak számomra főleg mikor kiskoromba nekem jött az egyik azóta félelmem van tőlük.
13. Egyértelmű, hogy kalóz igyunk hát barátaim hej hó ;D  Olyan lennék mint Jack Sparow kapitány rummal a kezembe. ;D
14. Sör,Sör,Sör, főleg egy sivatagba miért vinnék mást?  ;D Legalább addig se halok szomjan.
15. Fogós kérdés....az biztos nyugisabb környezetbe mennék ahol nincs ennyi gond, és baj. Időt nem határozok meg, de ami biztos, hogy a régebbi időkbe.
16. Normális életet tudjak élni családdal többet nem is akarok.
17.  Oh.....nem nehéz. Szereted a sört? Hülye kérdés volt..... :D
18.   Szeretek e inni vagy sem?  Szerintetek a 4-éves Érettségi időszakom alatt volt olyan, hogy 1-szer is megbuktam félévkor?  Amerikába egyszer láttam James Cameront sajnos autogrammot nem tudtam tőle kérni.
19. Mikor a moziba ültem a hátsó részről valaki kissé rugdosta a székem bár ahogy ránéztem lehet beteg volt a gyerek így inkább kihagytam a lebaszást. Szegény inkább élvezze a filmet.
20. ''És az én bónusz kérdésem: Ha nyernél egy nyaralást Pápua-Új Gíneába, elmennél??'' A válaszom: Ha megvan a megfelelő társaság akkor semmi se állhat az utamba. ;D Most én jövök:  Melyik életet választanád ( komolyan) ? Ami most van vagy inkább lennél egy Na'vi Pandorán?

P.A.'li makto

Két dolgot szeretnék csinálni veled, ma Kargarosz.
-Az egyik: jól nyakon vágni, mert csúnyán beszélsz! (Ez volt a tanár néni.)
-A másik: elmenni veled inni egyet. (Mert van egy másik énem is, és nagyon rám férne, hogy nyomjak egy RESET gombot...)
:)

Ja, és azt gondolom: igen, igen, nem.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Na tanító néni akkor nekünk mindenképp találkoznunk kell majd, hogy bepótoljuk a régi énét. ;D
A 3 kérdésből amit feltettem nem nehéz főleg az 1. 8)
Viszont így a végére lenne még egy 4.dik kérdésem. Szerintetek cigizek vagy sem?

Zongyu Atxen

Igen, nem, nem, nem!(VÉTÓ!)

P.A.'li makto

QuoteViszont így a végére lenne még egy 4.dik kérdésem. Szerintetek cigizek vagy sem?
Szerintem nem, viszont ezt határozottan NEM ÉR csinálni!!!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

''Szerintem nem, viszont ezt határozottan NEM ÉR csinálni!!!''

Most miért mi történik kitör a 3. világháború?  ::)
Akkor nem kell rá válaszolni.

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Osztom a (najó, nem a pofonokat :D, csak a) többiek véleményét: INN. A cigizésről pedig legfeljebb majd leszoktatunk, de szerintem nem cigizel, tehát szép volt mindenki! ;D

QuoteEgyértelmű, hogy kalóz igyunk hát barátaim hej hó

"Yo ho ho, kalóznak lenni jó"... fél óra keresgélés, de sehol nincsen fent a szövege magyarul :'(
De a lényeg: "Igyunk hát pajtás yo ho!" (Karib-tenger Kalózai 3)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

:D A 2. kérdésre nekem is így kellett vola válaszolnom.
-Igaz
-Hamis
-Hamis
(-Hamis)

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on August 06, 2010, 07:54:17 AM
Osztom a (najó, nem a pofonokat :D, csak a) többiek véleményét: INN. A cigizésről pedig legfeljebb majd leszoktatunk, de szerintem nem cigizel, tehát szép volt mindenki! ;D

QuoteEgyértelmű, hogy kalóz igyunk hát barátaim hej hó

"Yo ho ho, kalóznak lenni jó"... fél óra keresgélés, de sehol nincsen fent a szövege magyarul :'(
De a lényeg: "Igyunk hát pajtás yo ho!" (Karib-tenger Kalózai 3)


Jó hát teljesen nem akartam elvenni a szöveget, de a lényeg átjött. ;D
Viszont a kérdéseimre mikor kell választ adni?

Hawnuyu atxen

Hmmm... ezt már szavazásra bocsátom (meg a te döntésedre), mert elég későn írtál...
Az általános "szabály" az, hogy vasárnap, de el lehet napolni...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Jó hát akkor egyenlőre hagyom, ha még esetleg betévedne valaki más, és olvasná neki is kíváncsi vaok, hogy mit gondol.

tìngay mungeyu

Ööö, akkor kis lemaradással...én vagyok aki még betévedt.  ::) ;D

Szerintem is igaz, hamis, hamis:)

Kargarosz

Mondom én csak türelmesen várni kell. ;D

Hawnuyu atxen

Akkor várjunk még, hátha hirtelen minden régebbi tesó is visszajön ;D
Na az vicces lenne :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen