a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

QuoteMacska:Okos és nagyon aranyos állat kinézetét kelti, de igazi vadász is, ha akar. Ezért a fajta ellentét miatt szeretem.

Kicsit olyan, mint mi ;D


Quote from: P.A.'li makto on August 12, 2010, 05:49:18 AM
Quote from: Zongyu Atxen on August 12, 2010, 05:35:46 AM
Igen..Itt. Le kell őket nyilazni. XD
Picit mintha agresszivak lennénk ma, nem?!  ;)

Picit... :D :D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

QuoteKicsit olyan, mint mi  ;D

Most hogy mondod, valóban!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Zongyu Atxen


Pay'itan

Szerintem...
-Hamis
-Hamis (én az vagyok :D)
-Igaz

Hát nemtudom..nekem a legjobb barátom (csak azért, hogy szidni tudja..) azt mondta, szerinte az alíz csodaországban jobb volt mint az vaatar..."Picit" kiakadtam.

Fmetoktu pxevopey

Quoteszerinte az alíz csodaországban jobb volt mint az vaatar...

Hát azért nemsemmi a legjobb haverod, már bocs!  ;D (Amúgy énis szemüveges vagyok  :) nemsoká' cserélem kontaktlencsére)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Nem láttam az "alíz"-t, de hogy jobb lett volna, azt még így sem hiszem...

QuoteHát azért nemsemmi a legjobb haverod, már bocs!

HAS; medve? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

QuoteHAS; medve  ;D

Jó, jó igazad van! Háttal nem kezdünk mondatot! De kismedvével végződhet (bocs) !  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 12, 2010, 01:47:33 PM
QuoteHAS; medve  ;D

Jó, jó igazad van! Háttal nem kezdünk mondatot! De kismedvével végződhet (bocs) !  ;D

Úgy bizony ;D
(anyukám magyartanár, a "HAS"-t tőle vettem át ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Quoteanyukám magyartanár

Huhh, remélem nem látta!  ;D Ezért lehet meghúzott volna...  :D  Ez a fórum-nyelv!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Nyugi, nem szokta olvasgatni a forumot... remélem... ;D ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

P.A.'li makto

QuoteHáttal nem kezdünk mondatot!
Hát én igen!!!

facebook: soaia leNa`vi

Fmetoktu pxevopey

QuoteHát én igen!!!
;D ;D HÁT ma este asszem' rekeszizom görcsöm van (folyamatosan röhögök) ! Veled tartok Pam, még szép, hogy háttal kezdünk mondatot!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

Quote from: P.A.'li makto on August 12, 2010, 02:14:51 PM
QuoteHáttal nem kezdünk mondatot!
Hát én igen!!!

Hát még én!!!  ;D ;D ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

"HASs alkoss gyarapíts, s a haza fényre derül!"

Hátfájásom van ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

De most komolyan; ez AKKORA hülyeség! Azzal kezdem a saját mondatomat, amivel én akarom!!! Hát de nem?!?!?!

facebook: soaia leNa`vi

Fmetoktu pxevopey

Hát nekem mondod?  ;D Ezennel leszavazzuk azt a szabályt, hogy nem kezdünk háttal mondatot!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

A probléma már csak ott van, hogy én nem akarok megtanulni kifordított kézzel gépelni... :P háttal olvasni meg pláne nem ;D
Asszem én nyertem ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Hát figyelj, én egyetértek Pammal, azzal kezdjük amivel akarjuk!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."