a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Tényleg, mért nem nevezted át a hsz tárgyát? ;) (most vettem csak észre...)

Kérdésedre válaszolva.... amit megegyezünk, hogy kap.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#41
Quote from: Hawnuyu atxen on June 16, 2010, 03:42:05 PM
Tényleg, mért nem nevezted át a hsz tárgyát? ;) (most vettem csak észre...)

:o Megtörtént! :) de csak annál a post-nál látszik a tárgynál.

Hawnuyu atxen

Ez így van, mivel arra válaszoltunk, de te azt nem módosíthatod, maximum modosíthatod ;)
Viszont akkor én is az új témát írom, és gond megoldva ;) :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on June 16, 2010, 04:11:53 PM
Ez így van, mivel arra válaszoltunk, de te azt nem módosíthatod, maximum modosíthatod ;)
Viszont akkor én is az új témát írom, és gond megoldva ;) :D

:D :D Akkor modosítom, ha már modoskodhatom. :D ;)

P.A.'li makto

QuoteAzért nem akartam nagyon bőven írni, hogy ne legyen uncsi, mert gondoltam ha kíváncsiak vagytok valamire, úgyis kérdeztek.  Szóval kérdezzetek nyugodtan!
Hogy lettél moderátor a fórumon?

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

ÉS egyáltalán akartál e? ;D

tìngay mungeyu

QuoteHogy lettél moderátor a fórumon?
QuoteÉS egyáltalán akartál e?

Úgy, hogy másodjára engem szavazott meg a nép, és akartam persze. :)

P.A.'li makto

És ez mivel jár? Pontosan mi a dolgod vagy a hatásköröd?

facebook: soaia leNa`vi

Zongyu Atxen

Hát, hogy moderáljon.  ;D

tìngay mungeyu

Igen, hogy jól megejnyejnyézhetek mindekit aki rosszul viselkedik. :) Na de amúgy annyi, hogy törölhetek, módosíthatok hozzászólások, a topicokat rakosgathatom, törölhetem stb. :)

P.A.'li makto

Ez nagyon sok munkának tűnik. Hogy van rá időd, hogy mellette még szórakozhass is a fórumon? Mennyi időt töltesz ezzel? És mikor tanulsz? Mármint Naviul, meg amúgy is...

facebook: soaia leNa`vi

Zongyu Atxen

És, hogy van ennyi időd válaszolni a kérdésekre? XD

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu

Óóó hát a moderálás nem vesz el sok időt, mivel mindenki olyan rendes és fegyelmezett. ;)  :D

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Aki a teljes történetet szeretné megismerni:
Aki nem, az az előző hsz-ekből tudhatja a lényeget ;D

Valóban sok mindent csinálhat egy moderátor, de a fő feladat a rendezgetés. Lényegében próbálgatjuk tisztán tartani a topic-okat.
(legalábbis én így látom... mint nagyon tapasztalt forumozó, aki más forumban még nem volt tag, de legalább olvasni sem olvasott sokat :D... máshol lehet, hogy a tisztántartás nehéz feladat, de itt mindenki olyan rendes, hogy örülhetünk, ha kell csinálnunk valamit a szórakozáson kívül ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ma Hawn, most te voltál az aki szépen hosszan kifejette, amit én oly rövidre fogtam. :) :P Lényeg a lényeg, így volt. :D

Hawnuyu atxen

Egyszer még ez is előferdülhet ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Tényleg jó a játék!
Én is kíváncsi vagyok, macskás zsiráfos dologra.  :D
Szerintem igaz, hamis, igaz.
Tényleg: mit kap, aki eltalálja?? ::)

tìngay mungeyu

Amúgy ez a macskás zsiráfos dolog tényleg tök vicces, de tényleg ezek a kedvenc állataim. :)

Vasárnap megmondom az igaz-hamis eredményét addig találjuk ki mit kap aki eltalálta. :D