a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tìtxur Lefpomtokx


Tirea Tawä

Van egy teljesen új magyar tag (beírom ide is, hátha nem láttad még):

http://forum.learnnavi.org/profile/?u=7048

Vele is meg kéne próbálni beszélni, hátha vállalja a HN-t. Bár még sehova sem írt, úgyhogy lehet korai.
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Tìtxur Lefpomtokx

Pár órája regelt, és már mondjon el mindent magáról? ;D lehet, hogy kicsit tényleg korai :D

Kargarosz

Amúgy szerintem sokan magyarok nem is találják a magyar részleget meg olyan könnyen. Anno mikor én is regiztem nem találtam azért olyan könnyen ide.

Hawnuyu atxen

Amikor regisztráltam én sem... mert utána jött létre :P
Azért szerintem eléggé látható... bár most megint volt egy kis rendezgetés a főforumrészen...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Sajna benyót nem tudtam elérni, de ami késik nem múlik. Viszont Töky lehetne a hét navija, ha jól tudom még nem volt.

Fmetoktu pxevopey

Ő még nem! Én is erre gonnnnndoltam...  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Akkor Töky testvérem rajtaad a sor.

TökY

Quote from: Kargarosz on September 14, 2010, 07:51:55 AM
Akkor Töky testvérem rajtaad a sor.
Hűha  ;D :o :o  és most mi a dolgom ?

Kargarosz

Van 20 kérdés amire válaszolnod kell kb. ha a 3. oldalra mész ebbe a topicba akkor láthatod, hogy mik a kérdések. De most jut eszembe nem is muszály a 3. oldalra menned párat visszamész, és láthatod a legutolsó hét naviját mi volt a 20 kérdés amire válaszolt. Végtére ez egy játék aminek segítségével megismerjük egymást.

TökY

#590
Kaltxì!

Most rajtam a sor hogy bemutatkozzam :)

1.Ki vagy?

Vidó Csaba vagyok, Budapesten élek , 1994-ben születtem és a Trefort Ágoston SZKI-ben húzom az igát a 10. évfolyamon.

2.Miért vagy itt?Miért tanulsz na'vi ul?

Ez egy érdekes dolog :D Sosem gondoltam volna hogy létezik télleg ez a na'vi nyelv. Kb. egy hete reggel az autóban, suliba menet hallottam ,hogy már 1 tucat ember anyanyelvi szinte beszéli a star-trek "kinglon" nyelvét.Gondoltam magamban: Vajon a na'vi nyelv is létezik ? olyan egységesnek hangzott. Mikor a suliból hazaértem megnézem a lenti nagy tv-n 1080p-ben a filmet és igen csak mondhatjuk hogy rákattantam :D A film végén felmentem a szobába és egyből google.com és  egyből "na'vi nyelv" elég sok hírt találtam és legtöbbször a learnnavi.org-ot. Felnéztem de csak angol volt, és akkor rátaláltam erre a magyar fórumra és nagyon megörültem és már neki is láttam szorgosan a tanulásnak! ;D

3.Honnan ered a fórum-neved és képed?
A nevem az onnan ered ,hogy 4 éve deszkázom(tam). És egy idősebb barátom hívott engem "töki" nek és ez így megtetszett. Azóta a CS 1.6 ban is ezen a néven vagyok ismert, de amint megtudom hogy mi na'vi-ul a Csabi(jelentése : Ajándék), átírom arra :). A képem azért ez ,mert nem nagyon van jó minőségű kép rólam pedig átalkotni magam nem lenne nekem nehéz feladat mivel 4 éve foglalkozom a "photoshop-al".Majd csináltatok valami jó kis képet magamról és megcsinálom  8)

4.srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?

Oe lu sngä'iyu  ;D

5.Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindenapi életednek?
A kedvencem most épp a txe'lan - azaz "szív".De szoktam köszönni Kaltxì  val azoknak akik értékelik :)

6.Szerinted melyik a 3 legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
 NUME KO 'AWSITENG? (Tanuljunk együtt) ; Na'vi - Magyar Szótár ; Forgatókönyv vs Film stb stb :)

7.Hozzájárultál már valamivel a LearNavi közösséghez amire büszke vagy?
Elég új vagyok, tehát nem nagyon volt rá esélyem még

8.Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
Ami a kedvencem az a hihetetlen részletesen kidolgozott az egész film! Mindennek megvan az oka hogy mért 8 as számrendszer van náluk(4 ujj egy kézfejen) stb.
Ezzel magába foglalok szerintem nagyon sok mindent :) . Mi nem tetszett benne? :D ILYEN NINCS :)

9.Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
Elálmodozok néha róla milyen jó lenne az élet a Pandorán ::) :-\ :D

10.Ha feltehetnél Frommernek vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
Cameron: Mikor lesz már végre nálunk is bővített változat?
Frommer: Neki csak annyit mondanék hogy RESPECT !
Cameron: Hány részt tervez(ezzel kérdésem is van felétek.Ti tudok erről valamit? esetleg valami trilógia?)

11.Mit csinálsz még a szabadidődben?
Játszom a gépen , Xbox 360, zene , csajok :)

12. Melyik a kedvenc 3 földi állatod?Melyik állatól félsz leginkább?
1. A ló ( nekem is van egy lovam  ;D )
2. A Kutya (egyszerűen imádom a rotikat :) )
3. A Mókus ( sokáig szerettem volna egy csíkos mókust :D)
Amitől leginkább tartok azok a pókok.

13.kalóz, nindzsa, zombi vagy robot?
Zombi mivel a horror filmek nagy kedvenceim

14.Mit vinnél a sivatagba (3 dolog).Miért?
Kés , kovakő , víz.  Mert ezek az alap túlélő ezközök ;)

15.Hova utaznál térben és időben is akár ?
Egyértelműen Pandora

16.Ha lehetne egy kívánságod mi lenne az?
Csatlakozom  Tìtxur Lefpomtokx -hoz "Az, hogy legyen minden igaz/megtörtént az ami  a Pandorán történt és én legyek Jake helyében."

17.Mi lenne a kérdés amit magadnak feltennél?
Amit feltennék magamnak kérdést , azt felteszem! :P

18.Igaz/Hamis
198 cm vagyok.
Nem láttam még IMAX ben az AVATAR-t
Utálom a sulit

19.
Nem volt még eddig rá példa :) remélem nem is lesz

20. Az előző na'vi kérdésére a válasz:
NAGYON Avatar fanatikus lettem :D

Tirea Tawä

#591
Quote from: TökY on September 14, 2010, 10:34:14 AM
Elálmodozok néha róla milyen jó lenne az élet a Pandorán ::) :-\ :D
Csak álmodozás vagy Avatar-szindróma??  ;D Szerintem a második itt több na'vinak ismerős. De engem a fórum kigyógyított belőle!

Quote from: TökY on September 14, 2010, 10:34:14 AM
Cameron: Hány részt tervez(ezzel kérdésem is van felétek.Ti tudok erről valamit? esetleg valami trilógia?)
Erre egyet tudok mondani: Avatar folytatások...

Quote from: TökY on September 14, 2010, 10:34:14 AM
1. A ló ( nekem is van egy lovam  ;D )
Nem akarod nekem adni??   ;D ::) ::) ::)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

TökY

Enyhe Avatar-szindróma . Bízom a csodákban :)
És nem a pacim nem lesz a tied :) az én pa'li -m  ;D

Hawnuyu atxen

Tyúha ;D

1.: mi történt a szöveg másik felével ??? :P Mért nem láttam eredetice?

+az állatokhoz kell magyarázat is ám! ... a lóhoz bőven megértem, de majd a többihez ;)

2.: az Avatar-szindrómát (és ahogy mostanában fedezgetem fel, a francia nyelv tanulása által kialakult "enyhe" nihilizmust) ez a forum kiválóan gyógyítja, de vigyázni kell, mert az abbahagyás erős visszaesést okozhat ;)

Quote11.Mit csinálsz még a szabadidődben?
Játszom a gépen , Xbox 360, zene , csajok Smiley

Ilyen sorrendben: mit? :D

Ha pedig Cameron hű a szavához (bár ne lenne az ;)), akkor -csak- trilógia lesz.
A bővített változat... Kif eléggé... meggyőző módszerekkel kampányol, de sajnos a mozis emberek nem szeretnének pénzt keresni ezzel :-\

Szerintem... NNI
Eddig még én vagyok a legmagasabb tag (találkozón ez derült ki :P ::) ;D), nem adom a helyeeeem! ;D
A suli pedig... oda melegedni járunk (csak ezt a tanerők előtt el kell titkolni... bár van néhány jófej tanár is...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

#594
Quote from: TökY on September 14, 2010, 11:18:39 AM
Enyhe Avatar-szindróma . Bízom a csodákban :)
És nem a pacim nem lesz a tied :) az én pa'li -m  ;D

;D ;D ;D

A csodákban bízni jó dolog... Én is azt teszem, és néha bejön!  ;)

Oel new kop pa'lit fu ikranit!   :D

Quote from: Hawnuyu atxen on September 14, 2010, 11:24:42 AM
Eddig még én vagyok a legmagasabb tag (találkozón ez derült ki :P ::) ;D), nem adom a helyeeeem! ;D

Miért, te milyen magas vagy?  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

XDDDD! ;D ;D ;D

Na de most komolyan: nem az Avatarod magasságát kérdeztem...  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Kicsiny pont a 3-as alatt ;)
És az nem az avatarom... minek egy na'vinak olyan?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Jah, okés. (Nem vettem észre a pontot... ::))

Akkor viszont nem te vagy a legmagasabb. A HN-ből ítélve Tìtxur is, és véletlenül tudom, hogy Zongyu és Fmetoktu is magasabb nálad...  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Íjtam... de azok közül, akikkel már összemérhettem magam, én vagyok! :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!