a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eywayä stxeli

Quote from: Kargarosz on October 11, 2010, 11:18:02 AM
1 Ki vagy? (általános bemutatkozás)
2 Miért vagy itt? (miért tanulsz na'viul)
3 Honnan ered a forum-neved és képed?
4 Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?
5 Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
6 Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
7 Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
8 Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
9 Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
10 Ha feltehetnél Frommer-nek, vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
11 Mit csinálsz még a szabadidődben?
12 Melyik a három kedvenc -földi- állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
13 Kalóz, nindzsa, zombi, vagy robot?
14 Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért? (megszökni nem szabad Wink)
15 Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
16 Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az? (szerintem ide adagoljuk azt is, hogy nem lehet több kívánságot kívánni)
17 Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
18 Igaz, vagy hamis? (ide 3 állítást kell írni, majd -miután tippelgettek a többiek, a HN-hét végén megmondani, hogy melyik igaz és melyik nem)
19 Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vi-s, vagy Avatar-os dolog, ami eddig történt veled?
20 Bónuszkérdés (az előző HN teszi fel, illetve most kivételesen én, ha ki tudok találni egyet Grin Wink)


Na tessék azért így mégis könnyebb a lusta fajtátokat. Erre a 20 kérdésre kell válaszolnod persze nem azt írom, hogy ma csak a héten. ;D
1,Máté vagyok,14éves általános iskolás,Fejér megyében lakom.
2,Azért tanulok na'viul mert tetszik(AVATAR is nagyon ott volt :D)
3,Nevem a Máté név jelentéséből,a kép pedig úgy lett csinálva :)
5,Ha jól értelmezem,ez azt jelenti hogy eldöntötted hogy akarsz-e naviul tanulni.
Nos ha jól értelmeztem a kérdést,akkor a válasz igen :D
5,Hát,ilyen egyenlőre nincs,még csak most ismertem meg a nyelvt :)
6,Hát ,szerintem nincs olyan hogy a legjobb tartalom,az oldal maga a legjobb :)
7,Sajnos még nem.
8,Az AVATAR-ban utálni semmit nem lehet ,a kedvenc részem az volt amikor Jake Sully megszerzi a saját ikránját.
9,Nem nagyon,maximum annyiban hogy elkezdtem tanulni egy új nyelvet :)
10,-Kik beszélték először ezt a nyelvet?
-Lesz-e 3-nál több része az AVATAR-nak?
-Lesznek új szereplők a 2. és 3. részben?
11,Íjászkodom
12,A kutya,a macska,és az aranyhal.
A pókoktól nagyon félek :S
13,zombi :D
14,Na'vi-magyar szótár könyv(márha lesz,és azért hogy legyen mit olvasni)
Víz+ennivaló.:D
15,Pandorára:D tök jó lehet ott :)
16,Hogy csináljanak egy Pandorára hasonlító helyet,amit meg lehet nézni,ez is tök jó lenne :D
17,Miért tanulok na'vi-ul?-Mert tetszik,de nagyon.
18,Focizok
Rugby-zek
Szeretek tanulni iskolábam.
19-Ilyenben még nem volt részem
20,Várom a + kérdést :)
 

Kargarosz

Na azért csak csak jönnek új tagok erre felé. Örülök, hogy téged is megismerhettelek ámbár lehettél volna kicsit tartalmasabb is. 8)
Toky sajna nem írt kérdést a következő Na'vinak, de majd remélem erre téved, és felteszi neked a bónusz kérdést.

Tirea Tawä

Nekem is az a kedvenc részem! (Jake's first flight!) :D

A tippek pedig: I,H,H

A 4. kérdés azt jelenti, hogy tudsz-e na'viul beszélni. De mivel máshol már megválaszoltad, ezért így nem gond. ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Tìtxur Lefpomtokx

Akkor én is leadom a voksomat:

Hamis
Igaz
Hamis

Letrr'ong atanvi


Hawnuyu atxen

Szerintem is INN.

Quote12,A kutya,a macska,és az aranyhal.

Ahogy azt nekem annak idején tsrräfkätu mondta: miért? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Remélem, tudod, hogy legalább 1-nek igaznak kell lennie! Mert akkor szerintem: hamis, hamis, igaz.  :)

facebook: soaia leNa`vi

Tirea Tawä

Először én is gondolkoztam, mert mindegyikre a hamis lenne jó, már amennyit én levettem a bemutatkozásból...
De az utolsót nem mertem igaznak írni!  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

No igen sajna erre a szabályra nem tértünk ki.......de sebaj reméljük hogy 1 igaz van benne.

Legyen egy IGEN IGEN NEM

tìngay mungeyu

Szerintem igaz, hamis, igaz. :)

Kargarosz

Szerintem a mai nap délutáni idejébe meg is lehet mondani mi az igazság. 8)

Tirea Tawä

Nem várunk még egy kicsit? Vannak egy páran, akik nem tippeltek, és lehet, hogy még befutnak. 2 nap után nem kéne lezárni, egy hét szokott lenni a határidő.  :) Hagyjuk még néhány napig!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Tőlem aztán....csak már megszokottá vált, hogy vasárnap eredményhirdetés.....de tőlem akár maradhat még 1 hétig is.

Eywayä stxeli

Quote from: Kargarosz on October 17, 2010, 03:38:25 AM
Tőlem aztán....csak már megszokottá vált, hogy vasárnap eredményhirdetés.....de tőlem akár maradhat még 1 hétig is.
Na most akkor mikor?:D
 

Tirea Tawä

Hagyjunk még időt. Pár nap múlva kiderül, jönnek-e még tippek: utána lehet hírdetni.  ;) :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Tirea Tawä on October 17, 2010, 03:50:19 AM
Hagyjunk még időt. Pár nap múlva kiderül, jönnek-e még tippek: utána lehet hírdetni.  ;) :D

Szerintem is. 2 nap után lezárni azért túl gyors lenne :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Ráadásul még Tokynek is vissza kéne térnie, hogy feltegye az utolsó kérdést amire Eywayä stxeli-nek kell válaszolni.
Szóval igaz maradjon még nyugodtan a találgatás addig remélem Tiky is erre téved.

P.A.'li makto

Valóban semmi okunk kapkodni. A hét na'vija egy hétig élvezze csak a "hét na'vijaságot"; ha nem hétfőn kezdte, akkor attól a naptól, amikor az számára aktuálissá vált. Nyugodtan várhatunk az eredményhirdetéssel jövő vasárnapig is... Addig Eywayä stxeli tsmukan szépen kifejti, hogy miért
Quote,A kutya,a macska,és az aranyhal.
a kedvencei...
...meg ilyesmi...
;)

facebook: soaia leNa`vi

Eywayä stxeli

Quote from: P.A.'li makto on October 17, 2010, 08:00:54 AM
Valóban semmi okunk kapkodni. A hét na'vija egy hétig élvezze csak a "hét na'vijaságot"; ha nem hétfőn kezdte, akkor attól a naptól, amikor az számára aktuálissá vált. Nyugodtan várhatunk az eredményhirdetéssel jövő vasárnapig is... Addig Eywayä stxeli tsmukan szépen kifejti, hogy miért
Quote,A kutya,a macska,és az aranyhal.
a kedvencei...
...meg ilyesmi...
;)
Mert van 1 kutyám,mert van 6 macskám,és mert van 2 aranyhalam :D
A pókok meghát....szőrös,,,gusztustalan,pfuj ><
 

Kargarosz

Hm.....lassan már tiszta állatkert lesz ott nálatok. ;D