a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Tìtxur Lefpomtokx

No, lesz új hét na'vija?

Kargarosz

Benyó testvér ígérgette nekem, de ha most nem azért legkésőbb az őszi szünetre biztos ír valamit.

psybenyo

Quote from: Kargarosz on October 26, 2010, 08:22:46 AM
Benyó testvér ígérgette nekem, de ha most nem azért legkésőbb az őszi szünetre biztos ír valamit.

Jóóólvanna nemsokára megkapjátok a hét naviját!  ;D
"Nem kell úgy felfortyogni", ahogy Gandalf mondaná a Gyűrűk Urából Zsákos Bilbónak..!  :D
Mikorra legyen..? A kérdéseket hol találom, a topic elején? Ja és valaki mondja már el hol kell az időzónát átállítani, mert szétvisz, hogy mindig kiesek a pikszisből!
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Kargarosz

Ki vagy? (általános bemutatkozás)
2 Miért vagy itt? (miért tanulsz na'viul)
3 Honnan ered a forum-neved és képed?
4 Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?
5 Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
6 Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
7 Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
8 Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
9 Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
10 Ha feltehetnél Frommer-nek, vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
11 Mit csinálsz még a szabadidődben?
12 Melyik a három kedvenc -földi- állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
13 Kalóz, nindzsa, zombi, vagy robot?
14 Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért? (megszökni nem szabad Wink)
15 Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
16 Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az? (szerintem ide adagoljuk azt is, hogy nem lehet több kívánságot kívánni)
17 Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
18 Igaz, vagy hamis? (ide 3 állítást kell írni, majd -miután tippelgettek a többiek, a HN-hét végén megmondani, hogy melyik igaz és melyik nem)
19 Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vi-s, vagy Avatar-os dolog, ami eddig történt veled?
20 Bónuszkérdés (az előző HN teszi fel, illetve most kivételesen én, ha ki tudok találni egyet Grin Wink)

Itt a 20 kérdés tesa viszont az időzónába én nem tudok segíteni azt majd valaki más megoldja neked. ;D

P.A.'li makto

Quote18 Igaz, vagy hamis? (ide 3 állítást kell írni, majd -miután tippelgettek a többiek, a HN-hét végén megmondani, hogy melyik igaz és melyik nem)
Tegyük hozzá, hogy legalább egynek igaznak kell lennie, mert ezt párszor már bebuktuk...  :P És jó lenne egy kicsit részletesebb bemutatkozás, mert kezdi elveszíteni az eredeti funkcióját ez a topic, mintha mindenkit csak az érdekelne, hogy eltalálja-e az igaz-hamist, vagy nem!  :-X

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

No igen lényegében nem a játék lenne a fontos, hanem, hogy többet megtudjunk egymásról.

Hawnuyu atxen

Profil, "Look and Layout Preferences" (bal oldali linkek közül), ott pedig a "Time Offset" rublikába írj be egy 9-est (vagy auto detect, nem emlékszem, hogy hogyan csináltam annak idején).
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

psybenyo

Quote from: Hawnuyu atxen on October 27, 2010, 01:46:27 PM
Profil, "Look and Layout Preferences" (bal oldali linkek közül), ott pedig a "Time Offset" rublikába írj be egy 9-est (vagy auto detect, nem emlékszem, hogy hogyan csináltam annak idején).

Köszi .. sikerült! :)
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

psybenyo

Quote from: Kargarosz on October 27, 2010, 12:40:36 PM
Ki vagy? (általános bemutatkozás)
2 Miért vagy itt? (miért tanulsz na'viul)
3 Honnan ered a forum-neved és képed?
4 Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?
5 Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
6 Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
7 Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
8 Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
9 Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
10 Ha feltehetnél Frommer-nek, vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
11 Mit csinálsz még a szabadidődben?
12 Melyik a három kedvenc -földi- állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
13 Kalóz, nindzsa, zombi, vagy robot?
14 Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért? (megszökni nem szabad Wink)
15 Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
16 Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az? (szerintem ide adagoljuk azt is, hogy nem lehet több kívánságot kívánni)
17 Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
18 Igaz, vagy hamis? (ide 3 állítást kell írni, majd -miután tippelgettek a többiek, a HN-hét végén megmondani, hogy melyik igaz és melyik nem)
19 Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vi-s, vagy Avatar-os dolog, ami eddig történt veled?
20 Bónuszkérdés (az előző HN teszi fel, illetve most kivételesen én, ha ki tudok találni egyet Grin Wink)

Itt a 20 kérdés tesa viszont az időzónába én nem tudok segíteni azt majd valaki más megoldja neked. ;D

Oksa köszi.. mikorra írjak?! :)
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

tìngay mungeyu

Bármikorra, és onnantól kezdve egy hétig te vagy a hét na'vija.  :D

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on October 28, 2010, 10:53:10 AM
Bármikorra, és onnantól kezdve egy hétig te vagy a hét na'vija.  :D

Én azt mondanám, hogy vagy most, vagy később :P ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Amikor van időd, és ráérsz. ;)

psybenyo

"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Kargarosz

Te találod ki a kérdést a következő hét Na'vijának. Aki válaszol rá majd ő is ír egy kérdést a következő emberkének, és így tovább.

P.A.'li makto

(Ezt jól elmagyaráztad, Kargarosz!)
Na, szóval; Eywayä stxeli tsmukan-t kérdezd, hogy milyen kérdést szán neked!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

No igen egy kicsit rosszul írtam le. De lényegébe, ha ő válaszol majd Eywaya kérdésére neki is ki kell találni egy kérdést a következő Na'vinak.
Ha vissza mész talán 2-3 oldalt meg is találod a kérdést.

zlt

#716
aloha
ahogy igertem Kargarosz urnak, igy hat megvalaszolom a 20 kerdest:D

1 Ki vagy? (általános bemutatkozás)
Kátai Zsolt, 26 éves jómunkás ember. sport, zene- és természetszerető agytröszt

2 Miért vagy itt? (miért tanulsz na'viul)
Azért jöttem a világra, hogy jobbá tegyem.

3 Honnan ered a forum-neved és képed?
képem még nincs a nevem meg: sótlan Zsolt azaz, Zsolt-so=zlt

4 Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?
Ezt még nem nagyon értem

5 Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
Eywa

6 Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
erre még nem tudok válaszolni

7 Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
még nem

8 Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
a navik által képviselt értékrend, utálni semmit.

9 Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
elkezdtem thaiboxolni, amit már 15 éve el kellett volna kezdenem. ja es lenyomtam egy kemeny dietat, amivel ledobtam jopar kilot, hogy fittebb formam legyen:))

10 Ha feltehetnél Frommer-nek, vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
semmit

11 Mit csinálsz még a szabadidődben?
sportolok, pihenek, természetjárok, zenét hallgatok, játszok

12 Melyik a három kedvenc -földi- állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
madarak, mert odarepülnek ahova akarnak.
medvék, mert erősek.
gepárd, mert gyors.
de minden állatot szeretek.
moho-jojo:D

13 Kalóz, nindzsa, zombi, vagy robot?
nindzsa

14 Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért? (megszökni nem szabad Wink)
étel, ital, sátor

15 Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
egy másik bolygóra ahol van értelmes életforma:)

16 Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az? (szerintem ide adagoljuk azt is, hogy nem lehet több kívánságot kívánni)
a szaremberek eltüntetése a világból, vagy megváltoztatása

17 Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
indulunk? indulunk.

18 Igaz, vagy hamis? (ide 3 állítást kell írni, majd -miután tippelgettek a többiek, a HN-hét végén megmondani, hogy melyik igaz és melyik nem)
múltkor rámlőttek, de lepattant rólam a golyó.
te most ezt a mondatot olvasod.
Brokkolit műtettem a jobb lábam helyére, mert így vagány.

19 Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vi-s, vagy Avatar-os dolog, ami eddig történt veled?
kikészültem a film után lelkileg:D

20 Bónuszkérdés (az előző HN teszi fel, illetve most kivételesen én, ha ki tudok találni egyet Grin Wink)
ezt nem néztem meg sry

Rina'


tìngay mungeyu

Ez az igaz-hamis...  :D :D :D akkor most legyen csakazértis: igaz, hamis, igaz  :D :D :D :D

Kewayayo

H I H.
Szerintem nem sok választást adott a kolléga:) Bár ha az első igaz, kérném az úr telefonszámát (akkor Superman:)
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--