a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

#760
Quote from: Sh4rK on December 27, 2010, 05:42:27 AM
27-e van és semmi... :D
Bocsi hogy megszóllak, de életet ne a HÉT NA'VIja topicban keress..
mert ez nem egy off téma, vagy általános Topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:'( :'( :'( :-* :-* :-* :'( :'( :'(
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Amíg nem lesz rá igény ezt a topicot le is lehetne lakatolni.

P.A.'li makto

Quote from: tìngay mungeyu on December 27, 2010, 07:11:19 AM
Amíg nem lesz rá igény ezt a topicot le is lehetne lakatolni.
Nyugodtan.  :)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on December 27, 2010, 06:29:08 AM
Quote from: Sh4rK on December 27, 2010, 05:42:27 AM
27-e van és semmi... :D
Bocsi hogy megszóllak, de életet ne a HÉT NA'VIja topicban keress..
mert ez nem egy off téma, vagy általános Topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:'( :'( :'( :-* :-* :-* :'( :'( :'(

Azt kell mondjam, hogy ott a pont...

Quote from: tìngay mungeyu on December 27, 2010, 07:11:19 AM
Amíg nem lesz rá igény ezt a topicot le is lehetne lakatolni.

Akkor tegyük?
Hufwa "Fì'u lu keftxo, keftxo nìtxan nì'aw."...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

Negyvennégy hét és négy nap után ezennel újra megnyitom eme topicot, HN-jeink csarnokában találjanak örök dicsőségre tsrräfkxätu tanítványai!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on November 04, 2011, 03:55:07 PM
Negyvennégy hét és négy nap után ezennel újra megnyitom eme topicot, HN-jeink csarnokában találjanak örök dicsőségre tsrräfkxätu tanítványai!
Ez hihetetlen, hogy már ilyen rég volt! (De okunk volt lezárni anno a topicot! Mint ahogy okunk van most újra megnyitni! Két nagyszerű klántagunk van, akik még nem voltak HN-ai, és legfőbb ideje, hogy megtudjuk, amit még nem tudunk róluk. Halleluja! Ámen!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Elnézést kérek tudatlanságom miatt, de ki lenne az a 2 fő?

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on November 04, 2011, 04:20:26 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 04, 2011, 03:55:07 PM
Negyvennégy hét és négy nap után ezennel újra megnyitom eme topicot, HN-jeink csarnokában találjanak örök dicsőségre tsrräfkxätu tanítványai!
Ez hihetetlen, hogy már ilyen rég volt! (De okunk volt lezárni anno a topicot! Mint ahogy okunk van most újra megnyitni! Két nagyszerű klántagunk van, akik még nem voltak HN-ai, és legfőbb ideje, hogy megtudjuk, amit még nem tudunk róluk. Halleluja! Ámen!

Aww, man... :P ;D (ezt nem lehetett kihagyni :D)
Azért jó lenne, ha pár régebbi tag visszatévelyedne... gondolok itt kettőre specifikusan... tsrräfkxätu-ra és Oerdescura, klánunk két korai vezetőjére.


Quote from: Kargarosz on November 04, 2011, 04:23:41 PM
Elnézést kérek tudatlanságom miatt, de ki lenne az a 2 fő?

Olvasgass :D
Ajánlom az általános dolgok... c. topic-ot ;) ha na'viul nem is értesz semmit, a neveket fel kéne ismerned.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Aham nem gondoltam volna, hogy ők még nem írtak Hét Naviját látszik múlik az idő rendesen.

Viszont az áruló Daryuséra kíváncsi vagyok mit rak össze. ;D ;D

Daryus

Quote from: Kargarosz on November 04, 2011, 04:35:20 PM
Aham nem gondoltam volna, hogy ők még nem írtak Hét Naviját látszik múlik az idő rendesen.

Viszont az áruló Daryuséra kíváncsi vagyok mit rak össze. ;D ;D

tudodmit? én is x) bár tág a fantáziám majd kitalálom .P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on November 04, 2011, 04:40:52 PM
Quote from: Kargarosz on November 04, 2011, 04:35:20 PM
Aham nem gondoltam volna, hogy ők még nem írtak Hét Naviját látszik múlik az idő rendesen.

Viszont az áruló Daryuséra kíváncsi vagyok mit rak össze. ;D ;D

tudodmit? én is x) bár tág a fantáziám majd kitalálom .P

Ne aggódj, ha Kargarosznak sikerült... :P :-X
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

#771
1. Ki vagy?
Az én nevem: Merena Ottilia. 15 éves vagyok, Mosonmagyaróváron lakom, és a Győri Tánc és Képzőművészeti Szakközépiskolában tanulok grafikus szakon.(Imádok rajzolni, így érthető, hogy miért jelentkeztem ebbe az iskolába.)
2. Miért vagy itt?
Nagyon érdekel a na'vi nyelv, én nagyon tetszik is, mert nem annyira bonyolult, mint aminek először tűnt.Tanulom is, ahogy időm engedi. Eddig egész jól haladok vele, és remélem, hogy a továbbiakban is ilyen jól fog menni.
3. Honnan ered a forum-neved és képed?
Nos amikor regisztráltam a fórumra, még nem volt na'vi nevem. (Az akkori fórumnevem Avatarfilmfan volt.) A na'vi nevemet Hawn segített megtalálni. (Ezer köszönet érte. :D) A na'vi nevem abból a két szóból lett, hogy: "édes" és "élet". Ebből lett Kalina Tìrey. A képemet pedig én szerkesztettem.
4. Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe? Srane.
5. Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
Kedvenc szavam nincs, inkább csak kedvenc mondatom van: Oel ngati kameie
6. Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
Nekem a legjobban a "NUME KO 'AWSITENG? (Tanuljunk együtt)" topic tetszik, mert ennek segítségével könnyen haladok a nyelvtanulásban. De nagyon tetszik még a "játék" na'vi-égember háború" topic is, mert nagyon jól el lehet benne szórakozni. ;D És még meg kell említenem a "JÁTÉK-Kérdések" topicot is, amiben az tetszik, hogy sosem fogyunk ki a sokszor értelmetlen kérdésekből. :D
7. Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
Még sajnos nem, de igyekszem.
8. Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
Nekem az egész film nagyon tetszett. A látványvilág nagyon magával ragadott. (Még egy filmben sem láttam ennyire gyönyörű, és részletesen kidolgozott látványvilágot.) Maga a történet is tetszett, mert egy alap sztoriból ezt hozták ki. Utálni meg nem utáltam benne semmit. Az egész Avatar úgy jó, ahogy van.
9. Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
Igen. Ugyanis amióta megnéztem, na'vi-nak érzem magam, és a természetet is nagyon szeretem. (Előtte is nagyon szerettem, de most még annál is jobban.)
10. Ha feltehetnél Frommer-nek, vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
Pontosan mi lesz az Avatar folytatásaiban?
Hogy tudtak egy ilyen szép nyelvet megalkotni, mint a na'vi?
Mi ihlette az Avatar látványvilágának megalkotását?
11. Mit csinálsz még a szabadidődben?
Hát a napi 8-9 tanóra mellett nem nagyon van szabadidőm, de amikor van egy kicsi, olyankor rajzolok, és vicces dolgokat alkotok :'D
12. Melyik a három kedvenc -földi- állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
Igazából mindegyik állatban szeretek valamit, de a 3 kedvenc talán az oroszlán, a macska, és a halak. (Halaim vannak is.) Amelyik állatól pedig félek az a kígyó. (Azok közül is csak ami mérgező.) No meg félek minden egyéb mérgező állattól.
13. Kalóz, nindzsa, zombi, vagy robot? Hát igazából nem vágyom semmi egyébre, csak arra, hogy na'vi lehessek.
14. Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért?
Jó sok vizet, valami fegyvert (mondjuk egy íjat), hogy tujak magamnak valamit vadászni, és persze magamat.
15. Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
Egyértelműen Pandorára.
16. Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az?
Ha elmondom, akkor nem teljesül, szóval ez legyen az én titkom. ;)
17 Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
kérdés:Vajon én jó na'vi lennék? válasz: Elképzelhető. :)
18 Igaz, vagy hamis? 1.:Voltam már con-on. 2.:Kétszer láttam moziban az Avatar-t 3D-ben. 3.:Nem szoktam horrorfilmeket nézni.
19 Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vi-s, vagy Avatar-os dolog, ami eddig történt veled?
Hát a legfurcsább dolog az az volt, amikor megláttam, hoy nézek ki na'vi-ként. Más most nem jut az eszembe.
20 Bónuszkérdés : (Hát nem tudom, mert nem tett fel nekem senki, szóval nem tudom, hogy most mi legyen. ???)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Quote2. Miért vagy itt?
Nagyon érdekel a na'vi nyelv, én nagyon tetszik is, mert nem annyira bonyolult, mint aminek először tűnt.Tanulom is, ahogy időm engedi. Eddig egész jól haladok vele, és remélem, hogy a továbbiakban is ilyen jól fog menni.

Ezt bár többször hallanám... amit az általánosos topicban eldumáltunk Pammal az első na'viul folytatott beszélgetésem volt már x ideje óta... és az x bizony nagyon hosszú idő...

QuoteA na'vi nevemet Hawn segített megtalálni. (Ezer köszönet érte. Cheesy)

Lásd a Beköszönő elejét :P Régi szép időkben segítettem neveket találni többeknek is... nosztalgia :D

QuoteHogy tudtak egy ilyen szép nyelvet megalkotni, mint a na'vi?

A szépséget leszámítva... pepecs munka... több óra gondolkodás és néhány percnyi "be akarom ütni a monitort" hangulat...
Tapasztalat...

QuoteHát a napi 8-9 tanóra mellett nem nagyon van szabadidőm,

Ez meg még mindig fizikai fájdalmat okoz... vagy lehet, hogy a nyáron ennyire elszoktam az egyetem előtti tanítás formaiságától... de nálunk 7 óra is ritkán volt... és a végére úgy éreztem, hogy olyan késő van, hogy közben másnap lett...

Quotea 3 kedvenc talán az oroszlán, a macska, és a halak.

Engedd meg, hogy idézzem tsrräfkxätu-t, pontosan úgy, ahogyan ő mondta annak idején nekem:
Quote from: tsrräfkxätu on July 12, 2010, 07:57:09 AMAz állatok miért? Meg is kell indokolni!

Quote14. Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért?
Jó sok vizet, valami fegyvert (mondjuk egy íjat), hogy tujak magamnak valamit vadászni, és persze magamat.

De magadat miért? Egyrészt, ha nem viszed magad, akkor otthon maradtál, másrészt meg akkor ketten innád a sok-sok vizet...


I/H: szerintem INN


20.: na igen, ez legutóbb lemaradt... (a legutóbbi HN se nem kapott, se nem adott... namdegy, ötletek, valaki?)


És jönnek a konga-egerek (konga egerek -> conga rats -> congrats -> congratulations  :D amikor ezt először láttam a nemzetközi NotW-ben, majdnem elsísrtam magam a nevetéstől :D)



PS.: akkorhát a jelenlegi HN-hét pénteken ér majd véget. Ez azzal jár, hogy péntekre előnyös, ha már megvan a következő áldozat, illetve majd PM-ben értesítsd az illetőt, hogy legalább csak 50%-ban tudjuk, hogy ki lesz :D, és tegyél majd fel nekik egy 20. kérdést. /PS.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 04, 2011, 06:04:50 PM
Quote2. Miért vagy itt?
Nagyon érdekel a na'vi nyelv, én nagyon tetszik is, mert nem annyira bonyolult, mint aminek először tűnt.Tanulom is, ahogy időm engedi. Eddig egész jól haladok vele, és remélem, hogy a továbbiakban is ilyen jól fog menni.

Ezt bár többször hallanám... amit az általánosos topicban eldumáltunk Pammal az első na'viul folytatott beszélgetésem volt már x ideje óta... és az x bizony nagyon hosszú idő...

QuoteA na'vi nevemet Hawn segített megtalálni. (Ezer köszönet érte. Cheesy)

Lásd a Beköszönő elejét :P Régi szép időkben segítettem neveket találni többeknek is... nosztalgia :D

QuoteHogy tudtak egy ilyen szép nyelvet megalkotni, mint a na'vi?

A szépséget leszámítva... pepecs munka... több óra gondolkodás és néhány percnyi "be akarom ütni a monitort" hangulat...
Tapasztalat...

QuoteHát a napi 8-9 tanóra mellett nem nagyon van szabadidőm,

Ez meg még mindig fizikai fájdalmat okoz... vagy lehet, hogy a nyáron ennyire elszoktam az egyetem előtti tanítás formaiságától... de nálunk 7 óra is ritkán volt... és a végére úgy éreztem, hogy olyan késő van, hogy közben másnap lett...

Quotea 3 kedvenc talán az oroszlán, a macska, és a halak.

Engedd meg, hogy idézzem tsrräfkxätu-t, pontosan úgy, ahogyan ő mondta annak idején nekem:
Quote from: tsrräfkxätu on July 12, 2010, 07:57:09 AMAz állatok miért? Meg is kell indokolni!

Quote14. Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért?
Jó sok vizet, valami fegyvert (mondjuk egy íjat), hogy tujak magamnak valamit vadászni, és persze magamat.

De magadat miért? Egyrészt, ha nem viszed magad, akkor otthon maradtál, másrészt meg akkor ketten innád a sok-sok vizet...


I/H: szerintem INN


20.: na igen, ez legutóbb lemaradt... (a legutóbbi HN se nem kapott, se nem adott... namdegy, ötletek, valaki?)


És jönnek a konga-egerek (konga egerek -> conga rats -> congrats -> congratulations  :D amikor ezt először láttam a nemzetközi NotW-ben, majdnem elsísrtam magam a nevetéstől :D)



PS.: akkorhát a jelenlegi HN-hét pénteken ér majd véget. Ez azzal jár, hogy péntekre előnyös, ha már megvan a következő áldozat, illetve majd PM-ben értesítsd az illetőt, hogy legalább csak 50%-ban tudjuk, hogy ki lesz :D, és tegyél majd fel nekik egy 20. kérdést. /PS.

most akkor én döntöm el, ki lesz a következő? és értesítsem?
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Majd jövő hét péntekig valamikor, de egyébként meg ja :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 04, 2011, 06:13:02 PM
Majd jövő hét péntekig valamikor, de egyébként meg ja :D
ha már megvan, hogy ki a következő, ide is írjam le?
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Quoteilletve majd PM-ben értesítsd az illetőt, hogy legalább csak 50%-ban tudjuk, hogy ki lesz

Tehát ne, csak ti ketten tudjátok egészen addig, amíg ő maga le nem írja a mini-esszéjét :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 04, 2011, 06:17:18 PM
Quoteilletve majd PM-ben értesítsd az illetőt, hogy legalább csak 50%-ban tudjuk, hogy ki lesz

Tehát ne, csak ti ketten tudjátok egészen addig, amíg ő maga le nem írja a mini-esszéjét :D
és a 20. kérdést írhatom ide, ha nem szólítom meg név szerint a következő "áldozatot"???
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Szerintem azt is majd a PM-ben írd le neki :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 04, 2011, 06:38:40 PM
Szerintem azt is majd a PM-ben írd le neki :)
okés... :D
éés... már megvan a "kiszemelt áldozat" :P
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)