a hét na’vija

Started by tsrräfkxätu, March 26, 2010, 07:12:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ayane-chan

Quote from: Shauni on November 11, 2011, 11:30:05 AM
Quote from: Kalina Tìrey on November 11, 2011, 11:18:37 AM
gratulálok a helyes megfejtőknek! :D : Hawn , Shauni
Mit nyertünk?  ;D
Na látod ez jó kérdés....
Mit szeretnétek? ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on November 11, 2011, 11:30:05 AM
Quote from: Kalina Tìrey on November 11, 2011, 11:18:37 AM
gratulálok a helyes megfejtőknek! :D : Hawn , Shauni
Mit nyertünk?  ;D

Az ősi hagyományok alapján:

Quote from: tìngay mungeyu on June 19, 2010, 04:42:31 PM
Mivel különösebb jutalmat nem találtunk ki, így egy karma minimun jár érte. :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 11:35:26 AM
Quote from: Shauni on November 11, 2011, 11:30:05 AM
Quote from: Kalina Tìrey on November 11, 2011, 11:18:37 AM
gratulálok a helyes megfejtőknek! :D : Hawn , Shauni
Mit nyertünk?  ;D

Az ősi hagyományok alapján:

Quote from: tìngay mungeyu on June 19, 2010, 04:42:31 PM
Mivel különösebb jutalmat nem találtunk ki, így egy karma minimun jár érte. :)
most fogsz idiótának nézni, de hogyan lehet egymásnak karmát adni? ???
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Quote from: Kalina Tìrey on November 11, 2011, 12:10:09 PM
most fogsz idiótának nézni, de hogyan lehet egymásnak karmát adni? ???

1.: nem
2.: A hsz-ek bal oldalán látod a tag képét, nevét, stb., és ott van egy olyan, hogy "karma - applaud / smite". Az applaud a +karma, a smite pedig a -karma.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Nya... Mivel Kalina lebuktatott, ezért itt vannak a válaszaim  ;D

Btw... Ma tsmuke, köszönöm a megtiszteltetést, hogy engem választottál  :D



1. Ki vagy?
Máthé Vivien, 20 éves, de lélekben csak 2 :P Egy Miskolc melletti kisvárosban lakom, szeretem a természetet és az állatokat.

2. Miért vagy itt?
Mert nagyon tetszik a na'vi, és szeretném megtanulni. :) Érdekelnek az olyan nyelvek, amiknek "szép" a kiejtése, és már egy ideje amúgyis szerettem volna valami na'vihoz hasonló nyelvet tanulni. ^^

3. Honnan ered a forum-neved és képed?
Egy PC játékban ez volt a főhősnő fedőneve, és megtetszett, utána meg rámragadt a név, és ha a becenevem foglalt, akkor ezt használom (háh, tízből tizenkét alkalommal a Shadow foglalt... hülye névpazarlók :'DDDDD).
A képet pedig Kalina készítette :) (ezer köszi érte ^^ ).

4. Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?
Ha többet tanulnék, tudnék rá na'viul válaszolni... ^^"

5. Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
Kifejezetten nincs kedvencem, de több is tetszik. Nem minden nap, de néha használom őket. :)

6. Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
NUME KO 'AWSITENG? (Tanuljunk együtt) - Nagyon hasznos topic ^^
JÁTÉK - Oeyä tskxe - Olyan na'vis játék, nagyon tetszik :D
JÁTÉK - Kérdések - Ki nem szereti? ;D

7. Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
Még nem... De igyekszem. :)

8. Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
Leginkább a na'vi kultúra fogott meg benne (és a Pandora világa). Negatívuma, hogy nem tudtunk meg többet a na'vikról... (mások talán nem, de én egy dokumentumfilmet is megnéznék róluk :'D ).

9. Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
Nem igazám... Csak összehozott az itteni jófej csapattal és a na'vi nyelvvel. :D

10. Ha feltehetnél Frommernek vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
Cameron: Mi ihlette az Avatart?
              Milyen érzés megnézni a moziban azt a filmet, amit magad alkottál?
Frommer: Mi ihlette a nyelvet, szavakat?

11. Mit csinálsz még a szabadidődben?
Rajzolok, írok, olvasok, álmodozok... :D

12. Melyik a három kedvenc - földi - állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
Macska, hópárduc, sárkány. Mert nagyon kecsesek, szépek és misztikusak.
Hm... A kutyáktól félek... De csak a nagy darab, fekete példányoktól.  :-X :-[

13. Kalóz, nindzsa, zombi vagy robot?
Nindzsa.

14. Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért?
Papír, ceruza, víz. Első kettő azért, hogy tudjak rajzolni, utóbbi pedig, hogy ne haljak meg olyan hamar. (Ui.: a papírra nem csak rajzolni lehet, hanem napernyőnek is tudom használni. 2 in 1 :'DD )

15. Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
Japánba (egy jó pár évvel korábban, amikor a bolygónk még nem volt ennyire tönkre vágva) vagy Pandorára (de csak ha na'vivá változom, nem akarok megfulladni az ottani levegőtől).

16. Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az?
Túl sok kívánságom van ahhoz, hogy egyet válasszak...  :-\

17. Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
Kérdés: Miért nincs több szabadidőm?
Válasz: Ha tudnám a választ, akkor nem kérdezném...

18. Igaz vagy hamis?
a.) Van két macskám.
b.) Utálom az animéket.
c.) Érdekel a mágia.

19. Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vis vagy Avataros dolog, ami eddig történt veled?
Hát... Az vicces volt, amikor először próbáltam meg na'vit rajzolni XD Azóta se tanultam meg... :'D

20. Bónuszkérdés: Melyik a kedvenc jeleneted az Avatarból, és miért éppen az?
Nincs kedvencem, az egész film tetszett! :D Mert... Mert Avatar rulz! XD



Daryus

#805
én valahogy rájöttem... lehet, hogy abból, hogy nem én kaptam az üzit? .PPPPP

igaz vagy hamis nagyon fogós... sztem IGAZ IGAZ HAMIS vagy HAMIS IGAZ IGAZ és NEM tudok rájönni xd dilemma baszki .P de sztem előbbi ^^
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

;D Táncoljanak körbe a kongázó egerek :D

2.: pl. Tünde Quenya? Sindarin? :)

3.: Bevinfón volt jelszavakról órám (azon még benn voltam :P). Ha akarod megnézhetem, hogy a "shadow" hányadik leggyakrabban használt jelszó... az első 25-ben benne van :D

4.: Se' baj, volt már, aki olyanokat válaszolt, hogy "ez meg mi a fenét jelent?"

6. /3: Tényleg, ki nem? ;D

10.: Arra a válaszra Karyu Frommer-től én is kíváncsi lennék... egy idő után már nemcsak az a baj, hogy milyen hangzások férnek bele a nyelvbe, hanem az is, hogy hányszor akartad már beírni az adott szót (betűről betűre... az ember nem hinné, de előfordul) a szótárba (mindig más jelentéssel persze :P)

(az idézet teljessége nélkül:)
Quotesárkány. Mert nagyon kecsesek, szépek és misztikusak

... erre tudnék okosat mondani, de nem akarok támadási felületet hagyni magam ellen Kargarosznak és Daryusnak ;D

QuoteHm... A kutyáktól félek... De csak a nagy darab, fekete példányoktól.
Pl. a kis cuki, akivel Sherlock Holmes is találkozott? (A Sátán kutyája)

Quote13. Kalóz, nindzsa, zombi vagy robot?
Nindzsa.
Óh, ha ezt akartam volna írni... ("ninja'd" ;D)
A kérdés viszont, amit ha nem teszel fel, akkor csinálsz, amit akarsz, piros lámpás helyekre is járhatsz, és a tanáraid sem fognak haragudni fennáll: "Miért?"
(Szinuhe után szabadon)

14. Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért?
Papír, ceruza, víz. Első kettő azért, hogy tudjak rajzolni, utóbbi pedig, hogy ne haljak meg olyan hamar. (Ui.: a papírra nem csak rajzolni lehet, hanem napernyőnek is tudom használni. 2 in 1 :'DD )
Neeem, 3in1. Meg is lehet enni! (bár arra ott a homok is... csak az nem tudom, hogy mennyire finom... régen próbáltam már ;))

18. Igaz vagy hamis?
a.) Van két macskám.
b.) Utálom az animéket.
c.) Érdekel a mágia.

A fentiekre -is- alapozva: INI

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

#807
nos szerintem : hamis, hamis, igaz
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Quote from: Daryus on November 11, 2011, 12:39:07 PM
igaz vagy hamis nagyon fogós... sztem IGAZ IGAZ HAMIS vagy HAMIS IGAZ IGAZ és NEM tudok rájönni xd dilemma baszki .P de sztem előbbi ^^
Hajrá, hajrá XD Próbáltam cselezni XD

Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 12:50:17 PM...
2.: Azok se rosszak :D Anno tervbe volt véve, csak a LoTR-t sose láttam (ugye abban van?) és így hát... ^^"

4.: :'DDD

6.: Na, ugye? :D

Quote
Quote
Hm... A kutyáktól félek... De csak a nagy darab, fekete példányoktól.
Quote
Pl. a kis cuki, akivel Sherlock Holmes is találkozott? (A Sátán kutyája)
Nem ismerem azt a fajtát, de el tudom képzelni... Igen, példának megfelelő   :-[

Quote
QuoteNindzsa.
Miért?
Mert állati jók  ;D Imádom a stílusukat. :D

QuoteNeeem, 3in1. Meg is lehet enni! (bár arra ott a homok is... csak az nem tudom, hogy mennyire finom... régen próbáltam már  ;) )
OME! Igazad van!  ;D A homok jó lesz köretnek  ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on November 11, 2011, 01:08:30 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 12:50:17 PM...
2.: Azok se rosszak :D Anno tervbe volt véve, csak a LoTR-t sose láttam (ugye abban van?) és így hát... ^^"

Eloszlottak a képzeletem rózsaszín álomfelhői a fejem fölül... azok után, amiket írtál, (próbálok nyugodt maradni és nem durván fogalmazni) HOGY A VESSZŐFUTÁSOS MINDENSÉGBE' NEM LÁTTAD MÉG A LOTR-t? ??? :'(

Házi feladat megnézni, jövő héten kikérdezlek! ;D

QuoteOME! Igazad van!  Grin A homok jó lesz köretnek  Grin
Éljen soká a diétázás :P A végére zsír-felszívásra változtatnád a kívánság-pontban leírtat ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Szerintem igaz, hamis, igaz. És nagyon csalódott lennék, ha nem így lenne.

Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 11:35:26 AM
Quote from: Shauni on November 11, 2011, 11:30:05 AM
Quote from: Kalina Tìrey on November 11, 2011, 11:18:37 AM
gratulálok a helyes megfejtőknek! :D : Hawn , Shauni
Mit nyertünk?  ;D

Az ősi hagyományok alapján:

Quote from: tìngay mungeyu on June 19, 2010, 04:42:31 PM
Mivel különösebb jutalmat nem találtunk ki, így egy karma minimun jár érte. :)
Kargarosz még mindig lóg nekem eggyel... Azóta, hogy eltaláltam az ő igaz-hamis állításait...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on November 11, 2011, 03:09:52 PM
Kargarosz még mindig lóg nekem eggyel... Azóta, hogy eltaláltam az ő igaz-hamis állításait...
[/quote]

Kargarosz... szééééép ;D

*elfut, és elbújik a sarokba*
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 01:19:25 PM
Eloszlottak a képzeletem rózsaszín álomfelhői a fejem fölül... azok után, amiket írtál, (próbálok nyugodt maradni és nem durván fogalmazni) HOGY A VESSZŐFUTÁSOS MINDENSÉGBE' NEM LÁTTAD MÉG A LOTR-t? ??? :'(
Bevallom én sem láttam mindet teljesen végig. :D
Pedig megnézném már őket, csak valahogy sosem szánok rájuk időt...

Igaz-hamis: Igaz
                 Hamis
                 Igaz

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on November 11, 2011, 03:09:52 PM
Szerintem igaz, hamis, igaz. És nagyon csalódott lennék, ha nem így lenne.

Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 11:35:26 AM
Quote from: Shauni on November 11, 2011, 11:30:05 AM
Quote from: Kalina Tìrey on November 11, 2011, 11:18:37 AM
gratulálok a helyes megfejtőknek! :D : Hawn , Shauni
Mit nyertünk?  ;D

Az ősi hagyományok alapján:

Quote from: tìngay mungeyu on June 19, 2010, 04:42:31 PM
Mivel különösebb jutalmat nem találtunk ki, így egy karma minimun jár érte. :)
Kargarosz még mindig lóg nekem eggyel... Azóta, hogy eltaláltam az ő igaz-hamis állításait...

Mármint mivel lógok? Rég volt, és felejtek. :)

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 01:19:25 PM
Eloszlottak a képzeletem rózsaszín álomfelhői a fejem fölül... azok után, amiket írtál, (próbálok nyugodt maradni és nem durván fogalmazni) HOGY A VESSZŐFUTÁSOS MINDENSÉGBE' NEM LÁTTAD MÉG A LOTR-t? ??? :'(

Házi feladat megnézni, jövő héten kikérdezlek! ;D
Ehehe... ^^""" Valami olyasmi okból maradt el anno a megnézése, hogy bnőmék túl sokat beszéltek róla, így elvesztettem az érdeklődésemet...


Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on November 12, 2011, 07:41:51 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 11, 2011, 01:19:25 PM
Eloszlottak a képzeletem rózsaszín álomfelhői a fejem fölül... azok után, amiket írtál, (próbálok nyugodt maradni és nem durván fogalmazni) HOGY A VESSZŐFUTÁSOS MINDENSÉGBE' NEM LÁTTAD MÉG A LOTR-t? ??? :'(

Házi feladat megnézni, jövő héten kikérdezlek! ;D
Ehehe... ^^""" Valami olyasmi okból maradt el anno a megnézése, hogy bnőmék túl sokat beszéltek róla, így elvesztettem az érdeklődésemet...

Nem kell megnézni őket.
De akkor viszont: Szilmarillok, A Hobbit, Gy.U. 1., 2., 3.!  Van olyan 1000 oldal, tehát holnapig még pont be tudod fejezni :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on November 12, 2011, 09:36:09 AM
Nem kell megnézni őket.
De akkor viszont: Szilmarillok, A Hobbit, Gy.U. 1., 2., 3.!  Van olyan 1000 oldal, tehát holnapig még pont be tudod fejezni :)
Pff, csak 1000 oldal? Az egy fél délután alatt megvan  :P

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on November 12, 2011, 09:40:13 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 12, 2011, 09:36:09 AM
Nem kell megnézni őket.
De akkor viszont: Szilmarillok, A Hobbit, Gy.U. 1., 2., 3.!  Van olyan 1000 oldal, tehát holnapig még pont be tudod fejezni :)
Pff, csak 1000 oldal? Az egy fél délután alatt megvan  :P

Na jó, lehet, hogy kicsit több... olyan 1200-1300, de az már csak pár perc plusz.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Péntek van és esett a hó!!!  :D :D :D :D :D (Csak utóbbiban vagyok biztos... A péntekre csak tippelek...)

Szóval, az Igaz-Hamis válaszok: Hamis, Hamis, Igaz.
Ha jól láttam, csak Kalina találta el. Repül neki a karma.  :)

Daryus

#819
1.: Ki vagy?
Renge Ádám, 19 éves és sült bolond ;) Mosonmagyaróvár mellett lakom egy falunak nevezett települési egységen (Kimle), én vagyok általában a passzív megfigyelő minden téren, egyik elvem: -egy minden, minden egy-

2.: Miért vagy itt?
Nagyon jó kérdés, hogy miért tűrtök el xd az ok amiért itt vagyok, az az Avatar, és ezzel sztem mindent elmondtam .)

3.: Honnan ered a forum-neved és képed?
Hogy honnan ered a nickem meg nem mondom, sok éve ezt használom majdnem mindenhol, kép: google

4.: Srak nga tsun nìna'vi pivlltxe?
aha persze xd

5.: Mi a kedvenc na'vi szavad? Része a mindennapi szókincsednek?
háttö nincs nagyon kedvenc szavam, nyelvekhez alapvetően tanulmányi analfabéta vagyok, csak úgy tudom megtanulni ha beszédben elmagyarázzák nekem .)

6.: Szerinted melyik a három legjobb forum-tag által alkotott tartalom?
kössz... nem szeretek válogatni csomó jó van... tehát mindegyiket szeretem basszus :P
(az a baj, hogy nagyon hangulatfüggő)
hmm...
Avatar folytatások (a sok infó miatt, amik most ugye nem lesznek egy darabig :/)
JÁTÉK: Kérdések (nem egyértelmű?)
meg a tanulós topicok is hanszosak

7.: Hozzájárultál már valamivel a Learnnavi-közösséghez, amire büszke vagy?
Én a közösségre vagyok büszke, hogy ilyen jó kis csapat van jelen, tenni érte nem érzem, hogy tettem volna oly sokat.

8.: Mit szerettél/utáltál leginkább az Avatar-ban?
Cakk-pakk szeretem a filmet, de a kedvenc részem onnantól kezdődik, hogy Jake beszédet mondd egész a végéig... amit nem bírtam az Trudy és Grace halála (már ha nevezhetjük Grace-et halottnak ;))

9.: Megváltoztatta az Avatar bárhogyan az életed?
Mélyebben szemlélem a természetet

10.: Ha feltehetnél Frommernek vagy Cameronnak 3 kérdést, mi lenne az?
a.) Mi adta az ötletet, vagy mi segítette a nyelv létrehozását
b.) Hogy jött az ötlet a filmhez?
c.) Ha Grace vissza tér, milyen formában teszi azt?

11.: Mit csinálsz még a szabadidődben?
Soook sok mindent... Többek között kockulok, vagy ha épp kedvem van rajzolatok, állatkáimmal szórakozok stb...

12.: Melyik a három kedvenc - földi - állatod? Miért? Melyik állattól félsz a leginkább?
3 kedvenc állat: Wombat, Keselyű/Holló (ez a kettő 1 szinten van), Kutya
Amivel ki lehet kergetni a világból az a SOK hangya... kevéssel nincs bajom de ha sokan vannak azt utálom és valamiért menekvésre késztet

13.: Kalóz, nindzsa, zombi vagy robot?
MEDVEDISZNÓEMBER!!!
najó komolyan a kérdésre válaszolva: Robot ^^ vagy Zombi robot .)

14.: Mi az a 3 dolog, amit magaddal vinnél a sivatagba és miért?
Víz.. Sok víz
valami jármű mondjuk homokfutó
Műholdas telefon ha elakadnék valahol

15.: Ha bárhova elutazhatnál térben és időben (akár fantázia-világokba is), hova mennél?
"térben és időben" Time And Relative Dimensions In Space .)

16.: Ha lehetne egy kívánságod, mi lenne az?
Hogy SOK kívánságom lehessen még (Troll face)

17.: Mi lenne a kérdés, amit magadnak feltennél? Mi lenne rá a válasz?
- MIÉRT?
- Miért ne?

18.: Igaz vagy hamis?
- 3x voltam conon
- Kedvenc Mitológiai lény: Vérfarkas
- Gyűjtöm a kulcstartókat

19.: Mi a legviccesebb, legfurcsább, avagy legkínosabb na'vis vagy Avataros dolog, ami eddig történt veled?
Inkább arra válaszolnék, hogy mi volt az a pont a létezésem folyamán amikor a fórummal kapcsolatban tettem valamit.
Természetesen Pam és Kif "nyereményei" ezek voltak számomra a legjobb pillanatok idáig .) (szervezés, később átadás)

20.:Bónusz kérdés: Miért pártoltál át az RDA-tól a na'vikhoz?
Hehe akkor anno azt írtam, de mint észrevettétek én nem állok senki oldalán, meg párszor már el is mondtam .) egyébként azért mert nem szeretem a gonosz szerepet, nem szeretek pusztítani, ink hozzájárulni a dolgokhoz (Mielőtt megszólalsz kargarosz az RDA és a Bányászati hozzájáruláson kívül :PPP)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.