AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

De mi volt a pfujolás tárgya?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!


Hawnuyu atxen

Aha, na a kommentet nem láttam...
Azért... megcsinálhatnák... vagy valami... pxasìk!!!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

#123
http://www.dvdextra.hu/news.asp


Ami jó hír, de mégse mert el van cseszve az egész legszívesebben káromkodnék egy nagyot, de attól se lesz jobb a helyzet. Olvassatok, és lássatok. Elment már az egésztől a kedvem, és valószínű leszarom az egészet nem fogom én ezt megvenni.....Hatalmas fan vaok de így minek? Az összes Isntercomos ember aki a filmet adja ki remélem már a temetőben látom viszont.

Kifkeyä Nari

#124
Legalább az előzete legyen magyar...
(Up.:Kicseréltem egy jobb minőségűre. Ebben pár kocka változott, mert mutogatják a lemezeket és a csomagolást is.)
Avatar bővített kiadás DVD/BR előzetes (Full) HD-1080p (Magyar felirattal)

Rövid verzió
Avatar bővített kiadás DVD/BR előzetes (Magyar) HD 1080i


Az első videó előző verziója, hogy ha valaki meg akarja nézni a különbséget.
Avatar bővített kiadás DVD/BR előzetes (Full) (Magyar)

Tirea Tawä

Sraneeeeeee! Avatart akarok nézni!!! Leginkább bővített verziót...
Ezek az új jelenetek: meg se tudok szólalni, annyira jóóóóóóóóó! Mikoooooor leeeeeeesz mááááár deeeecembeeer??  :D ;D ??? :-\
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Tirea Tawä on October 07, 2010, 01:02:07 PM
Mikoooooor leeeeeeesz mááááár deeeecembeeer??  :D ;D ??? :-\

Decemberben ;D
2 hónap még az... :(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Tirea Tawä on October 07, 2010, 01:02:07 PM
Sraneeeeeee! Avatart akarok nézni!!! Leginkább bővített verziót...
Ezek az új jelenetek: meg se tudok szólalni, annyira jóóóóóóóóó! Mikoooooor leeeeeeesz mááááár deeeecembeeer??  :D ;D ??? :-\
most megint November 17  magyar megjelenés dátuma.
Ez van az Intercom oldalán.
Hogy ez jó -e nekünk... ( szerintem nem)

Pay'itan

#128
Kif isten vagy..ügye felrakták előbb is a vidit..csak szóltam h levették..na te raktál fel helyette 3-mat. :D Köszönöm!
Amúgy ha lenéztek az oldal aljára már láthattok is egy hírdetést...:D
És akkor ost megnézem a vidit..aztán modify-zek...
Megnéztem:
Ah-e-öh-eh-ah-e-ö-i-a-ÁÁÁÁÁÁh ez csodálatos csodálatos csodálatos..csodálatos. Mondtam már, hogy csodálatos? És azt, hogy csodálatos???

Tìtxur Lefpomtokx

Akkor ha most ezt jól értem akkor 8 órás lesz a film? Vagy részekben lesz rárakva?

Kargarosz

Quote from: Tirea Tawä on October 07, 2010, 01:02:07 PM
Sraneeeeeee! Avatart akarok nézni!!! Leginkább bővített verziót...
Ezek az új jelenetek: meg se tudok szólalni, annyira jóóóóóóóóó! Mikoooooor leeeeeeesz mááááár deeeecembeeer??  :D ;D ??? :-\

Pontosan ahogy Kif is írja nem kell várni decemberig ami szerintem jobb lett volna mert akkor talán kaptunk volna feliratot meg szinkront. Így meg már esély sincs rá.

Kargarosz

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on October 07, 2010, 04:12:55 PM
Akkor ha most ezt jól értem akkor 8 órás lesz a film? Vagy részekben lesz rárakva?

Lesz egy moziverzió a megszokott. Lesz a bővített mozis ami tartalmazza majd a 9 percet. Aztán rajta lesz a végleges bővített változat ami 16 perces.

Kifkeyä Nari

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on October 07, 2010, 04:12:55 PM
Akkor ha most ezt jól értem akkor 8 órás lesz a film? Vagy részekben lesz rárakva?
A 8 óra szerintem vagy az összes extrára értendő, vagy mondjuk a hosszú film+extrák.

Hawnuyu atxen

Az extrákra, ha jól emlékszem valami 4 óra körüli mennyiséget jósoltak, +film, +az a "kidolgozatlan 45 perc".
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Quote from: Kifkeyä Nari on October 07, 2010, 01:14:14 PM
Quote from: Tirea Tawä on October 07, 2010, 01:02:07 PM
Sraneeeeeee! Avatart akarok nézni!!! Leginkább bővített verziót...
Ezek az új jelenetek: meg se tudok szólalni, annyira jóóóóóóóóó! Mikoooooor leeeeeeesz mááááár deeeecembeeer??  :D ;D ??? :-\
most megint November 17  magyar megjelenés dátuma.
Ez van az Intercom oldalán.
Hogy ez jó -e nekünk... ( szerintem nem)
Itt arra gondolsz, hogy esetleg a kevés hátralévő idő miatt nem fordítanak jól dolgokat, le se fordítják, összecsapják majd...Ilyenekre?

tìngay mungeyu

Quote from: Pay'itan on October 08, 2010, 06:24:32 AM
Quote from: Kifkeyä Nari on October 07, 2010, 01:14:14 PM
Quote from: Tirea Tawä on October 07, 2010, 01:02:07 PM
Sraneeeeeee! Avatart akarok nézni!!! Leginkább bővített verziót...
Ezek az új jelenetek: meg se tudok szólalni, annyira jóóóóóóóóó! Mikoooooor leeeeeeesz mááááár deeeecembeeer??  :D ;D ??? :-\
most megint November 17  magyar megjelenés dátuma.
Ez van az Intercom oldalán.
Hogy ez jó -e nekünk... ( szerintem nem)
Itt arra gondolsz, hogy esetleg a kevés hátralévő idő miatt nem fordítanak jól dolgokat, le se fordítják, összecsapják majd...Ilyenekre?


Igen, le se fordítják.  :(

Pay'itan

Hármas quote.  ;D
Azért szerintem valami felirat csak lesz..de  mind1..felirattal, vagy anélkül..én várom!

Kifkeyä Nari

Quote from: Pay'itan on October 08, 2010, 06:39:38 AM
Hármas quote.  ;D
Azért szerintem valami felirat csak lesz..de  mind1..felirattal, vagy anélkül..én várom!
Én is várom, de kicsit másként:
- várom hogy megjelenjen
- várom hogy valaki megvegye és leírja mit adnak a pénzünkért
- várom hogy valaki a hiányzó részkeket lefordítsa
- várom hogy utánna elkészüljön a na'vi felirat akkor most így házilag
- várom hogy valaki összepakolja egy anyaggá (vagy megteszem én)
És utánna lesz egy fullos anyagom.
Ha megveszem a boltit, akkor fogom kidobálom a lemezeket és berakom ezt. ( De ezek alapján megvehetném külföldről is, hogy ne az InterCom zsebét tömjem)

Kargarosz

No igen ennyi erővel megvehetnénk külföldről is az egészet. Csak attól függetlenül ugyan úgy nem lesz rajta felirat az extrákon.....
De legalább bemutatunk az Intercomnak. :D

Kifkeyä Nari

Na friss ropogód hír.
Beszéltem az InterCommal.

Az extrákhoz mint tudjuk nem nyúlhattak hozzá (DVD esetén ez a 3. lemez)
Érdeklődtem a 16 perc után. Kövezzetek meg ha nem így lenne a végén.
Tehát elővadászták a gyártásvezetőt. A gyártaásvezető információja szerint a 16 perc mégis szinkronos lesz.
Elméletileg akkor lett/lesz hangstúdiós felvétel.