AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Quote from: Kifkeyä Nari on October 13, 2010, 09:51:35 AM
Na friss ropogód hír.
Beszéltem az InterCommal.

Az extrákhoz mint tudjuk nem nyúlhattak hozzá (DVD esetén ez a 3. lemez)
Érdeklődtem a 16 perc után. Kövezzetek meg ha nem így lenne a végén.
Tehát elővadászták a gyártásvezetőt. A gyártaásvezető információja szerint a 16 perc mégis szinkronos lesz.
Elméletileg akkor lett/lesz hangstúdiós felvétel.

Ezt úgy értik, hogy szinkront nem tehetnek hozzá? Vagy feliratot sem?

Na ez viszont tök jó!

Kargarosz

Ennek az egy dolognak szurkoltam igazán, hogy a 16 perc kapjon szinkront már az extrák se érdekelnek, hogy nem feliratosak amit persze nagyon sajnálok.
De azért egy 3 órás teljesen szinkronos film jobb azért megnézni barátokkal vagy akár családdal.
Kif nagyon remélem, hogy nem tévedsz.

P.A.'li makto

QuoteA gyártaásvezető információja szerint a 16 perc mégis szinkronos lesz.
El sem tudom képzelni, hogy másképp hogyan raknának be egy negyedórás toldást egy egyébként szinkronizált filmbe!

facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu

#143
Quote from: P.A.'li makto on October 13, 2010, 11:17:49 AM
QuoteA gyártaásvezető információja szerint a 16 perc mégis szinkronos lesz.
El sem tudom képzelni, hogy másképp hogyan raknának be egy negyedórás toldást egy egyébként szinkronizált filmbe!

Én láttam már ilyet - ment a film rendesen, ahogy leadták moziban is magyarul, aztán amikor azokhoz a részhez érkezett átváltott angolra, majd vissza magyarra. A végére meg lehetett szokni. ;D ;D Viszont örülök neki nagyon hogy szinkronos lesz a 16 perc is.  :D :D

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on October 13, 2010, 11:17:49 AM
QuoteA gyártaásvezető információja szerint a 16 perc mégis szinkronos lesz.
El sem tudom képzelni, hogy másképp hogyan raknának be egy negyedórás toldást egy egyébként szinkronizált filmbe!
Hát felirat+angol eredeti hang.
Amúgy tehát most úgy néz ki sinkronos lesz, de az extrákon semmi ( se szinkron se felirat), de ezt lehet később pótolni.

Kargarosz

No igen ez is eléggé érthetetlen, hogy egy nyamvadt feliratot nem tudnak rátoldani. De így a szinkron miatt már lesz értelme megvennem.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 13, 2010, 12:43:23 PM
No igen ez is eléggé érthetetlen, hogy egy nyamvadt feliratot nem tudnak rátoldani. De így a szinkron miatt már lesz értelme megvennem.
Jaja.
Jól szóltál testvér... (Na jó kivételesen te lehetsz RDA ként is az)

Hawnuyu atxen

Huhh... részemről egy laza megkövezés beficcent volna a vasárnapi programba az Intercom irányában, ha nem lett volna szinkronos... vagy legyen, vagy ne rakják bele a filmbe az extrákat (külön meg lehet nézni,... ezt hívják eretnekségnek a jobb filmek esetén :P), vagy egyáltalán ne hozzák be (ez meg a 2-es számú eretnekség :D).
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Nemtudom..tőlem lehetett volna feliratos az a + 16 perc is, és akkor talán képesek lettek volna megcsinálni a feliratot....de így szar lesz..nagyon szar...mind1..nem érdekel megveszem!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Kargarosz

Örüljünk, hogy legalább szinkront kapunk én már beérem ennyivel is. Bár még mindig nem derült ki 100%-ra hogy ki a hunyó az Intercom vagy a FOx.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 14, 2010, 09:59:53 AM
Örüljünk, hogy legalább szinkront kapunk én már beérem ennyivel is. Bár még mindig nem derült ki 100%-ra hogy ki a hunyó az Intercom vagy a FOx.
A szinkronnál ismered a véleményemet.
Az extákat elfogadom amit mond, bár azért ott is lehet lehetett volna olyat mondani, hogy lehessen magyar felirat. ( de ehhez ugye kicsi vagyok) Annyival jobb így a helyzet, hogy feliratot utólag lehet pótolni, szinkront nem.
De azt is tudod, hogy én felfogásom szerint a 45 perc legalább megérdemelte volna még a szinkront így látatlanban.

Kargarosz

NA igen legalább, ha nem is az egész extrás cuccot feliratozzák, de a 45 percet pl. azért lehetett volna mivel valamilyen szinten az is a film része.
Mind1 már ki itt a hibás a lényeg, hogy én már ennyinek is tudok örülni.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 15, 2010, 07:35:43 AM
NA igen legalább, ha nem is az egész extrás cuccot feliratozzák, de a 45 percet pl. azért lehetett volna mivel valamilyen szinten az is a film része.
Mind1 már ki itt a hibás a lényeg, hogy én már ennyinek is tudok örülni.
Nem így gondoltam. Feliratozva az egész + a 45 perc "szinkronyozva" is.

Hawnuyu atxen

Akkor inkább legyen szinkronos az egész és akkor nincs vita :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on October 15, 2010, 09:10:03 AM
Quote from: Kargarosz on October 15, 2010, 07:35:43 AM
NA igen legalább, ha nem is az egész extrás cuccot feliratozzák, de a 45 percet pl. azért lehetett volna mivel valamilyen szinten az is a film része.
Mind1 már ki itt a hibás a lényeg, hogy én már ennyinek is tudok örülni.
Nem így gondoltam. Feliratozva az egész + a 45 perc "szinkronyozva" is.

Áh.....én nem is vártam alapból, hogy az szinkront kap mivel az Extrákban van benne a 45 perc így max feliratot vártam, de hát azt se kapjuk meg nem hogy még szinkront.
Ilyenekbe már bele se merek gondolni, hogy a 45 perc szinkront kapjon hát hol élünk mi.....

Pay'itan

Hát ez az (most minden Pandorán élünk és na'vi-k vagyunk dolgot félretéve...), Magyarországon...

Hawnuyu atxen

Attól még kaphattunk volna szinkront...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on October 15, 2010, 10:24:35 AM
Attól még kaphattunk volna szinkront...


Alapjába véve esélytelen volt max akkor, ha hivatalosan még ez a 45 perc a film része lenne esetleg akkor. De mivel Cameron 16 percet tett bele így az lesz a kész film.

Hawnuyu atxen

Elméletben (!) ennek még nem kellene kizárnia, hogy szinkronos legyen...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Persze, csak akkor itt vetődik fel megint a kérdés, hogy hol élünk mi....Ez az ország nem képes ilyenekre.