AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Nem is értem, hogy Kif-nek hogy jutott eszébe, hogy a 45 perc szinkronos legyen.....esélytelen volt.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on October 16, 2010, 02:27:56 AM
Nem is értem, hogy Kif-nek hogy jutott eszébe, hogy a 45 perc szinkronos legyen.....esélytelen volt.
Kargarosz barátom, te annyira mínusz vagy, hogy az már fáj!
Neked nem?
???

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Az extrákat alapból nem szokták szinkronozni nem hogy még 45 percet.....Nekem nem fordult meg a fejembe, de szerintem nem én vaok egyedül aki így gondolja.

Hawnuyu atxen

Én reménykedtem... hiszen elől megy a cápa, utána a rája, a reményhal meg utoljára.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Reménykedni lehet csak,ha már úgy is tudod mi lesz a vége akkor már oly fölösleges. Akkor szoktam nagy ívbe le***ni a dolgokat. Persze kinek mikor tör ez elő....

Hawnuyu atxen

De azért lett volna örömtánc, ha megcsinálják, kefyak? ;D
Meg ha még a bővítettet is behozzák Magyarországra... meg ha az eredeti 6 órát teljesen megcsinálják (lehet két részes, vagy közben szünet, de arra azért omlott volna a tömeg, valljuk be)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Akár még dupla vagy tripla árat is fizettem volna érte. Azért nem kellett volna 6 órának lennie elég lett volna pl. 4 óra ami teljesen szinkronos. 8)

Hawnuyu atxen

Azért a 6 óra az 6 óra... nehéz lett volna túlszárnyalni :D
De a sima szinkront is elfogadtuk volna... :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Azért 6 óráig nézni a filmet.....még ha Avatarról is van szó az elég hosszú. 3 óra tökéletes egy ilyen filmhez max még 3 és félórát vagy 4-et tudok elképzelni.

Hawnuyu atxen

Mért? 2 Star Wars részt megnézni rögtön egymás után... nagyjából ugyanannyi idő lenne ;)
Egy kis szünet kellene, de azért el lehetne viselni :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on October 17, 2010, 06:35:39 AM
Azért 6 óráig nézni a filmet.....még ha Avatarról is van szó az elég hosszú. 3 óra tökéletes egy ilyen filmhez max még 3 és félórát vagy 4-et tudok elképzelni.
Én AVATAR-ból tetszőlegesen hosszú változatot el tudok képzelni, ha az DVD-n van és bármikor megállíthatom néhány percre, hogy felálljak... Moziban persze más, de ... talán még ott is kibírnám... De DVD-n tuti hogy egész nap mehetne a film!

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 16, 2010, 02:27:56 AM
Nem is értem, hogy Kif-nek hogy jutott eszébe, hogy a 45 perc szinkronos legyen.....esélytelen volt.
1. talán mert az év filmje volt ( ha a bevételeket nézzük csak akkor is )
2. időnként egy-egy iylen nagy kliberű film megérdemelne ennyi fiygelmet
3. és vannak oylan filmek aminek a teljes extrája full magyar szinkronos és nem is ez a kategória
A földn járva az extrára feliratot képzeltem így is csak, de a 45percre (mivel filmhez tartozik) ezért gondoltam ez lehet akár szinkronos is. Én annak idején pont így is kérdeztem rá az InterComnál.

Kargarosz

Én is örültem volna 45 perc szinkronnak nem is kérdés....de most már 16 percnek is tudok örülni, hogy legalább azt leszinkronizálják.

Kargarosz


Hawnuyu atxen

Már nem tudom, hogy hol reagáljak :D

Viszont... komolyan, tényleg létszükség az index-olvasóknak egymás sértegetése? Leskxawnga sawtute... fo ke tsun ke'ut kivame kaw'it!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 20, 2010, 09:37:26 AM
Beillesztem ide is mert mindennek helye van.

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2010/10/20/kivagott_avatar_jelenet/
"levetítették az Avatar 45 másodperces, alternatív nyitójelenetét"
Esetleg abból 45másodpercet.... ;D

Pay'itan

Ahogy olvastam a kommenteket a videóhoz...Kezdtek dagadni az erek a nyakamban. :S

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on October 20, 2010, 11:40:27 AM
"levetítették az Avatar 45 másodperces, alternatív nyitójelenetét"
Esetleg abból 45másodpercet.... ;D

Nem tudom mennyi, de nem 45 mp, az biztos... ;D

Quote from: Pay'itan on October 20, 2010, 11:42:23 AM
Ahogy olvastam a kommenteket a videóhoz...Kezdtek dagadni az erek a nyakamban. :S

Hát igen... :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Ennyi sawtutet egy helyen... Csak fikázni tudnak mindent, és még össze is vesznek rajta!
Én ezt tényleg nem értem.  Mitől lett ilyen a világ?  ???

Azért örülök, hogy végre láthattam ezt a jelenetet is!  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Nekem kifejezetten tetszik a jelenet kellően hangulatos, és kemény pont ezt hiányoltam egy kicsit az Avatar filmből egy kis durvaságot. Cameron 16 perce azért teljes egészévé fogja tenni ezt a filmet biztos vaok benne.