AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Quote from: Kargarosz on October 20, 2010, 02:04:01 PM
Nekem kifejezetten tetszik a jelenet kellően hangulatos, és kemény pont ezt hiányoltam egy kicsit az Avatar filmből egy kis durvaságot. Cameron 16 perce azért teljes egészévé fogja tenni ezt a filmet biztos vaok benne.
Ahogy mondod!  ;)

tìngay mungeyu

#181
Quote from: Kargarosz on October 20, 2010, 02:04:01 PM
Nekem kifejezetten tetszik a jelenet kellően hangulatos, és kemény pont ezt hiányoltam egy kicsit az Avatar filmből egy kis durvaságot. Cameron 16 perce azért teljes egészévé fogja tenni ezt a filmet biztos vaok benne.

Már alig várom! :D Mennyit kell még addig aludni?  ;) 8)

Pay'itan

Őőőhh..Kb..nagyon kb...(és valaki úgy is pontosítani fogja..xD).....kb. 25-öt.  :D ( az sook... >:( )

Kargarosz

26 nap ámbár lehet rosszul számoltam, de ha nem tévedek akkor ennyit kell várni rá. ;D

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Quote from: Kargarosz on October 21, 2010, 10:22:31 AM
26 nap ámbár lehet rosszul számoltam, de ha nem tévedek akkor ennyit kell várni rá. ;D
Háhááá...megmondtam, hogy pontosítva leszek!!!
Quote from: Hawnuyu atxen on October 21, 2010, 12:41:12 PM
Uh :-\ ... :-\ az sok :(
Egyébként igen...az...  :'(

tìngay mungeyu

Akkor indul a visszaszámolás!  :D :D

Pay'itan

26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0!!!
Na??? November 17 van már???  ;D

Kargarosz


Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on October 22, 2010, 07:05:42 AM
26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0!!!
Na??? November 17 van már???  ;D

Majdnem ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu


Kargarosz

Hm...ahoz képest nem is olyan vészes az  24 nap. 8)

Kargarosz


psybenyo

Quote from: Kargarosz on October 24, 2010, 03:31:39 AM
Na már csak 23. 8)

A dvd-set lehet megvételezem..! Ha nem is Novemberben, de a későbbiek folyamán mindenképpen .. ! :)
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Kargarosz

Valószínű sajna nekem se lesz November 16.án annyi pénzem, de ami késik nem múlik akkor megveszem később. 8)

tìngay mungeyu

Jön a karácsony is  ;) lesz mit kérni!  :D

Pay'itan

Háááát..Amúgy én vételi ügyben azért a helyeknél is gondolokozom..mert pl. amikor a sima változat jelent meg, akkor a Tuskóban néztük először és ott: "Igen...délelőtt VOLT ezer darab..." Aztán átmentünk a Médiamárktba..És ott még volt jó sok..remélem most is így lesz. Tekintve, hogy az extrék miatt talán jobban fogják kapkodni, mint az előző kiadást.

Kargarosz

Hát nem tudom nem olyan biztos az....még mindig szinkron nélkül van kiírva a kiadás, de persze változhat. Azért nem hinném, hogy a bővített kiadáson itthon rekord lesz belőle, de az Avatarnál már semmi se biztos.

Kifkeyä Nari

Akármi is lesz.
Én először megvárom az első kritikákat.
Mit is kapunk.

na’rìngä hawnuyu

Én kaptam egy apróságot Mademoiselle Ninattól :P
Avatar filmzene de a vágatlan teljes, mínden hangal egybe..Igaz 350 Mb 3 album( 2x 21 szám+ 10 szám)
Mert nem tudom hova tegyem
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,