AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on November 16, 2010, 04:30:46 PM
Csak mert én mindenhol azt látom, hogy holnap már lesz a boltokban.
Igen az volt, aztán hirtelen mindenhól elkezdték átírni a dásumot.
Mivel a forgalmazó is megtette, így viszont hivatalosnak is mondható.
Kb. most mennek a boltok központi raktáraiba be e lemezek.

Tìtxur Lefpomtokx

Jah most már én is megtudtam, miután elmentem a boltba ;D

Kargarosz

Remélem azért az árát a Dvd-nek már így a végére nem fogják megváltoztatni.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on November 17, 2010, 09:08:40 AM
Remélem azért az árát a Dvd-nek már így a végére nem fogják megváltoztatni.
Nem.
Vagyis az ajánlott fogyasztói árat nem.
Persze az egyes boltok saját meguk fogják beárazni.
A csúszás szerintem vagy a gyártásból adódott, vagy hátha a sok szinkron kérés miatt miattunk lett szinkron és kiderült kicsit tovább tart a baidőzítés mint gondolták....

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on November 17, 2010, 11:57:10 AM
A csúszás szerintem vagy a gyártásból adódott, vagy hátha a sok szinkron kérés miatt miattunk lett szinkron és kiderült kicsit tovább tart a baidőzítés mint gondolták....

Na, ha a végére megszinkronolják az egészet, akkor bocsánatos bűn a csúszás... ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Végül is szinkron nélkül is jó. Csak legyen felirat. Személy szerint nekem jobban tetszik az eredeti hang.

Rina'

Szerintetek van rá valami esély, hogy szinkronizálják? Bár jobb szeretem eredetiben, de tény, a szinkron kényelmesebb és azért nem szinkronizálták rosszul.

Pay'itan

Ha az extrákat szinkronolják, akkor részemről semmi ez a pár napos várakozás.

Hawnuyu atxen

És ha belegondolok, hogy -nagy valószínűséggel- nem vängolt a kedves intézkedőkben annyi, hogy megcsinálják a szinkront...
"Ez rossz dolog, nagyon rossz dolog."
(azt elismerem, hogy ez angolul sokkal jobban hangzik: "It is sad. Very sad only."
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Rina' on November 17, 2010, 12:23:42 PM
Szerintetek van rá valami esély, hogy szinkronizálják? Bár jobb szeretem eredetiben, de tény, a szinkron kényelmesebb és azért nem szinkronizálták rosszul.

A plusz 16 perchez lesz szinkron már az xpressz is kiírta viszont a többi extra nem kap magyar feliratot bár én már ebbe se hiszek majd kiderül.

Rina'

Quote from: Kargarosz on November 17, 2010, 01:11:48 PM
Quote from: Rina' on November 17, 2010, 12:23:42 PM
Szerintetek van rá valami esély, hogy szinkronizálják? Bár jobb szeretem eredetiben, de tény, a szinkron kényelmesebb és azért nem szinkronizálták rosszul.

A plusz 16 perchez lesz szinkron már az xpressz is kiírta viszont a többi extra nem kap magyar feliratot bár én már ebbe se hiszek majd kiderül.

A 16 perchez fura lenne, ha nem lenne szinkron. Nézi az ember a filmet, aztán egyszer csak átvált magyarból angolra, majd 16 perc múlva vissza, ez tényleg durva lenne. (Bár igazából úgy vagyok vele, már tök mindegy, csak jelenjen meg, de az is igaz, hogy én törekednék az igényességre, ha már ilyen sikere volt/van a filmnek.)

Kargarosz

Leírom akkor még egyszer a biztonság kedvéért. A 16 perc 10000%, hogy szinkron lesz nem kell attól félni, hogy átvált majd angolra. ;D

Kifkeyä Nari

Quote from: Rina' on November 17, 2010, 01:37:32 PM
A 16 perchez fura lenne, ha nem lenne szinkron. Nézi az ember a filmet, aztán egyszer csak átvált magyarból angolra, majd 16 perc múlva vissza, ez tényleg durva lenne. (Bár igazából úgy vagyok vele, már tök mindegy, csak jelenjen meg, de az is igaz, hogy én törekednék az igényességre, ha már ilyen sikere volt/van a filmnek.)
Fura, de eredetileg volt iylen terv is.
Az extrákon nem lesz semmi, de olyan sokan és olyan sokszór jártunk az InterCom nyakára (szerintem néha már direkt letagattatták magukat ha meghallaották a nevem), hogy lehet emiatt is lett végük, hoyg a 16 perc is kap szinkront...
Erre írtam, hogy lehet ez az 1 hét ára.

tìngay mungeyu

Akkor lehet csak lesz eredménye annak a sok emailnek az InterCom felé, de jó lenne.  ;D Aztán mondhatjuk hogy Eywa hallott minket!  :)

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on November 17, 2010, 03:59:54 PM
Quote from: Rina' on November 17, 2010, 01:37:32 PM
A 16 perchez fura lenne, ha nem lenne szinkron. Nézi az ember a filmet, aztán egyszer csak átvált magyarból angolra, majd 16 perc múlva vissza, ez tényleg durva lenne. (Bár igazából úgy vagyok vele, már tök mindegy, csak jelenjen meg, de az is igaz, hogy én törekednék az igényességre, ha már ilyen sikere volt/van a filmnek.)
Fura, de eredetileg volt iylen terv is.
Az extrákon nem lesz semmi, de olyan sokan és olyan sokszór jártunk az InterCom nyakára (szerintem néha már direkt letagattatták magukat ha meghallaották a nevem), hogy lehet emiatt is lett végük, hoyg a 16 perc is kap szinkront...
Erre írtam, hogy lehet ez az 1 hét ára.

Sokan vártak volna még akár 1 hónapot is, hogy legyen az extrákon felirat.

Kifkeyä Nari

Quote from: Rina' on November 17, 2010, 12:23:42 PM
Szerintetek van rá valami esély, hogy szinkronizálják? Bár jobb szeretem eredetiben, de tény, a szinkron kényelmesebb és azért nem szinkronizálták rosszul.
ezt a dvd vilagaban sosem ertettem. nem vhs-rol beszelunk ahol csak 1 hangsav volt. az nem szokott lenni dvd-nel, hogy az eredeti hang nincs rajta. tehat ugy nezed a szinkronos dvd-t ahogy akarod.csak a szinkron nelkulinel nincs meg a valasztas szabadsaga.

Rina'

Quote from: Kifkeyä Nari on November 18, 2010, 10:06:51 AM
Quote from: Rina' on November 17, 2010, 12:23:42 PM
Szerintetek van rá valami esély, hogy szinkronizálják? Bár jobb szeretem eredetiben, de tény, a szinkron kényelmesebb és azért nem szinkronizálták rosszul.
ezt a dvd vilagaban sosem ertettem. nem vhs-rol beszelunk ahol csak 1 hangsav volt. az nem szokott lenni dvd-nel, hogy az eredeti hang nincs rajta. tehat ugy nezed a szinkronos dvd-t ahogy akarod.csak a szinkron nelkulinel nincs meg a valasztas szabadsaga.

Hát ez az! Ha nincs rajta szinkron, akkor már nincs is választás szabadsága, ugye? Persze, mindenki azt választja, amit akar, lehet nézni angolul, magyarul stb, de csak ha van rá lehetősége. Így már mindegy, hogy VHS vagy DVD, ha a DVD-n sincs választási lehetőséged.

Pay'itan

Hát akkor ismét indulhat a visszaszámlálás!
Már csak 5 nap!

Kewayayo

Úristem....vagyis Eywa...a kedvenc filmnéző portálomon fenn van a hosszú verzió!

Mit tegyen a na'vi lánya?
Megnézzem ne nézzem???
Már rákattintottam...:(
Már láttam is vmi újat...
Folytassam avagy nem-e....?

http://www.cinetube.es/peliculas/accion/avatar-version-extendida_espanol-hd-rip-megavideo-201537.html

Ti kibírnátok?:)
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--

Kewayayo

Azt hiszem én elbuktam....remélem megbocsáttatik a bűnöm...
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--