AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

#360
Értem..hát az van..például az amikkoooooor... ;D ::)
Egyébként a making of avatarban( ami a dvd-n van) mutatnak egy pár peres..talán 1-2 perces jelenetet, amit 2006-ban készítettek. Érdekes. Az a jelenet, amikor Jake az elején kérdezi Neytirit, hogy miért mentette meg...De nézzétek meg magatok! :D

Kargarosz

Remélem a héten már megtudom venni én is.

P.A.'li makto

Annyira jó, hogy lesznek friss témák, amikről lehet majd beszélgetni! Csak nézze már meg gyorsan mindenki legalább egyszer!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on November 26, 2010, 02:29:54 PM
Annyira jó, hogy lesznek friss témák, amikről lehet majd beszélgetni! Csak nézze már meg gyorsan mindenki legalább egyszer!

Ahhoz előbb még meg is kell majd venni... szerintem holnap esedékes, mert téli cipő is kellene, de sürgősen :D vagy ha nem, akkor is!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Quote from: P.A.'li makto on November 26, 2010, 02:29:54 PM
Annyira jó, hogy lesznek friss témák, amikről lehet majd beszélgetni! Csak nézze már meg gyorsan mindenki legalább egyszer!
Igen, igen!!!
Quote from: Hawnuyu atxen on November 26, 2010, 02:34:40 PM
Ahhoz előbb még meg is kell majd venni... szerintem holnap esedékes, mert téli cipő is kellene, de sürgősen :D vagy ha nem, akkor is!
Wáá, hogy leesett a hó! Habár nálunk a fele reggelre már el is olvadt. :D

Hawnuyu atxen

#365
1: buktam a mai napi tanulást... eddig cipővásárlás, mostantól pedig... lehet némi köze a kicsi dobozhoz, amiben x órányi "tìtxantsan" van ;D

2: na igen, január van ;) és én ma vezettem!... és tök ugyanolyan volt, mint csütörtökön :P



Hát... komolyan, mintha újra először láttam volna a filmet... és azt hiszem, ezzel el is mondtam mindent :P ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

 ;D ;D ;D
Megvetted? Jó kis film nem? : D

P.A.'li makto

QuoteHát... komolyan, mintha újra először láttam volna a filmet... és azt hiszem, ezzel el is mondtam mindent  
Te is extázisba estél, ma Hawn? Én úgy pörögtem utána, mint a búgócsiga.
Pedig a kidolgozatlan jelenetek kicsit felemás érzelmeket keltettek. Egyrészt jó, mert valami újat adnak, ami érdekes. Másrészt viszont hiába meresztem a szemem, hogy jobban lássam; nem formálódnak az alakok úgy, ahogy kellene, és ez annyira kétségbeejtő, nem?! Mint amikor még nem volt szemüvegem, és mindent homályosan láttam ... és ez rossz dolog. Nagyon rossz dolog...

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

..Ha már a filmnél tartunk.. Vajon kitől is származik az idézet?  //és ez rossz dolog. Nagyon rossz dolog.// Mondjuk már magamon is veszem észre hogy észrevétlenül egyre többet idézek én is a filmből.  ;D ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on November 28, 2010, 05:54:16 AM
QuoteHát... komolyan, mintha újra először láttam volna a filmet... és azt hiszem, ezzel el is mondtam mindent 
Te is extázisba estél, ma Hawn? Én úgy pörögtem utána, mint a búgócsiga.
Pedig a kidolgozatlan jelenetek kicsit felemás érzelmeket keltettek. Egyrészt jó, mert valami újat adnak, ami érdekes. Másrészt viszont hiába meresztem a szemem, hogy jobban lássam; nem formálódnak az alakok úgy, ahogy kellene, és ez annyira kétségbeejtő, nem?! Mint amikor még nem volt szemüvegem, és mindent homályosan láttam ... és ez rossz dolog. Nagyon rossz dolog...

Egyelőre még csak a "sima" bővített verziót sikerült megnéznem, de majd hétfő/kedd környékén szerintem megkérdezem a nagyon kimaradt jelenetes dolgokat is, hogy mi a véleményük egy megnéződésről ;D

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Júúúj, én rögtöna nagyon kimaradt jelenetessel kezdtem.  ;D ;D ;D
Egyébként igen, durva, de az is durva, hogy le sem szakadt a varkocsa, pedig csomó helyen úgy írták.
Naaaa, de a captur of avatar part 1-ében alamelyőtök megnézte már azt a kis félperces jelenetet, amit 2006-ban csináltak? Nekem valahogy úgy tetszik. :D

Kargarosz

A parker és az ezredes vitáját nagy kár, hogy nem tette bele Cameron a végleges verzióba. Ribisi nagyon nagyot alakít ott abba a pár percbe.

Pay'itan

Arra gondolsz, amikor Quaritch majdnem megfojtja Parkert? Az nagyon durva jelenet!!

Kargarosz

Pontosan, de ahogy Parker kivan bukva, hogy már nem ő irányít, és dumál mindenkinek az nagyon nagy jelenet.

P.A.'li makto

Szinte megsajnáltam Parkert, ahogy próbál a szerepében maradni, de nem tud.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Nagyon nagy karakter látszik azért itt az 1 óra kimaradt jelenetekbe, hogy kellett volna belőle a filmbe igazán.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on November 28, 2010, 02:22:07 PM
Nagyon nagy karakter látszik azért itt az 1 óra kimaradt jelenetekbe, hogy kellett volna belőle a filmbe igazán.
Ezek a jelenetek mindenkinek a karakterét gazdagabbá tették. Te jó ég, mi lehet a 6 órás rendezői változatban?!?!?!?!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

De jóó, hogy ehez semmit se tudok  hozzá szólni  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on November 28, 2010, 02:26:54 PM
Quote from: Kargarosz on November 28, 2010, 02:22:07 PM
Nagyon nagy karakter látszik azért itt az 1 óra kimaradt jelenetekbe, hogy kellett volna belőle a filmbe igazán.
Ezek a jelenetek mindenkinek a karakterét gazdagabbá tették. Te jó ég, mi lehet a 6 órás rendezői változatban?!?!?!?!

Bár Cameron egy videóban lenyilatkozta, hogy a nép ezt vegye mivel még bővítettebb kiadás nem lesz....soha nem lehet tudni lehet még az is piacra kerül majd. Akin még igazán meglepődtem az Norm jó kis jelenetei maradtak ki neki is. Grace is sokkal több lenne....

na’rìngä hawnuyu

Nah Normnak milyeneket hagytak ki????
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,