AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Na látod akkor addig is szövetkezünk egy nagyobb ellenség miatt. ;D

Hawnuyu atxen

Na ugye! Minden különbözőség ellenére is van olyan, akit még egymásnál is kevésbé szívelünk... bizonyos körülmények között, legalábbis ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

No igen ilyenkor még a két ellenségnek is össze kell fogni egy nagyobb ellen. ;D

Hawnuyu atxen

A fura az, hogy a kettő közül az egyik azt akarja végignézni, ahogyan az, akivel szövetkezik, hogy megnézhesse, lerúgja a txìm-jét egy bolygóról :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

#44
nov 16. kollektorsz:



Hoppa es mostmar hivatalos, hogy a 16 perces bonuszban lesz a foldi kezdes is!

Idézet:
I wanted to ask you as well about the DVDs. There's another DVD coming out in November?

Cameron: Right, for the holiday season. And that's the all-singing, all-dancing, all-bells-and-whistles DVD.

And will that have the special edition on it?

Cameron: There will be three cuts of the movie on that. There will be the original release, the special edition with the additional nine minutes and then there will be an extended-play, FM mix that's even longer than that – that's 16 minutes long. And that's got the original opening of the film that takes place on Earth. The story starts differently. But that just felt like that was going too far afield, that was going back into the annals of the development of the movie. And that's not something I wanted to do for a broad audience in a theatrical marketplace. But that's the beauty of DVD. You can experiment with alternative versions and giving fans a deeper, longer experience of the movie, if that's what they want.



http://voices.washingtonpost.com/celebritology/2010/08/talking_with_james_cameron_abo.html
4 es fel percnyi lesz a foldi cuccos.




Egy másik forumról illesztettem be. Na Hawnuyu nem azt írom,hogy most egyből, de ha majd idővel letudnád fordítani megköszönném. :D

Kargarosz

Akkor van még itt info magyarul is:

http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2010/08/27/avatar_novemberben_meg_hosszabb/

Ráadásul a végleges 16 perc mellett majd láthatunk még 45 percet igaz félkész állapotban!

Hawnuyu atxen

Megint én fordítsak? Na jó, majd alkalom adtán (valszeg holnap).

Quote from: Kargarosz on August 28, 2010, 01:52:30 AM
Akkor van még itt info magyarul is:

http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2010/08/27/avatar_novemberben_meg_hosszabb/

Ráadásul a végleges 16 perc mellett majd láthatunk még 45 percet igaz félkész állapotban!

Mármint hogy nem csak az alap 16 perc, hanem még plusz 45??? De miből?
Mennyi anyagot hagyott ki Cameron a filmből? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Hát a film teljes változatában nem 6 órás volt?

Hawnuyu atxen

Velem lehet egyezkedni, én a 6 órásat is bevállalom ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Igen elméletileg annyi volt 6 óra. De ezek a félkész jelenetek mi lesznek jó kérdés....de legalább láthatjuk őket.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on August 28, 2010, 01:36:41 AM
Idézet:
I wanted to ask you as well about the DVDs. There's another DVD coming out in November?

Cameron: Right, for the holiday season. And that's the all-singing, all-dancing, all-bells-and-whistles DVD.

And will that have the special edition on it?

Cameron: There will be three cuts of the movie on that. There will be the original release, the special edition with the additional nine minutes and then there will be an extended-play, FM mix that's even longer than that – that's 16 minutes long. And that's got the original opening of the film that takes place on Earth. The story starts differently. But that just felt like that was going too far afield, that was going back into the annals of the development of the movie. And that's not something I wanted to do for a broad audience in a theatrical marketplace. But that's the beauty of DVD. You can experiment with alternative versions and giving fans a deeper, longer experience of the movie, if that's what they want.


Egy másik forumról illesztettem be. Na Hawnuyu nem azt írom,hogy most egyből, de ha majd idővel letudnád fordítani megköszönném. :D


Hát, bocs, remélem most ennyi is elég lesz...
Lényegében azt mondja el, hogy a kövi DVD a minden-spec-cel/extrával felszerelt, éneklő-daloló csúcskirályság lesz, illetve hogy a Földön kezdődik, amit azért nem hagyott Cameron a filmben, mert szerinte nagyon elvitte volna a sztorit, a DVD-n viszont megnézheti mindenki, aki akarja.

... bocsi, kicsit fáradt vagyok ;D, de tényleg ennyi a lényeg, a többi csak töltelék. (esetleg holnap ma lefordíthatom, ha pontosan szeretnéd :))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Ha csak ennyi a lényeg, és fontos akkor nem kell köszönöm neked, hogy ezt is vállaltad. :D

Kargarosz

Azért, hogy helye legyen mindennek beteszem ide a hírt azért mégis így van rendjén!


http://www.dvdextra.hu/news.asp

Pay'itan

#53
Óóóóhhh.....ÓÓÓHHH..najó ne tessék félreérteni...csak azon a borítón ámuldozok. Nekem bejövős.
De amúgy van egy ilyen "borítóterv" is:
http://webshop.animare.hu/avatar_2_lemezes_extra_valtozat+168156.html

Mondjuk nekem a na'vi keze-szent fa magjai jobban tetszik. Valahogy süt róla, hogy Special Edition. :D

Kargarosz

Nem is tudom nekem is tetszik mindkettő bár szerintem valószínű a szent fa magjai borító lesz a hivatalos.

Pay'itan

Egyébként arról lehet tudni valamit, hogy az extra dvd-n a 3D változat csak a 3D-s Tv-n lesz megnézhető, vagy lesznek olyan jószívűek és megcsinálják papírszemüveges változatba?

Hawnuyu atxen

Szerintem:
1.: a na'vi kéz + atokirina' verzió jobb lenne
2.: ha van egy kis eszük, akkor lesz még sima is... de mivel a bővített verzió után már tudjuk, hogy nincs (vagy nagyon jól titkolják)...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Én úgy tudom, hogy a 3d-és tévére majd csak később adják ki a Dvd-ét és BR-ét.

Kargarosz

Hozom megint a híreket a remek oldalról ráadásul remek hír nekünk rajongóknak.


http://pandora-site.gportal.hu/gindex.php?pg=33000556&postid=470724

Nem 45 perc lesz itt kérem szépen hölgyeim, és uraim.

Tirea Tawä

Aztaaaa!  :o
68 perc plusz? 27 perc hogyan készült??

A végén megkapjuk a 6 órás teljes változatot!  ;D ;D ;D

Hány nap is van még vissza november 16-ig?  ::)
Kb. 60, ha jól számolom...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás