AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Ha már eddig kibírtuk akkor ez a 2 hónap semmi lesz......bár mindig ilyenkor a legnehezebb mikor már csak ennyi van hátra. 8)

Tirea Tawä

Az biztos...
De ha az Avatarról van szó, akkor mindent kibírok!  :D

El fog menni az a 2 hónap hamar, csak legyen elég pénzem addigra...  ;D
Ha másképp nem, majd megvárom a karácsonyt;)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Suliidőben csak úgy repül az idő...
Ami csodás az az, hogy nem zuhan le sebességhiány miatt :-\

De azért +68 perc... a végén tényleg jó lesz, még akkor is, ha nem teljesen szinkronos... :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Meg lesz oldva a szinkron is, biztos vagyok benne!  :)

Maximum lefordítjuk magunknak...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Véglis megnézném full na'vi szinkronnal is egyszer ::) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

100%-ra veszem, hogy nem lesz szinkronos örülhetünk, ha feliratot megkapjuk hozzá.

Hawnuyu atxen

Fő az optimizmus...  :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Így van!  ;)

A full na'vi szinkron nem lenne rossz... De akkor javítani kell egy kicsit a színészek kiejtésén, vagy felirat is kell hozzá, hogy biztosan megértsük. Jah, és szótárazhatok filmezés közben, mert 2 hónap alatt nem tudom megtanulni az összes szót!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Na'vi felirat????? Ne is álmodozzatok ilyenről fölösleges magyar feliratnak kell itt örülni ;)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on September 18, 2010, 01:51:59 PM
Na'vi felirat????? Ne is álmodozzatok ilyenről fölösleges magyar feliratnak kell itt örülni ;)
Hát ja.
Teljes na'vihoz szereintem lehet még kevés is a szókészlet, mert dikekt nem a modern korhoz készült.
Azért a na'vi szövegekhez max az lehetne csak reális most.
Erre indítottam (Pam segítségével) egy topicot a nemzetközi térben, de még nem jönnek az ötletek.
Sajnos Frommer sem válaszolt még ez ügyben. :(
( gondolom neki is lehet kötve a keze a mit mondhat )

Tirea Tawä

Quote from: Kifkeyä Nari on September 18, 2010, 03:04:39 PM
Erre indítottam (Pam segítségével) egy topicot a nemzetközi térben, de még nem jönnek az ötletek.

Elég friss a topic, azért nem írtak még, de biztos jön válasz nemsokára!  ;)

A szókészlet tényleg kevés...  :'( Talán ez az egyetlen baj a na'vi fordítással...  Egyébként összejöhetne!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Ejnye, megint az optimizmus... pedig meg lehet oldani, max egy kis körülírás... annyira nincs sok technológiai szó a filmben! ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on September 18, 2010, 04:40:35 PM
annyira nincs sok technológiai szó a filmben! ;D
Hát azért van egy pár pl: jeltranzukció, és öhm.... biztos van még most nem jut eszembe több mivel fáradt vagyok ;D

Kargarosz

Ámbár biztos lesznek olyan elvetemült fanok akik majd lefordítják Na'vira az egészet. Akadnak egy páran biztos vaok benne. 8)

Pay'itan

Hogyha az a 60 nap is olyan borzasztó lesz, mint a tegnapi, akkor én biztos nem tudom majd kivárni...

Kargarosz

Mert mi történt tegnap? :D

Pay'itan

Ellopták a bringámat, amit kb. egy hónapja vettünk, nem 2 forintért..De a legdurvább az, hogy a házunk elől. Társasházban élünk, van porta is, de a portások mindig alszanak. De ha alszik, akkor is legalább becsukhatta volna a nagykaput.....vagy lecsukhatta volna sorompót.
Na mind1, hagyjuk.

Kargarosz

Sajnálom.....de nekem spec a szobámból lopták el a telefonom és az mp4-emet szóval vannak itt érdekes dolgok. Na de off vége.

Kifkeyä Nari

Elékeztek nem rég írtam ezt a na'vi felirattal kapcsolatban:
Quote from: Kifkeyä Nari on September 18, 2010, 03:04:39 PM
Sajnos Frommer sem válaszolt még ez ügyben. :(

Ez ma megváltozott. Frommer válaszolt a levelemre. Amennyit tud, próbál segíteni, bár ő is kicsit skeptikus a Fox-al és a hátra lévő idővel kapcsolatban.
Megkérdezem mennyire publikus a levél és ha kapok engedélyt felteszem az egészet.
Tehát Hawnuyu: ha nagyon ügyesek vagyunk és Eywa is segít, akkor egy parányi esély még van ( igaz nem teljes filmes ) egy na'vi feliratra.

P.A.'li makto

Vagy legalább beültettünk néhány bogarat pár ember fülébe, hogy a további részeknél erre is gondoljanak!

facebook: soaia leNa`vi