Author Topic: Avatar Fanfiction-ok  (Read 8737 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Daryus

• Palulukan Makto
Re: Avatar Fanfiction-ok
« Reply #100 on: June 10, 2011, 08:04:46 am »
ha cameron hozza a szokásos szintet, akkor tőlem még a gyerekről is szólhat
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Offline tìngay mungeyu

• Palulukan Makto
  • *
  • Eywayä 'eveng - olo’Pa'liatanevengä ’ite
« Reply #101 on: June 10, 2011, 08:21:15 am »
Tőlem lehet Pocahontas 2 is a történet vagy bármilyen gagyi, na'vik lesznek benne az a lényeg, így az is kedvenc lesz.  :D :D :D

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #102 on: June 10, 2011, 02:27:30 pm »
Tőlem lehet Pocahontas 2 is a történet vagy bármilyen gagyi, na'vik lesznek benne az a lényeg, így az is kedvenc lesz.  :D :D :D

Az 1. résznek se volt gagyi története, de szó mi szó tényleg átlagos, de az nem jelenti azt, hogy gagyi. :)
Cameron azt mondta nagyobb hangsúlyt fog fektetni a történetre, és a karakterek jellemére. A siker már adott a látvány odabasz, ha még erősödik a trilógia történetben akkor egy felejthetetlen élményben lesz részünk. Persze nekünk már az 1. rész is az volt. :)

Offline tìngay mungeyu

• Palulukan Makto
  • *
« Reply #103 on: June 10, 2011, 02:30:18 pm »
Persze, nem volt gagyi, csak érzékeltetni akartam, hogy nekem akkor is kedvencem lenne.  :D

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #104 on: June 10, 2011, 03:32:51 pm »
Minden megvan benne ami egy igazán jó filmbe kell. Talán egy dolgot tudnék felróni a filmnek az pedig a kicsit komorabb hangulat. De persze ez egy szép mese ami ezt nem követeli meg, de 2. részbe egy kis darkos hangulat elférne. Főleg, ha megnézzük a T1-T1, Aliens.....mekkora kult filmek te jó Isten.

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
  • 'aweyktan OPa'liatanevengä
« Reply #105 on: June 10, 2011, 03:37:42 pm »
Na állj! Nem akarok beleszólni, de ne kövesse a trilógia a Prince of Persia - The Sands of Time trilógia vonalát...
Történet szerint: világos (nevetgélős, csipkelődős, valahol még aranyos is lehet), sötét (úgy kezdődik, hogy a Herceg fut az életéért... és így is folytatódik... a zene és az általános 0-szintű világítás ki is hangsúlyozza) és... nos, ha néztetek már a pokol legmélyebb részére, amikor ott éppen nem tüzeltek az üstök alá... (gyakorlatilag kiirtják a Herceg városát, közben ő is félig szörny lesz...)

Nem azt mondom, nálam a PoP az "örök kedvenc" mentális polcon van, de attól még...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #106 on: June 11, 2011, 01:29:47 am »
Igazából arra akartam célozni a darkos hangulat mellett, hogy a folytatások lehetnének akár komolyabb mesék is. A szereplők jellemeinek kihangsúlyozásával, és drámaibbnál drámaibb jelenetek. Persze ezek mellett nyugodtan maradjon meg az akció, és a poén. Mondjuk, az akciót Cameron kreativitását nézve senki se szárnyalja túl.

Offline Daryus

• Palulukan Makto
« Reply #107 on: June 11, 2011, 03:20:53 pm »
valaki valamikor írta (nem olvasok vissza bocs... késő van és lusta vagyok), hogy valami könyvet írt vagy ilyenek... lökje be kíváncsi vagyok rá :D

Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #108 on: June 12, 2011, 12:47:50 am »
Payitan volt a tettes úgyhogy nyugodtan linkeld be kíváncsiak vagyunk rá.

Offline Daryus

• Palulukan Makto
« Reply #109 on: June 16, 2011, 03:17:16 pm »
az csak bennem merült fel, hogy kár hogy meghalt neytiri thanatora? :D mert mondjuk ugye az aranyos ikranocskát levadászta egy gonosz bácsi, és lehetett volna neytirinek ő az új állata :D

Offline Pam (P.A.'li makto)

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #110 on: June 16, 2011, 03:41:31 pm »
az csak bennem merült fel, hogy kár hogy meghalt neytiri thanatora? :D mert mondjuk ugye az aranyos ikranocskát levadászta egy gonosz bácsi, és lehetett volna neytirinek ő az új állata :D
Kárnak kár, de alighanem amúgy is csak arra az egy alkalomra szólt volna a "barátságuk"... Neytirinek viszont nyílván lesz másik ikranja, hiszen arról nem esett szó, hogy nem pótolhatják az elpusztult ikranokat újakkal...

facebook: soaia leNa`vi

Offline tìngay mungeyu

• Palulukan Makto
  • *
« Reply #111 on: June 16, 2011, 05:09:01 pm »
Kárnak kár, de alighanem amúgy is csak arra az egy alkalomra szólt volna a "barátságuk"... Neytirinek viszont nyílván lesz másik ikranja, hiszen arról nem esett szó, hogy nem pótolhatják az elpusztult ikranokat újakkal...

Na ez megint egy érdekes kérdés lehet, illetve akkor az is hogy, ha egy na'vi "megözvegyül", akkor utána lehet-e neki más...  :-\

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
« Reply #112 on: June 17, 2011, 02:58:08 am »

Na ez megint egy érdekes kérdés lehet, illetve akkor az is hogy, ha egy na'vi "megözvegyül", akkor utána lehet-e neki más...  :-\

Az a mennyiségű találgatás, ami erről folyt már nemzetközin... viszont szerintem lehet új partner, csak esetleg a vadász úgy dönt, hogy nem megy el randizni... azért valljuk be, ha egy hozzád ilyen szinten közel álló lény meghal, ráadásul közben véd téged, ráadásul a tsaheylu-n keresztül te is érzed... nem a helyettesítése lesz az első gondolatod :P
Meg egyébként is: Neytirinek hamarosan nőni fog a pocija, úgyhogy szerintem Jake meg fog kérni néhány na'vit, hogy napi 24 órában, vagy tovább legyenek mellette, és még a farkát is mozgassák helyette :P :D (szerintem nem engedné el úgy)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #113 on: June 17, 2011, 09:26:16 am »

A filmből nem derült ki, hogy ne lehetne másik ikranja. A folytatásokba már alapból lesz neki egy másik.

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #114 on: June 17, 2011, 10:35:41 am »
Nem olyannak ismerem én a na'vikat, akik egy kis terhesség miatt bármilyen megszokott tevékenységükkel felhagynának!  ::)

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
« Reply #115 on: June 17, 2011, 11:23:47 am »
Nem olyannak ismerem én a na'vikat, akik egy kis terhesség miatt bármilyen megszokott tevékenységükkel felhagynának!  ::)

Nem, de egy embert, aki "boncolt már békát"... nem véletlenül írtam oda, amit írtam, de akkor a lényeg szummázva:
Neytiri tuti menne, bár Seze hiányozna neki, viszont Jake, ha kell odakötözné a függőágyához, hogy ne menjen el, így veszélybe sodorva magát... később persze Neytiri jól elverné, meg minden, de akkor is, amíg Neytiri várandós, addig szerintem nem fog elmenni.
« Last Edit: June 20, 2011, 09:23:41 am by Hawnuyu atxen »

Nikre tsa'usìn!

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #116 on: June 17, 2011, 01:57:20 pm »
Szerintem ezt a terhes dolgot halasszuk későbbre max a 3. részre, de akkor is csak a végén. Nem hinném, hogy a 2. részben terhes lesz Neytiri. Azért mert láttuk a kimaradt jelenetben az még nem jelent semmit se.

Offline Kifkeyä Nari

• Palulukan Makto
  • *
« Reply #117 on: June 20, 2011, 08:04:28 am »
Amúgy meg ki mondta, hogy cska csatába lehet menni ikrannal. Inkább gyalogoljon meg zötyögve pa'li-zzon?
Emberi hasonlattal pont egy jobb járgány kell alá....

Jó tudom ez más (mint egy kocsi), de miért csak a vadászat és a harc jut eszünkbe az ikran-ról; és a kikötözés mint másik alternatíva. Akármi is van, nem bénult le vagy ilyesmi....;)

Ne csináljunk már belőlle nyomorékot aki nem tud innentől a tábórből kimozdulni....

Offline Shauni

• Taronyu
« Reply #118 on: June 20, 2011, 08:40:53 am »
Amúgy... Annál a résznél, ahol sejthetjük, hogy Neytiri állapotos, ott látni egy másik terhes na'vit, aki épp íjászkodik (valószínűleg halra vadászik). Szerintem Jake mondhat bármit, Neytiri nem fog egy helyben maradni, főleg ha más állapotos na'vik meg végzik a dolgukat, mint ha semmi sem történt volna.

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #119 on: June 20, 2011, 09:04:22 am »
És Jake sem az a típus szerintem... Nem fog megtiltani semmit a nőjének... Csak próbálná meg...!  ;D

Become LearnNavi's friend on Facebook Follow LearnNavi on Twitter! Watch LearnNavi's videos on YouTube

SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Privacy Policy
| XHTML | RSS | WAP2 | Site Rules

LearnNavi is not affiliated with the official Avatar website,
James Cameron, LightStorm Entertainment or The Walt Disney Company.
All trademarks and servicemarks are the properties of their respective owners.
Images in the LearnNavi.org Forums and Gallery may not be used without permission.

LearnNavi Affiliates:
ToS

LearnNavi is the community to learn Na'vi, the Avatar Language
"A place where real friendships are made." -Paul Frommer

AvatarMeet | Learn Na'vi Forum | Learn Na'vi Wiki | Na'viteri

LearnNavi